šeit social

Working Days: 11:00 - 15:00

Weekend: Not working

Ziemassvētku pasaka maģiskājā Prāgā, Drēzdenē un Nirnbergā

 • DRĒZDENE - PRĀGA – NIRNBERGA - KARLOVI VARI
 • 6 days ()
 • Visas naktis viesnīcās

Tour Price: 220 €

Full description:

Valsts: Čehija               

ZIEMASSVĒTKU PASAKA MAĢISKAJĀ PRĀGĀ, DRĒZDENĒ UN NIRNBERGĀ
Drēzdene - Prāga – Nirnberga -  Karlovi Vari

21.12. – 26.12.2014. / 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ziemassvētku noskaņas ir vissiltākās un mājīgākās!
Šogad izjūtiet tās ārpus mājas ierastās atmosfēras Eiropas skaistākajā pilsētā!

Ceļojuma cena: 220 €

1. diena. 21.12.  „... Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta, 6:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2. diena. 22.12. „... Drēzdene pērle uz Elbas upes...!”
Brokastis. Laiks ceļā līdz Drezdenei. Ekskursija pa Drēzdenes vecpilsētu (par papildus samaksu 15 €) profisionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase.

Pēc ekskursijas brīvs laiks. Iesakām apmeklēt „Zaļās velves”, kur skatāmas unikālas karaliskās dārglietas, dārgakmeņi, sarežģīti izkaltas piespraudes, lieli galda piederumu komplekti, simtiem dažādu zelta, sudraba, dzintara, perlamutra un dārgakmeņu trauku un vērtīgas ziloņkaula un ebonīta figūriņas. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, kur jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem.  Vakarā ierašanas Prāga. Izvietošanās viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Nakts viesnīcā.

3.diena. 23.12. “...Vēstures romantiskajās skavās...”
Brokastis. Piedāvājam doeties izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu (par papildus samaksu 35 €). Pilsētas ekskursija gida pavadība, krievu valodā.

Tas, vai mazais Jēzus ir nirnbergietis, nav zināms, taču šeit viņš pavisam noteikti ir kā savās mājās. Spoži iemirdzas ne tikai bērnu acis, kad atbilstoši tradīcijai piektdienā pirms pirmās adventes Nirnbergas mazais Jēzus no Svētās Dievmātes baznīcas paaugstinājuma atklāj pasaulē slaveno Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņu. Līdz 24. decembrim vecpilsēta staro tūkstošiem gaismiņu apmirdzēta un prezentē sevi piesātināta ar kārdinošām karstvīna, ceptu cīsiņu un piparkūku smaržām. Vairāk kā 400 gadu laikā Ziemassvētku tirdziņš nav zaudējis neko no savas gandrīz maģiskās pievilcības. Tas gan attiecas ne tikai uz Ziemassvētku tirdziņu, bet arī uz visu pilsētu.

  Nirnberga – Bavārijas košākā pērle, Vācijas vēstures simbols. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Ekskursijas laikā pa pilsētu iepazīsiet tās populārākās vietas. Dievmātes vārti – pievilcīgākie vecpilsētas vārti, kuri  novietoti pilsētas valnī. Sv. Martas baznīca – kuras logi piederi pie senākajiem un ikonogrāfiski vērtīgākajiem. Sv. Labrenča baznīca – nozīmīgākā celtne pilsētā, kura majestātiski paceļas virs Lorencas laukuma. Tirgus laukums- ar skaistajām strūklakām.

Brīvs laiks pilsēta, patstavīgai iepazīšanai. Vara doties uz: Kaiseburg kompleksu, kurš paceļās virs pilsētas, gotisko Rātsnamu, Ģermāņu Nacionālo muzeju, kas ir Vācijas lielākais kultūrvēsturiskais muzejs, Pils muzejs, Izstāžu zālē, Pilsētas muzejs Fembohauzā, Dzelzceļa muzejs un Albrehta Dīrera nams, kā arī Nirnbergu ļoti raksturojošajā Rotaļlietu muzejā. Ieturiet maltīti populārajā "Bratwurstglöcklein", kas savu nosaukumu ieguvis no senākās cepto cīsiņu virtuves, ir iespējams nogaršot slavenos Nirnbergas uz grila ceptos cīsiņus. Kad kultūrvēsturisiek objekti gana baudīti, varat doties uz iepirkšanās ielu.  Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgā.

4. diena. 24.12. „... Zelta pilsēta -Prāga...”
Brokastis. Vecpilsētas apskate profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt pa Karalisko ceļu, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti.

Brīvajā laikā individuāli iepazīstiet savu Prāgu! Ar funikulieri uzbraukt Petrašina kalnā. Prāgu no putna lidojuma uzkapjot Eifeļa (Petrašina) tornī. Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Prāgas Zoo – patiks gan maziem, gan lieliem. Atvilkt elpu brauciena ar kuģīti pa Vlatavas upi. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes.

Gatavošanās Ziemassvētku vakariņām.
Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, un to mēs Jums piedāvājam Prāgas centrā. Jūs gaidīs jauks restorāns, kolēģu patīkamā kompānija un pieklusināta Ziemassvētku mūzika. Piedāvājumā lieliska ēdienu izvēle katra gaumei. Restorāns „U Seminaristy” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem un plašākajiem ēdienu piedāvājumiem. Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām. Un, protams, sātīgi otrie ēdieni katra gaumei... Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis, pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš. Restorāns piedāvā arī medījumu gaļas ēdienus, kas ir plaši pieejami un populāri Čehijā – meža cūka, briedis, stirna. Čehi Ziemassvētkos ēd zivi – karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis. Izsalkuši nepaliks arī makaronu izstrādājumu cienītāji un veģetārieši. Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vai saldējumu, kas tiek piedāvāti plašā sortimentā. Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vai Becherovku, Fernet Stok, Rum Božkov, Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t. Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu kājām gājienā no restorāna. Jums jau savlaicīgi ir iespējams iepazīties ar plašo ēdienu izvēli restorāna mājas lapā http://www.useminaristy.com/   Ja šis piedāvājums Jums šķiet saistošs, tad savlaicīgi rezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā, iemaksājot ķīlas naudu 15 EUR.  VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

Priecīgus Ziemassvētkus !!!    Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

5. diena. 25.12. “Izjūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis. Viesnīcas atbrīvošana. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 ) uz Čehijas populārāko kūrortu.  Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.

Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Polijā.

6.diena. „... Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Prāgā, profesionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  50 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 ,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija pa Drēzdeni 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu 35 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari 20 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Funikulieris un skata tornis 80 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā no 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 200 – 650 Kč (tkarībā no kruīza ilguma), Pusdienas Vācijā no 10 EUR.
2014. gada rudens izmaksas
1 € ~ 25 Kč                        

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA “Ozolciems Tūre”                                                                                

Photos: