šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

			Ceļojumi, lētas aviobiļetes, ceļojums uz Prāgu
Bieži vien, kad ceļotāji ierauga brīvā pārdošanā uz Eiropas valstīm lētas aviobiļetes, viņiem rodās aizdomas, ka šeit ir kāds knifs. Jā, dažos gadījumos, lētas aviobiļetes piedāvā bez jebkādām ekstrām.

Lēti ceļojumi uz Eiropas valstīm: meklējam lētas aviobiļetes

Vai tas ir iespējams – plānot lētus ceļojumus un iegādāties lētas aviobiļetes par ļoti zemu cenu? Protams – Jums atbildēs tūrfirmas Ozolciems Tūre darbinieki. Kompānija Latvijas pakalpojumu tirgū darbojas pietiekami ilgi, lai izpētītu pircēju galvenās vajadzības un iemācītos apmierināt pieprasījumu. Mēs esam gatavi izstāstīt, kur un pēc kādiem kritērijiem meklēt tiešsaistē lētas aviobiļetes.

Lētas aviobiļetes: kur ir knifs?

Bieži vien, kad ceļotāji ierauga brīvā pārdošanā uz Eiropas valstīm lētas aviobiļetes, viņiem rodās aizdomas, ka šeit ir kāds knifs. Jā, dažos gadījumos, lētas aviobiļetes piedāvā bez jebkādām ekstrām. Taču bieži, biļetes par zemām cenām ir aviokompāniju cenu politikas kompetentās darbības rezultāts. Tāpat, lētas ceļazīmes var iegādāties sezonas izpārdošanās, kā arī izlidošanas dienā.

Ja Jūs izvēlaties aviobiļetes par zemām cenām, Jums jārēķinās, ka būs jāatsakās no dažām ekstrām – piemēram, bagāžas un pārtikas pārvadāšanas, ērtu sēdvietu izvēles iespējām. Ceļot šādos apstākļos nav pats sliktākais variants. Taču, ja neesat gatavi atteikties no ierastā komforta, labāk patērēt nedaudz vairāk laika, atrodot piemērotus variantus par līdzīgu cenu.

Lēti ceļojumi: pieredzējušu tūristu padomi

  • Maksimāli izmantojiet Internetu. Meklējiet nepieciešamos variantus visās meklēšanas sistēmās un servisos. Ātrs veids, kā atrast piemērotu variantu – izmantot agregatorus. Tie salīdzina cenas, lai ceļojums uz Prāgu vai citām Eiropas valstīm būtu visizdevīgākais.
  • Sekojiet līdzi aviokompāniju akcijas piedāvājumiem. Būs nepieciešams regulāri monitorēt variantus, būt lietas kursā par jebkurām cenu izmaiņām un jābūt pārliecinātam, ka Jūs tik tiešām pērkat lētas akcijas biļetes, nevis kļūstat par veiksmīga mārketinga upuri.
  • Izvēlieties notiektu periodu, kad pirksiet biļetes uz lidmašīnu. Vislētāk aviobiļetes var nopirkt 12 mēnešus pirms ceļojuma, pāris mēnešus līdz izlidošanai, kā arī brauciena priekšvakarā – dažas dienas līdz izlidošanai.

Negribat tērēt savu dārgo laiku, lai atrastu, kur ir lēts ceļojums uz Prāgu? Tad uzticieties kompānijas Ozolciems Tūre darbiniekiem – viņi jau nu tik tiešām zina, kā meklēt lētus variantus, lai ceļojumi būtu ekonomiski izdevīgi.

Atpakaļ uz sarakstu