šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKI: PRĀGA UN DRĒZDENE

 • PRĀGA - KARLOVI VARI - DRĒZDENE
 • 5 dienas ()
 • 4

Ceļojuma cena: 210 €

Pilns apraksts:

 

 

 

 

 

Ziemassvētki: PRĀGa UN DRēZDENe

Ziemassvētku laikā Jums būs iespēja izjust brīnumainu svētku atmosfēru!

Izbaudiet to!

Prāga - Karlovi Vari – Marianskije Lazņi -  Drēzdene - outlets

22.-26.12.2013.

5 dienas

Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 210

 

1.diena. 22.12. „...Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

2.diena. 23.12. „...Jaunu iespaidu gaidās...”
Brokastis. Laiks ceļā līdz outletam – tirdzniecības centram, kurā varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas.

Ierašanās Drēzdenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 25 EUR). Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta skaistā baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji.

Brīvajā laikā iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem.

Pārbrauciens līdz Prāgai. Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

3.diena. 24.12.„...Svētku gaidās...”
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Pilnvērtīga, bagātīga pilsētas apskate ( par papildus samaksu 15 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Vecpilsētas apskate: gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš.

Karstvīna un svētku saldumu smarža, ceptu kastaņu siltums Jūsu rokās, rotātas ielas, svētku melodijas, krāšņas eglītes pilsētas laukumos un rosīgie tirdziņi – tāda ir Prāga svētkos!

Gatavošanās Ziemassvētku vakariņām.

Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, un to mēs Jums piedāvājam Prāgas centrā.

Jūs gaidīs jauks restorāns, kolēģu patīkamā kompānija un pieklusināta Ziemassvētku mūzika. Piedāvājumā lieliska ēdienu izvēle katra gaumei.

Restorāns „U Seminaristy” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem un plašākajiem ēdienu piedāvājumiem.

Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām.

Un, protams, sātīgi otrie ēdieni katra gaumei... Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis, pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš. Restorāns piedāvā arī medījumu gaļas ēdienus, kas ir plaši pieejami un populāri Čehijā – meža cūka, briedis, stirna. Čehi Ziemassvētkos ēd zivi – karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis. Izsalkuši nepaliks arī makaronu izstrādājumu cienītāji un veģetārieši. Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vai saldējumu, kas tiek piedāvāti plašā sortimentā.

Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vai Becherovku, Fernet Stok, Rum Božkov, Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t.

Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu kājām gājienā no restorāna.

Jums jau savlaicīgi ir iespējams iepazīties ar plašo ēdienu izvēli restorāna mājas lapā http://www.useminaristy.com/ 

Ja šis piedāvājums Jums šķiet saistošs, tad savlaicīgi rezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā, iemaksājot ķīlas naudu 15 EUR.

VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

Priecīgus Ziemassvētkus !!!

Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

4.diena. 25.12.”...Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu (par papildus samaksu 25 EUR). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.

Marijanskije Lazņe (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 mineralūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

5.diena. 26.12. „... Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu,
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 45
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 55
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:

 • Ekskursija uz Karlovi Vari un Marianskije Lazņi 25 EUR,
 • Ekskursija uz Drēzdeni un outleta apmeklējums 25 EUR
 • Ekskursija Pragā 15 EUR
 • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč
 • Funikulieris un skata tornis 70 Kč
 • Pusdienas no 150 Kč
 • Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč
 • Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 200 – 650 Kč

1 EUR ~ 24 Kč                                  2013. gada vasaras izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, izbraukuma ekskursijās 30.  Ja ceļotāju skaits ir mazāks, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku autobusu.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama viena vecāka notariāli apstiprināta atļauja.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: