šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Adventes Laiks Vācijā

 • Drēzdene- Rotenburga pie Tauberes - Nirnberga - Minhene
 • 5 dienas ()
 • visas naktis viesnicas

Ceļojuma cena: 250 €

Pilns apraksts:

Valsts: Vācija

aDVENTES LAIKS VĀCIJĀ

DRĒZDENE - ROTENBURGA PIE TAUBERES – NIRNBERGA – MINHENE

21.12. – 25.12.2014.

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 250

1. diena. 21.12. “Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Polijā.

2. diena. 22.12. “ Drēzdene – Saksijas Ziemassvētku brīnums.”
Brokastis. Laiks ceļā. Vācijas pilsētas ir īpaši krāšņas Ziemassvētku gaidās. Ziemassvētku tirdziņi, suvenīru un dāvanu pārpilnība, karstvīns, ceptas desiņas un kastaņi, Ziemassvētku saldumi... Dodamies uz Drēzdeni, kuru mēdz dēvēt par Elbas Florenci. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera un Brīla terase. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji. Par papildus samaksu (15 €) tiek piedāvāta apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.

Brīvajā laikā iespēja iepirkties lielākajā pilsētas supermārketā Altmarkt-Galerie Dresden http://www.altmarkt-galerie-dresden.de/. Ziemassvētku tirdziņš Altmarkt laukumā un Viduslaiku tirdziņš pils teritorijā. Pārbrauciens līdz Bavārijai. Nakts 3* viesnīcā Bavārijas teritorijā.

3. diena. 23.12. “Bavārijas Ziemassvētku pērles.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €). Laiks ceļā. Rotenburga pie Tauberes. Ja ir pasaka uz pasaules, tad tā ir šeit... kur Ziemassvētku atmosfēra mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk nākotnē... Rotenburga pie Tauberes ir maza pilsēta ar diženu slavu. Nekur citur viduslaiku vide nav saglabājusies tik lielā mērā kā šeit. Vai šeit ir apstājies laiks? Tāds iespaids varētu rasties tiem, kuri klaiņo pa vecpilsētu ar tās mūžsenajām ēkām, nomaļajiem laukumiem un nostūriem, torņiem, strūklakām, aizsargvaļņiem, noliktavām un vīna pagrabiem.

Rotenburgā, nostalģiskās noskaņas var turpināties, apmeklējot Kates Volfārtes Ziemassvētku ciematu. Šeit - Eiropas lielākajā un visu gadu atvērtajā Ziemassvētku veikalā - ir pieejams pilnībā viss, kas nepieciešams Ziemassvētku noskaņai: piramīdas, riekstkoži, figūriņas aromātiskajām svecēm, sveces, svinīgas galda drānas un daudz kas cits. Brīvs laiks suvenīru iegādei. Laiks ceļā. Nirnberga – Bavārijas košākā pērle. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta un skaistākā Bavārijas pilsēta Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņš Hauptmarkt laukumā un vecpilsētas ielās. Atgriešanās  viesnīcā Bavārijas teritorijā.

4. diena. 24.12. “Minhene – pasaules pilsēta ar plašu sirdi, kas īpaši atveras Ziemassvētku priekšvakarā.”
Brokastis. Laiks ceļā. Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Par papildus samaksu (20 €) tiek piedāvāta apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Minhene ir mūsdienīga, sirsnīga pilsēta ar senām tradīcijām. Minhenē nav pretrunu, viss ir tipiski - BMW un alus dārzi, māksla, kultūra, radošums un sapņaini nostūri, baroks un viss modernais. Bavārijas galvaspilsētā ir iespējams apskatīt tik daudz īpašu objektu, ka ir grūti aptvert, ar ko sākt. Marijas laukums ir Minhenes centrs. Šeit valda pasaules pilsētas atmosfēra, dzīve kūsā un gandrīz katra celtne ir arhitektūras piemineklis. Laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākā baznīca Pēterbaznīca un, protams, tikai dažus soļus tālāk esošā Svētās Dievmātes baznīca (Frauenkirche) ar zaļajiem torņiem. Tā ir pilsētas simbols - turklāt ne tikai optiski, bet arī akustiski, jo zvanu skaņas ir viena vienīga, skaļi gavilējoša degsme. Iespaidīgā gotiskā ēka pārsteidz, vadoties pēc moto "mazāk ir vairāk". Eleganta vienkāršība pārspēj pārspīlētu greznību. Brīvajā laikā iespēja nopirkt mājiniekiem pēdējās Ziemassvētku dāvanas. Laiks ceļā līdz Polijai. Nakts 3* viesnīcā Polijā.

5. diena. 25.12. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem. ”
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 80
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 90
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (>65 gadiem 9 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Ekskursija pa Drēzdeni vietējā gida pavadībā 15 €, Ekskursija pa Minheni vietējā gida pavadībā 20 €,

Izbraukuma ekskursija uz Rotenburgu pie Tauberes un Nirnbergu 40 €; Viduslaiku tirdziņš Drēzdenē ~ 5 €,

2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE