šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

			Autobusu tūres, ceļojumi uz Portugāli, ceļojumi
Kāpēc ceļojumi uz Portugāli tā piesaista tūristu uzmanību?Ja izvēlēsieties autobusu tūres, varēsiet apmeklēt vairākas valstis uzreiz.

Ceļojumi uz Portugāli – tiem, kuri spēj novērtēt spilgtos mirkļus

Portugāle ir valsts ar pilīm, sarkano dakstiņu jumtiem, fado mūziku un lielisko portugāļu vīnu. Portugāle ir pilna noslēpumu, tāpēc tūristi dodās uz šejieni, lai atklātu kaut vienu no tiem. Ceļojumi uz Portugāli ļaus notvert Jums saules vēju Kabo de Rokka zemes ragā (stāsta, tā ir vieta, kur beidzas zeme). Jūs varēsiet ielūkoties lieliskajos vīna pagrabos un pavizināties dzeltenajā tramvaja vagoniņā. Pat vienkārši šīs valsts fotogrāfijas spēj piesaistīt uzmanību, taču, lai izbaudītu tās atmosfēru noteikti jāatbrauc uz šejieni. Tūrfirmas Ozolciems Tūre piedāvājumā ir interesanti ceļojumi.

Kāpēc ceļojumi uz Portugāli tā piesaista tūristu uzmanību?Ja izvēlēsieties autobusu tūres, varēsiet apmeklēt vairākas valstis uzreiz. Dažas tūres piedāvā mierīgu atpūtu un tūristi varēs apmeklēt populārākos portugāļu kūrortus.

Ceļojumi pa Eiropu ar autobusiem vienmēr izraisa tūristu interesi, jo viena brauciena laikā ir iespēja apmeklēt daudzas interesantas vietas. Tas ļauj izpētīt citu valstu kultūru, apskatīt Eiropas pilsētas un satriecošās lauku ainavas, uzzināt visu par Portugāles bagāto vēsturi un teicami atpūsties.

Gribat ieraudzīt daudz jauna, iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un uzzināt vairāk par Portugāli, tad Jums nepieciešams doties ceļojumā ar autobusu.

Kāpēc pie mums pasūta autobusu tūres


Mēs jau daudzus gadus esam tūrisma tirgū un piedāvājam ceļojumus uz izdevīgiem nosacījumiem:

  • Garantējam, ka autobusu tūres tiks organizētas komfortablos autobusos, kur ir viss nepieciešamais ilgam ceļojumam.
  • Mēs pastāvīgi veicam tirgus piedāvājumu monitoringu un piedāvājam tikai pašu aktuālāko.
  • Organizējot ceļojumus, mēs pievēršam uzmanību ikvienai detaļai.

Ceļojumi uz Portugāli – tā ir iespēja ieraudzīt senās celtnes ar krāsainajām fasādēm, kuras ir uzbūvētas septiņos Lisabonas pakalnos, kā arī pastaigāt pa bruģētajām ieliņām un kāpnēm, kuras tās savieno.

Ja Jūs gribat apmeklēt šo apbrīnojamo zemi, zvaniet un nāciet uz Ozolciems Tūre. Mēs ar prieku izvēlēsimies Jums tūres, uz visizdevīgākajiem nosacījumiem. Mēs gribam, lai Jūsu dzīvē būtu daudzi interesanti ceļojumi.

Uzzināt vairāk par ceļojumiem uz Portugāli, var mūsu mājas lapā. Tur Jūs varēsiet sev izvēlēties loloto ceļojumu, un nepieciešamības gadījumā mūsu speciālists palīdzēs atrast nepieciešamo variantu.

Atpakaļ uz sarakstu