šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ja Jums ir ļoti īss atvaļinājums, bet gribās atpūtināt gan ķermeni, gan dvēseli, pēdējā brīža ceļojumi būs teicams variants. Atnākot pie mums, Jūs nenožēlosiet savu lēmumu, jo mūsu piedāvājumā ir izdevīgi ceļojumi uz Izraēlu.
Ja Jūs izlēmāt apceļot pasauli patstāvīgi, bez tūroperatoru palīdzības, tad nepieciešams zināt, kā ietaupīt uz atvaļinājuma rēķina un izdevīgi iegādāties tūres uz dažādām valstīm.
Vai tas ir iespējams – plānot lētus ceļojumus un iegādāties lētas aviobiļetes par ļoti zemu cenu? Protams – Jums atbildēs tūrfirmas Ozolciems Tūre darbinieki.
Portugāle ir valsts ar pilīm, sarkano dakstiņu jumtiem, fado mūziku un lielisko portugāļu vīnu. Portugāle ir pilna noslēpumu, tāpēc tūristi dodās uz šejieni, lai atklātu kaut vienu no tiem.
Laikam ikviens no mums sapņo par ceļojumiem uz citām valstīm, grib pavadīt atvaļinājumu tā, lai patīkamie iespaidi ilgi paliktu atmiņā.
Ceļojumi uz Spāniju, daudzus cilvēkus interesē tāpēc, ka tā ir augsti attīstītas tūrisma industrijas valsts, maigais Vidusjūras klimats, milzīgais vēsturisko pieminekļu daudzums.
Šodien daudziem cilvēkiem ir pieejamas aviobiļetes online, ar maksimālām ērtībām izvēloties nepieciešamos variantus. Ja Jūs gribat ceļot, ieraudzīt dažādas apskates vietas, iepazīties ar dažādu valstu vietējo kolorītu, noderīgi būs lēti ceļojumi ar autobu
Vai Jūs gribat viena ceļojuma laikā paspēt apskatīt Rumānijas izcilākās vietas? Tad nāciet uz tūrisma aģentūru Ozolciems Tūre, kuras piedāvājumā ir lēti ceļojumi.
Ja Jūsu izvēle ir pēdējā brīža ceļojumi, lai dotos ceļojumā, turklāt ietaupot; vai arī atrodaties tūrisma aģentūras meklējumos, kura var to piedāvāt – laipni lūdzam aģentūrā Ozolciems Tūre.
Pašā Eiropas sirdī atrodas pasakainā, izsmalcinātā, skaistā Austrija. Šī absolūti pārsteidzošā valsts ir ideāla jebkurai tūristu kategorijai. Ja Jūs nolēmāt iepazīties ar to tuvāk, izpētīt tās skaistākās apskates vietas, kultūru, izbaudīt Alpu kalnu glezn
Grieķija – valsts, kura pārsteigs Jūs katru reizi, kad turp aizbrauksiet. Tas nav atkarīgs no tā, cik labi Jūs esat izpētījuši šo valsti, cik bieži ir bijuši ceļojumi uz Grieķiju – tā noteikti pavērs jaunas šķautnes, interesantas vietas un dažādas apskate
Tūrisma aģentūras Latvijā piedāvā saviem klientiem aizraujošus ceļojumus uz dažādām valstīm. Kā lai tādā izvēlē neapjukt un garantēti saņemt tikai spilgtas un pozitīvas emocijas, no ilgi gaidītā brauciena?
Droši vien daudziem ir zināma situācija, kad dodoties ilgi gaidītajā atvaļinājumā, Jūs aizmirstat mājās visnepieciešamāko Jums lietu.
Ikvienam ir tiesības atpūsties, jo tā ir lieliska iespēja ne tikai izkļūt no ikdienas rutīnas, steigas, darba, bet arī atjaunot veselību, uzlabot garastāvokli, pamainīt apkārtējos apstākļus.
Jums ļoti patīk ceļojumi pa Eiropu, taču ne vienmēr pietiek naudas līdzekļu? Tad Jūsu izvēlei ir pēdējā brīža piedāvājumi, kuri neatstās Jūs vienaldzīgus un saglabās Jūsu atmiņā neaizmirstamas pēdas.
Ceļojumu aģentūras Rīgā, ar nosaukumu Ozolciems, galvenā specializācija ir tūrisma braucienu organizēšana uz pārsteidzošām un neaizmirstamām vietām. Mēs jebkurā laikā esam gatavi piedāvāt aizraujošas tūres atvaļinājuma pavadīšanai, korporatīvajai un ģimen
Bulgārija – viena no jaukākajām saulainajām valstīm, kur jebkura atpūta kļūst par neaizmirstamu pasaku. Pateicoties izklaides centru, tūrisma bāžu un smilšaino pludmaļu lielajam daudzumam, brauciens uz šo valsti sniegs daudz prieka.
Ceļojumi uz Skotiju – tā ir spilgta un neaizmirstama atpūta, neatkarīgi no tā, kāds ir gadalaiks. Šī valsts īpaši derēs tiem, kam patīk ceļojumi. Skotija – tā ir neparasti skaista valsts ar lieliskiem dabas skatiem un satriecošu originālu kultūru.
Tuvākajā laikā Jūs plānojat atvaļinājumu un sapņojat par neaizmirstamu atpūtu? Ja vēl neesat izlēmuši uz kurieni braukt, ceļojumi uz Portugāli – tas Jums būs vislabākais variants. Ja vēl turklāt ir nopērkamas lētas aviobiļetes, brauciens tiešām kļūs brīni
Horvātija pelnīti tiek uzskatīta par tīrāko vietu pasaulē. Ik gadu miljoniem tūristu atbrauc šurp, lai aplūkotu vecās ostas pilsētiņas, jahtas, zeltaini tīrās pludmales, kā arī izjust šīs vietas maigo klimatu. Tieši tāpēc ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu
Ar lielu prieku mēs sveicam Jūs tūrisma aģentūrā Ozolciems Tūre un esam gatavi piedāvāt satriecošu un neaizmirstamu atpūtu vietās, kur esam bijuši paši, un kuras ar prieku varam rekomendēt medusmēnesim, atvaļinājumam, ģimenes un korporatīvajai atpūtai, ut
Jūs neesat bijuši Čehijā? Ir pienācis laiks izvēlēties autobusu ceļojumus uz Čehiju, sarežģītas vēstures, pasakainas arhitektūras, aizraujošas un satriecošas kultūras un fantastisku dabas resursu īpašnieci.
Pēdējā laikā ceļojumi uz Turciju ir kļuvuši diezgan populāri. Un nav jau brīnums, jo diez vai kāds atteiksies veikt šādu aizraujošu braucienu uz interesantu, neparastu valsti, kur ir daudz apskates objektu.
Rīga – brīnišķīga pilsēta, taču kāpēc jāsēž visu mūžu mājās? Dodieties uz jebkuru pasaules malu, neskatoties uz gadalaikiem. Ceļojumu noorganizēs tūrisma aģentūras Rīgā!
Dodoties brīvdienās vai atvaļinājumā daudzi sapņo par atpūtu no ikdienas darbiem un relaksēšanos, tāpēc cenšas doties uz okeāna krastu vai jūrmalu.
No neatminamiem laikiem cilvēkus vilina ceļojumi uz nepazīstamām valstīm, pilsētām; piedzīvojumu un atklājumu alkas.