šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

			Ceļojumi uz Izraēlu, lidmašīnas biļetes, pēdējā brīža ceļojumi
Ja Jums ir ļoti īss atvaļinājums, bet gribās atpūtināt gan ķermeni, gan dvēseli, pēdējā brīža ceļojumi būs teicams variants. Atnākot pie mums, Jūs nenožēlosiet savu lēmumu, jo mūsu piedāvājumā ir izdevīgi ceļojumi uz Izraēlu.

Ceļojumi uz Izraēlu kompānijā Ozolciems Tūre – tā ir patiesa bauda

Ja Jums ir ļoti īss atvaļinājums, bet gribās atpūtināt gan ķermeni, gan dvēseli, pēdējā brīža ceļojumi būs teicams variants. Atnākot pie mums, Jūs nenožēlosiet savu lēmumu, jo mūsu piedāvājumā ir izdevīgi ceļojumi uz Izraēlu.

Ja tiks pasūtīti ceļojumi uz Izraēlu pie mums, Jūs saņemsiet teicamu iespēju atklāt šīs aizraujošās valsts patieso būtību.

Kāpēc ceļojumi uz Izraēlu ir tik izdevīgi kompānijā Ozolciems Tūre?


  • Mums ir liela darba pieredze, tāpēc visus pakalpojumus mēs sniedzam augstākajā līmenī.
  • Visus organizatoriskos darbus risinām ātri, saskaņoti, tāpēc nerodīsies nekādas problēmas.
  • Atbilstoši klientu prasībām, izvēlāmies visoptimālākos risinājumus, ņemot vērā klientu finansiālās iespējas, vēlmes, brauciena ilgumu, vaļasprieku; ja radīsies nepieciešamība, mēs piemeklēsim lidmašīnas biļetes, piemērotas viesnīcas, piedāvāsim labu gidu.
  • Mēs piedāvājam optimālas cenas.
  • Ar mums vienmēr var sazināties un esam gatavi piedāvāt savus pakalpojumus jebkurā laikā; sazinoties ar mums, saņemsiet izsmeļošu informāciju uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Ja runa iet par viesnīcas izvēli, mēs saprotam, cik svarīgi, lai tā atrastos ērtā vietā, tur būtu labs apkalpošanas līmenis, kvalitatīva ēdināšana, laipns personāls. Mēs darām visu iespējamo, lai mūsu klienti būtu apmierināti ar braucienu un justos komfortabli.

Musu organizētie ceļojumi uz Izraēlu ļaus ieraudzīt svētās vietas, kā arī triju jūru pludmalēs aizmirst par savām problēmām.

Kompānijas Ozolciems Tūre ceļojumi uz Izraēlu – tā ir teicama iespēja apmeklēt daudzas vietas, iepazīties ar unikālām apskates vietām un kultūras pieminekļiem, pieskarties vēsturei un protams kļūt garīgi bagātākiem.

Jāatzīmē, ekskursiju programma var būt visdažādākā, viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un izvēlētās tūres.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Izraēlu, ko organizē mūsu tūrisma kompānija – tas ir pilns pakalpojumu komplekss, pateicoties kuram, varat netērēt savu dārgo laiku brauciena organizēšanai, bet iegūt daudz prieka, atgriežoties mājās ar pozitīvām emocijām un iespaidiem.

Mēs izvēlēsimies saviem klientiem viesnīcas, lidmašīnas biļetes, par pieņemamu cenu. Lai realizētu savu sapni pietiek vien atstāt pieteikumu! Visu pārējo mēs izdarīsim paši!

Atpakaļ uz sarakstu