šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

			Tūres, pēdējā brīža ceļojumi, aviobiļetes
Ir vēl viens drošs veids, kā pasūtāmi pēdējā brīža ceļojumi uz izdevīgiem nosacījumiem. Izmantojiet tūrisma kompānijas Ozolciems Tūre pakalpojumus.

Rezervējam lētas tūres: ceļvedis iesācējiem

Ja Jūs izlēmāt apceļot pasauli patstāvīgi, bez tūroperatoru palīdzības, tad nepieciešams zināt, kā ietaupīt uz atvaļinājuma rēķina un izdevīgi iegādāties tūres uz dažādām valstīm. Tūrisma aģentūras Ozolciems Tūre darbinieki ir sagatavojuši rekomendācijas, pateicoties kurām, varēsiet nopirkt aviobiļetes un ceļazīmes ātri un lēti.

TOP – 6 padomi, lai ietaupītu uz atvaļinājumiem


  • Esiet elastīgi. Bieži vien pēdējā brīža tūres parādās brīvā pārdošanā pēdējā momentā – izlidošanas priekšvakarā. Jums ir jābūt gataviem doties ceļojumā jau nākamajā dienā. Pēc statistikas, šādā veidā var ietaupīt no 30% līdz pat 50% no ceļojuma kopējās summas.
  • Rezervējiet aviobiļetes savlaicīgi. Cits veids, kā ietaupīt uz ceļazīmes rēķina – izvēlēties un nopirkt tūres, labu laiku līdz braucienam. Kaut arī šajā gadījumā neviens nevar garantēt Jums, ka pēc tam cenas netiks samazinātas. Taču šī iespēja ir ļoti niecīga.
  • Izpētiet visus variantus. Bieži vien viesnīcās, kur Jūs gribētu apmesties, ir ne tikai uzlabotie numuri – piemēram, ar skatu uz okeānu. Brīžiem viesnīcu administrācija noklusē, ka rezervēt var arī standarta numurus, kuru cena ir demokrātiska.
  • Ja nepieciešami pēdējā brīža ceļojumi, var pievērst savu uzmanību tiem virzieniem, uz kuriem nav pārāk liels pieprasījums, taču vienlaikus tie piedāvā teicamus nosacījumus atpūtai. Izvēloties variantu, visapmeklētākajām vietām pievērsiet savu uzmanību pēdējām kārtām.
  • Uzmanīgi sekojiet situācijai tūrisma pārvadājumu tirgū. Parasti, aviobiļetes kļūst dārgākas sezonas augstākajā punktā – Ziemassvētku un Jaungada priekšvakarā, vasarā, tāpat martā. Ja Jūs plānojat ceļot šajā laikā, labāk būtu savlaicīgi sameklēt tūres: cena uz tām izaugs tuvāk izlidošanas datumam.
  • Pirms rezervēšanas pārliecinieties, ka Jūsu ceļojuma dokumentiem: pasēm un citiem, nav notecējis derīguma termiņš. Jūsu vīzai nedrīkst būt beidzies termiņš, pat uz atgriešanās momentu – pretējā gadījumā var rasties problēmas ar izlidošanu uz mājām.

Ir vēl viens drošs veids, kā pasūtāmi pēdējā brīža ceļojumi uz izdevīgiem nosacījumiem. Izmantojiet tūrisma kompānijas Ozolciems Tūre pakalpojumus. Mūsu firmas darbība ir sertificēta un licencēta. Mēs sadarbojamies ar drošiem ārzemju partneriem bez starpniekiem. Pateicoties mums, Jūsu ceļojums būs interesants un pozitīvs, bez nepatīkamiem starpgadījumiem.

Atpakaļ uz sarakstu