šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Kontrastu zeme Horvātija

 • SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – RAFTINGS – OMIŠA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA –MEDŽUGORJE -KRAVICAS ŪDENSKRITUMI - ŠIBENIKA – KRKAS PARKS - PLITVICAS EZERI
 • 10 dienas ()
 • 10 dienas / visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena: 385 €

Pilns apraksts:

KONTRASTU ZEME HORVĀTIJA

SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – RAFTINGS – OMIŠA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA –MEDŽUGORJE -KRAVICAS ŪDENSKRITUMI - ŠIBENIKA – KRKAS PARKS - PLITVICAS EZERI

19.06.-28.06.2014., 11.07.-20.07.2014.,  01.08.-10.08.2014.,

15.08.-24.08.2014., 19.09.-28.09.2014.

7 naktis Adrijas jūras piekrastē

10 dienas / visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena (Izvietošanās 4-vietīgos apartamentos.)

€ 385

Ls 270,58

Agrās rezervēšanas 3. etapa akcijas cena

€ 365

Ls 256,52

1.diena. 19.06., 11.07., 01.08., 15.08., 19.09.  „...Un ceļojums sākās...” 
                5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.

2.diena. 20.06., 12.07., 02.08., 16.08., 20.09.  „Ceļš uz Horvātiju.”
                Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*Trogiras apkaimē.                                 7 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.

3.diena. 21.06., 13.07., 03.08., 17.08., 21.09. „Kur tiekas vēsture un šodiena ?”
                Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Trogira un Splita. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Iepazīšanās ar pilsētu: Zemes vārti, Stafileo pils, Sv. Laurentija baznīca, Čipiko pils, Kamerlanga cietoksnis un Sv. Marka tornis. Šī burvīgā pilsēta, tās apmeklētājus neatstāj vienaldzīgus.
Splitas vecpilsētas apskate. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Horvātijas  Arheoloģijas muzejs, Nacionāla mākslas galerija. Ja sajutīsiet nogurumu pēc iepazīšanas ar pilsētu, iesakām pasēdēt kādā no Rivas promenades kafejnīcām, malkojot kafiju varēsiet vērot nesteidzīgo Dalmāciešu dzīves ritmu. Brauciens līdz Klis cietoksnim, kurš no klints 360 m augstuma  noraugās uz lejā guļošo Splitas pilsētu un tās apkārtni.  Piedāvājam  pusdienās  kādā no restorāniem, kuri plaši pazīstami ar savu ikdienas svaigi sagatavotā jēra cepeti un malciņu  Dalmācijas vīna.  Slavenais "Klis jēra cepetis" tiek uzskatīts par delikatesi  šai vietai. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu.  Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus  greznās balēs. Pēc ekspertu domām,  alā ir unikālas krāsu bagātības. Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime.

4.diena. 22.06., 14.07., 04.08., 18.08., 22.09. “Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
                Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Dubrovniku. Īsa apstāšanas kādā no austeru fermām, varēsiet iepazīties ar austeru audzēšanu un nodegustēt tās. Vai zinājāt ka austerēs ir ļoti daudz olbaltumvielas, minerālvielas, A un B grupas vitamīni. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime.

5.diena. 23.06., 15.07., 05.08., 19.08., 23.09. „Cetinas upe un kanjons ”
                Atpūta pie Adrijas jūras. Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings un pirātu pilsētiņa Omiša. Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu – vienus no skaistākajiem dabas skatiem Dalmācijā, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, kā arī varēsiet izbaudīt peldi kalnu upē. Pēc raftinga, piedāvājam pastaigaties pa Omišu. Pēc aktīvā nobrauciena, varēsiet nobaudīt gardas pusdienas, kādā no vietējiem restorāniem, vai izpeldēties jūrā, pastaigāties pa Omišas tirgu, kurš atrodās tieši uz centrālās ielas. Tie, kuri vēlas pastaigāties pa Omišu (brauciens par papildus samaksu 5 €). Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

6.diena.  24.06., 16.07., 06.08., 20.08., 24.09. ”Brīnišķīgo salu diena.”
                ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti,  kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis  un mājas vīns. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

7.diena. 25.06., 17.07., 07.08., 21.08., 25.09. „Jaunu iespaidu gūšana.”  
                Ja vēlaties izjust specifisko austumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu € 35) uz Bosniju un Hercogavinu. Brauciens pāri Dināru kalnu grēdai, gar gleznaniem kalnu ezeriem. Foto pauze pie Buško ezera un Ramsko ezera, kurā mājvietu ir atradušas Sit salu grupa. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, lai varētu nobaudīt nacionālo ēdienu čevapči un iegādātos suvenīrus. Apmeklēsim vienu no ievērojamākām svētceļojuma vietām Bosnijā un Hercogovinā – Medžugorje, šis ciems pazīstams tikai kopš 1981.gada, kad Svētā Jaunava Marija šeit uzrunājusi bērnu grupiņu. Šī svētceļojuma vieta oficiāli nav atzīta ne katoļu ne  pareizticīgo baznīcās. Tālāk dosamies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu  augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

8.diena. 26.06., 18.07., 08.08., 22.08., 26.09. “Ik uz soļa vēstures elpa”

Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas

netalu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 Km garo ceļu līdz Šibenikas līcim. Šibenika - iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, kura celta 1431. – 1536.g. un ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta no veseliem akmens bluķiem, pēc puzla principa. Pilsētas šaurās ielas, kurās ik uz soļa var sajust vēstures un senatnes elpu, kura iemūžināta namos. Apskates ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudz interesanta par senās Šibenikas iedzīvotājiem, to dzīvi un paradumiem. Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Foto pauze mazā pilsētiņā Primošten. Šeit ir viena no nedaudzajma vietām Adrijas jūŗas piekrastē kur ir redzama atklātā jūra. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

9.diena. 27.06.,  19.07., 09.08., 22.08., 27.09. „Unikālais dabas fenomens.”
                 Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvices ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Ceļš mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

10.diena.  28.06., 20.07., 10.08., 23.08. 28.09. “Ceļš mājup.”
                Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

7 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
                4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
                Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)
                Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no kopējās ceļojuma summas;
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20. dienas pirms izbraukšanas.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • naktsmītne  Horvātijā 7 naktis,  4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Čehijā, Polijā un 7 naktis Horvātijā ar broksatīm 190 €/ 133 Ls,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 135 €/ 94,87 Ls,
 • piemaksa,ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā 77 €/54,11 Ls  no personas,
 • piemaksa, ja vēlies dzīvot 2- vietīgā apartamentā, ar brokastīm  98€/68,87 Ls  no personas,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (pēc 65 gadu vecuma 18 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija uz Splitu, Trogiru un Šibenik 25 €, Krkas upes nacionālais parks 16 €, Etnogrāfiskā sēta 12 €, Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercogovinu 35 €, Kravicas ūdenskritums 2 €,  Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 25 €, Raftings + transfērs 40 €, Plitvices ezeru nacionālais parks 25 €, Brauciens uz Omišu 5 €, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10  €, brokastis Horvātijā  € 7                        

€ 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna ).

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC),
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūrist, 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā,
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties,
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma,
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru,
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros,
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt,
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā,
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.