šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Horvātijas vecpilsētas un dabas brīnumi

 • Budapešta – Postoinas alas - Splita – Trogira - Dubrovnika – Omiša – raftings pa Cetinas upi – Šoltas sala – Plitvices ezeri
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena: 229 €

Pilns apraksts:

HORVĀTIJAS VECPILSĒTAS UN DABAS BRĪNUMI

SPLITA - KRKAS NACIONĀLAIS DABAS PARKS – ŠIBENIK – DUBROVNIKA -ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS TROGIRA – RAFTINGS - PLITVICAS EZERI

                  07.06.-14.06.2014.

         22.08.-29.08.2014.                04.10.-10.10.2014.                 17.10.-24.10.2014.      

8 dienas / visas naktis naktsmītnēs

SPO Cena 01.06. – 15.06.2014. no 239 €

 

Ceļojuma cena (Izvietošanās 4-vietīgos apartamentos)

€ 250

Ls 175,70

Agrās rezervēšanas 3. etapa akcijas cena

€ 240 

Ls 168,67

1.diena. 07.06., 22.08., 04.10., 17.10. „...Un ceļojums sākās...”
5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.

2.diena. 08.06., 23.08., 05.10., 18.10. „Ceļš uz Horvātiju.”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*.
5 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē. 

3.diena. 09.06., 24.08., 06.10., 19.10.  „Kur tiekas vēsture un dabas skaistums?”
Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Splitu - vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Brīvs laiks vecpilsētā. Krkas upes  nacionālais dabas parks, kur Krkas upe meklēdama ceļu uz jūru veido krāšņu kanjonu ar daudziem ūdenskritumiem. Šibenik iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem.  Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. 

4.diena. 10.06., 25.08., 07.10., 20.10.  „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
Izbraukuma eksursija (par papildus samakus 25 €) uz Dubrovniku. Īsa apstāšanas kādā no austeru fermām, varēsiet iepazīties ar austeru audzēšanu un nodegustēt tās. Vai zinājāt ka austerēs ir ļoti daudz olbaltumvielas, minerālvielas, A un B grupas vitamīni. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā.. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas, ir pastaiga pa tās slaveniem mūriem. Mūri slejas 25 m augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāties dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē . 

5.diena. 11.06., 26.08., 08.10., 21.10. „Brīnišķīgo salu diena.”
Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Pilsētas apskates ekskursija. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grillētas zivis  un mājas vīns. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. 

6.diena. 12.06., 27.08., 09.10., 22.10. „Diena  atpūtai”
Atpūta. Tā ir diena lai dotos pastaigā gar jūras krastu un baudītu silto saulīti.  Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu – vienus no skaistākajiem dabas skatiem Dalmācijā, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, kā arī varēsiet izbaudīt peldi kalnu upē. Tie, kuri vēlas pastaigāties pa Omišu, brauciens par papildus samaksu 5€. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē. 

7.diena. 13.06., 28.08., 10.10., 23.10. „Unikālie  dabas fenomeni.”  
 Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

8.diena. 14.06., 29.08., 11.10., 24.10. “Ceļš mājup.”
 Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

5 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
           
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
           
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)
           
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km. 

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • naktsmītnē  Horvātijā 5 naktis  4-vietīgos apartamentos,
 • tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Polijā un 5 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā  € 190/ 133.53 Ls,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 107 €/ 75.20 Ls,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā 55 € no personas,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā Studio tipa apartamentā 70 € no personas ar brokastīm,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € no personas  (pēc 65 gadu vecuma 14,40 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu, Trogiru un Šibenik  € 25, Krkas n.p. ieejas biļete  € 20, Etno sēta  €13, Zivju pikniks-kuģītis € 30, Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku € 25, Raftings+transfērs € 40, Plitvices ezeru n.p. € no 15, Brauciens uz Omišu 5 €, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €, brokastis Horvātijā € 7

Ekskursijas Splitā, Trogirā, Šibenikā un Dubrovnikā ar vietējiem gidiem, krievu valodā.    

€ 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna )

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.