šeit social

Working Days: 11:00 - 15:00

Weekend: Not working

Klasiskā Čehija Jauno Gadu sagaidot

 • Drēzdene-Prāga-Karlšteina-Karlovi Vari-Libereca-akvaparks
 • 6 days ()
 • Visas naktis viesnīcās

Tour Price: 283.15 €

Tour price includes:

Ceļojuma cenā ietilpst

 • brauciens ar komfortablu autobusu,
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • apdrošināšanas polise (nelaimes gadījumiem),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Additional extras:

PAPILDUS IZMAKSAS: 

 • Piemaksa par vienvietīgo numuru 60 Ls (€ 85.37)

 • Piemaksa par papildus vietu autobusā 55 Ls (€ 78.26)
 • Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari 15 €,
 • Ekskursija Drēzdenē ar gidu 15 €
 • Izbraukuma ekskursija uz Karlsteinu 10 €

Full description:

 SPO no Ls 152!

1.diena. 28.12. „... Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2.diena. 29.12. „... Jaunu iespaidu gaidās...”
Brokastis. Laiks ceļā. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta skaistā baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē \"eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem\". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Vecpilsētas apskate gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) . Laiks ceļā, vakarā ierašanās Prāgā. Nakts viesnīcā 2/3* Prāgā.

3.diena. 30.12. “Zelta Prāga svētku rotā!“
Brokastis. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Apskates ekskursija gida pavadībā. Vecpilsēta: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Loreta – čehu svētais dārgums, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš.
Izbraukuma ekskursija uz Karlšteinas pili (par papildus samaksu 10 €). Karlšteina — populārākais Čehijas cietoksnis, lielākais, visvairāk tūristu apmeklētais, vēsturiski un arhitektoniski visbūtiskākais. 14. gs celts kā droša baznīcas relikviju un karalisko dārgumu glabātava, kā arī netraucēta atpūtas vieta karaļiem. Karlšteinas cietokšņa apskate. Vaska figūru un Betlēmas muzeju apmeklējums. Atgriešanās Prāgā.
Brīvajā laikā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “U Kaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi.
Nakts viesnīcā 2/3* Prāgā.

4.diena. 31.12.” „Jauno Gadu sagaidot!”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 15 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Atgriešanās Prāgā.
Vakarā piedāvājam Jauno 2014.gadu sagaidīt kādā no Prāgas restorāniem vai Jūs varēsiet piedalīties kopējā svinēšanā, ar grandiozo uguņošanu uz Prāgas centrālajiem laukumiem un Karļa tiltā. Nakts viesnīcā 2/3* Prāgā.

5.diena. 01.01. „... Atvadas uz atgriešanos...!”
Brokastis. Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Brauciens uz romantiskā vēsturisma stilā celto Sihrovas pili, franču dinastijas - Roganu bijušo īpašumu. Pils interjera apskate: dinastijas portretu galerija, bagātīga ieroču kolekcija, vara, alvas, keramikas un stikla trauki, antikvāras mēbeles… Šī pils ar greznajiem aristokrātu apartamentiem neatstās Jūs vienaldzīgus.
Pārbrauciens uz Liberecu. Brīvais laiks, vai akvaparka \"BABYLON\" apmeklējums : baseinu komplekss, ūdens kalniņi un citas ūdens atrakcijas, saunas, masāžas, lieli džakuzi, akvāriji un bāri. Atrakciju parks. Boulings. Pēcpusdienā - izbraukšana uz Rīgu. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

6.diena. 02.01. „... Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Remember that...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, izbraukuma ekskursijās 20.  Ja ceļotāju skaits ir mazāks, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku autobusu.

 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 •  Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiemapstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju). 

Required documents:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama viena vecāka notariāli apstiprināta atļauja.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.