šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

BUDEPEŠTA, VĪNE, KRAKOVA ZIEMASSVĒTKU UGUNĪS MIRDZ!

 • KRAKOVA – BUDAPĒŠTA – HEVĪZA EZERS – SZENTENDRĒ – MARCIPĀNA MUZEJS – ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS VIZINOTIES AR KUĢĪTI, PA DONAVU – VĪNE
 • 6 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 250 €

Pilns apraksts:

BUDEPEŠTA, VĪNE, KRAKOVA ZIEMASSVĒTKU UGUNĪS MIRDZ!

KRAKOVA – BUDAPĒŠTA – HEVĪZA EZERS – SZENTENDRĒ – MARCIPĀNA MUZEJS – ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS VIZINOTIES AR KUĢĪTI, PA DONAVU – VĪNE

21.12. – 26.12.2014./ 6. Dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 250€

1.diena. 21.12. „Pretīm jauniem iespaidiem ... Krakova Ziemassvētku gaidās”.
            Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Vakarā ierašanās Krakovā.

Krakovas vecpilsētas apskate, vietēja gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Pirms Ziemassvētku laikā pilsēta, iemirdzās tūksošos lampiņās, uz katra soļa jūtams Advetes laiks. Vāveles pils, kuru dēvē par daiļrades šedevru, ārējā apskate. Noslēpumainais pūķis Smok Wavelski, kas ik pēc brīža izpūš uguns liesmas un apsargā ieeju leģendām apvītajā Drakona alā. Ziemassvētku rotā mirdzošais Tirgus laukums, 14.gs. celtā gotikas pērle Sv. Marijas bazilika un tās taurētājs, Sv. Barbaras baznīca un iespaidīgā Sukiennices ēka. Vakarā izvietošanās viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

2.dinea. 22.12. „Donavas pērle Budapešta”.
            Brokastis. Brauciens līdz Budapeštai. Laiks ceļā. Slovākija. Ungārija. Ierasanās Budapeštā pēcpusdienā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Vakarā piedāvājam relaksēties Sēčeņu termālajos baseinos. Iekārtošanās viesnīcā 3* Budapeštā. Nakts viesnīcā.

3. diena. 23.12. „ Hevīza ezera burvība un vakara Ziemassvētku pasaka Budapeštā”.
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Hevīza ezeru un naksnīgā Budapeštas apskate.  Hevīza ezers – pats lielākais un siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. Lai Jūs nebaida ziemas pelde ezerā, jo ūdens temperatūra pat ziemā sandiez +26 C. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vai tas nav romantiski – pelde siltā ezerā, pašā Ziemassvētku priekšvakarā...
            Atgriešanās Budapeštā. Vakarā piedāvājam Jums iespēju nokļūt īstā pasakā – Ziemassvētku ugunīs mirdzošās, naksnīgās Budapeštas apskati, vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Andraši iela, Sv. Istvana bazlilika, Operas nams, no Gelerta kalna paverās elpu aizraujoš skats uz lejā kūsājošo un dusošo pilsētu. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4. diena. 24.12. „Mazā saldumu tūrīte – Sentendrē un marcipāns”.
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildud samaksu 20 €) uz mazo romantisko pilsētiņu Sentendre, kur baudīsiet Adventes  gaisotni. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras idili.  Marcipāna muzeja apmeklējums – Jūs pārsteig eksponātu daudzveidība un krāsainība. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas, konfektes, šokalādes – lieliska svētku dāvana mājiniekiem.
            Brīvajā laikā iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo gulaša zupu un desertā palačinkas ar kastaņu masas pildījumu. Iegādāties svētku dāvanas mājiniekiem un sev.
            Atgriešanās Budapeštā. Vakarā iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci baudot Adventes atmosfēru lielākajā Ziemassvētku tirdziņā Eiropā Vörösmarty laukumā, kur gaisā virmo karstvīna aromāts! Starp citu, vai esat baudījuši baltvīna karstvīnu, ja nē tad noteikti to izdariet!
            Ziemassvētku vakaru piedāvājam pavadīt romantiskā gaisotnē, vizinoties ar kuģīti pa Donavu, baudot bagātīgas un gardas vakariņas, malkojot ungāru vīnu un ļaujoties liegajai Ziemassvētku mūzikai ienest mieru sirdī un dvēselē. Priecīgus Ziemassvētkus, vēl Jūsu „Ozolciems Tūre”!!!
            Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

5. diena. 25.12. „Vīne – valšu galvaspilsēta – Ziemassvētku rotā”.
           
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Vīnei. Vīnes vēsturiskā centra apskates ekskursijas vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Vīne – Habsburgu impērijas galvaspilsēta – Ringštrāse ar pseidovēsturiskā stila apbūvi, Stefana katedrāle, Hofburga un Vīnes operas ēka, kā arī Rātsnams Ziemassvētku mirdzumā.  Atelpas brīdī kādā no Vīnes daudzajām kafejnīcām iemalkojiet īstu Vīnes kafiju. Pēcpusdienā izbraukšana. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

6. diena. 26.12. „Un atkal ceļš uz mājām...”.
           
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva Latvija. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 50,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursijas Krakovā vietējā gida pavadībā 10€; Izbraukuma ekskursija uz Hevīza ezeru un naksnīgā Budapešta 40 €; Izbraukuma ekskursija uz  Sentendrē 20 €; Ekskursija Vīnē vietējā gida pavadībā 10 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā ar Ziemassvētku vakarīņām 40 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF.

2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: