šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Mandarīnu laiks Horvātijā / Horvātijas krāsas

 • SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MEDŽUGORJE - MOSTARA - PLITVICAS EZRI - BUDAPEŠTA
 • 9 dienas ()
 • 9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 5 naktis Adrijas jūras piekrastē

Ceļojuma cena: 305 €

Pilns apraksts:

Valsts. Horvātija

MANDARĪNU LAIKS HORVĀTIJĀ
HORVĀTIJAS KRĀSAS

SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MEDŽUGORJE - MOSTARA - PLITVICAS EZRI - BUDAPEŠTA

5 naktis Adrijas jūras piekrastē
9 dienas / visas naktis naktsmītnēs
25.10.-02.11.2014.                             

Ceļojuma cena: Izvietošanās 4-vietīgos apartamentos € 305

1.diena. 25.10. „...Un ceļojums sākās...”
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.

2.diena. 26.10. „Ceļš uz Horvātiju.”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*Trogiras apkārtnē.            

                                                                            5 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.

3.diena. 27.10. „Kur tiekas vēsture un šodiena?”
Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Trogira un Splita. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Iepazīšanās ar pilsētu: Zemes vārti, Stafileo pils, Sv. Laurentija baznīca, Čipiko pils, Kamerlanga cietoksnis un Sv. Marka tornis. Šī burvīgā pilsēta, tās apmeklētājus neatstāj vienaldzīgus. Splitas vecpilsētas apskate. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Horvātijas  Arheoloģijas muzejs, Nacionāla mākslas galerija. Ja sajutīsiet nogurumu pēc iepazīšanas ar pilsētu, iesakām pasēdēt kādā no Rivas promenades kafejnīcām, malkojot kafiju varēsiet vērot nesteidzīgo Dalmāciešu dzīves ritmu. Brauciens līdz Klis cietoksnim, kurš no klints 360 m augstuma  noraugās uz lejā guļošo Splitas pilsētu un tās apkārtni. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē

4.diena. 28.10. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
 Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu € 25) uz Dubrovniku. Īsa apstāšanas kādā no austeru fermām, varēsiet iepazīties ar austeru audzēšanu un nodegustēt tās. Vai zinājāt ka austerēs ir ļoti daudz olbaltumvielas, minerālvielas, A un B grupas vitamīni. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē

5.diena. 29.10. „Jaunu iespaidu gūšana.”  
Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercogovinu. Apmeklēsim vienu no ievērojamākām svētceļojuma vietām Bosnijā un Hercogovinā – Medžugorje, šis ciems pazīstams tikai kopš 1981.gada, kad Svētā Jaunava Marija šeit uzrunājusi bērnu grupiņu. Šī svētceļojuma vieta oficiāli nav atzīta ne katoļu ne  pareizticīgo baznīcās.Skaistākā pislsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs. Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „ horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršās par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jusms izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

6.diena. 30.10. „Brīnišķīgo salu diena.”
Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti,  kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis  un mājas vīns. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

7. diena. 31.10. „Unikālie  dabas fenomeni.”
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Laiks ceļā līdz Budapeštai. Ierašanās pilsētā. Vakarā iesakām doties nelielā braucienā ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu. Nakts viesnīcā3* Budapeštā.

8. diena. 01.11. „Donavas pērle –Budapešta.”
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas. Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3*Polijas teritorijā.

9.diena. 02.11. „Ceļš mājup.”
 Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

5 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.

4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.

Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)

Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %, no summas.
 • Atlikusī summa 20. dienas pirms izbraukšanas datuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • naktsmītne  Horvātijā 5 naktis  4-vietīgos apartamentos,
 • tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  Čehijā, Budapeštā, Polijā un 5 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā, ar brokastīm  125 €,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 120 €,
 • piemaksa, ja Horvātijā vēlaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā 45 € no personas,
 • piemaksa, ja Horvātijā vētaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā, ar brokastīm 60 € no personas,
 • piemaksa par vienām brokastīm Horvātijā € 7,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (Pēc 65 gadiem 16,20 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija uz Splitu, Trogiru un 20 €, Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercogovinu 35 €, Mandarīnu vākšana un vakars nacionālā stilā 30 €, Plitvices ezeru nacionālais parks 16 €, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €, Brauciens ar kuģīti pa Donavu 20 €.       € 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna)

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”