šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Neapole Lieldienās

  • Šeit ierodas tūristi no visas pasaules, lai baudītu pilsētas kultūras bagātību, apmeklētu Vezuvu vai Kapri.
  • 4 dienas ()
  • 3

Ceļojuma cena: 379 €

Pilns apraksts:

Neapole Lieldienās

03.04 – 06.04.12

Lidojums 379.00 EUR
Lidojums + viesnīca 539.00 EUR

Neapole ir Kampānijas reģiona un tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsēta, kas atrodas starp diviem vulkāniskiem apgabaliem pie Neapoles līča, Tirēnu jūras piekrastē Itālijas dienvidos. Neapole ir lielākā Dienviditālijas pilsēta un trešā lielākā – valstī. Plaši pazīstama ar savu mākslu, kultūru, arhitektūru, mūziku un gastronomiju - Neapole ir picas dzimtene. Pilsēta ir populārs tūrisma centrs. Šeit ierodas tūristi no visas pasaules, lai baudītu pilsētas kultūras bagātību, apmeklētu Vezuvu vai Kapri.

03.04.2015: Rīga 04:00 - 06:25 Neapole
06.04.2015: Neapole 16:30 - 20:35 Rīga

Hotel Tiempo 3* viesnīca atrodas 2 km no pilsētas centra. Tā izvietota netālu no Neapoles dzelzceļa stacijas un otrās metro līnijas. Katra istaba nodrošināta ar seifu, gaisa kondicionieri, matu žāvētāju. Bezvadu internets pieejams visās istabiņās bez papildus samaksas. Viesnīcā pieejama bezmaksas automašīnu stāvvieta.

Viesnīcā izbūvēta āra terase, kā arī klientu komfortam pieejams restorāns, bārs, auto un velosipēdu noma.

Ekskursijas:

Vezuvs un Pompeji  3. aprīlis
Šajā ekskursijā apmeklēsim Pompeji pilsētu, kuru 79. gadā nopostīja Vezuva vulkāna izvirdums. Laika gaitā pilsēta atrakta no pelniem un atklāj seno iedzīvotāju dzīvesveidu. Turpinājumā pusdienosim tipiskā itāļu restorānā. Pēc pusdienām apmeklēsim Vezuva kalnu, kas iekļauts UNESCO Pasaules Biosfēras rezervātā. Autobuss mūs uzvedīs apmēram 1000 m augstumā, ceļu turpināsim ar kājām apmēram 40 minūtes un nonāksim līdz krāterim.

Cena: EUR 82

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, audio austiņas Pompejos, ieejas maksa Pompeju arheoloģijas zonā, ieeja Vezuva rezervātā, pusdienas

Kapri salas ekskursija 4. aprīlis
Neapoles ostā sēdīsimies prāmī un dosimies 55 min. garā braucienā līdz Kapri salai. Kapri mūs sagaidīs autobuss un gida pavadībā dosimies salas ekskursijā. Vispirms dosimies uz Anakapri un apmeklēsim slavenā zviedru rakstnieka Aksela Muntes villu. Turpinājumā -Augusta dārzi,vecpilsēta un romantiskās ieliņas: Via Camerelle, Via Tragara, Via Le Botteghe.

Cena: EUR 101

Cenā iekļauts: transports uz ostu un atpakaļ, prāmja biļetes, transports uz salas, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Aksela Muntes villa.

Amalfi piekrastes ekskursija  5. aprīlis
Amalfi piekrastes ekskursijā mēs apmeklēsim visas ievērojamākas pilsētiņas - dzejnieku un rakstnieku pilsētu Sorento, Pozitano, no kuras paveras burvīgas ainavas, un Amalfi. Atsevišķi ar kuģīti dosimies ar uz Salerno.

Cena: EUR 90

Cenā iekļauts: transports, kuģītis, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas

Neapoles pilsētas ekskursija 6. aprīlis
Šī būs 3 stundu ekskursija pa Dienviditālijas lielāko pilsētu – Neapoli.
Gida pavadībā kājām izstaigāsim pilsētas monumentālo daļu: Plebescito laukums, Umberto I galerija, Karaliskā pils, San Karlo teātris un Jaunā pils. Turpinājumā ar autobusu aizbrauksim uz skaistākajām vietām, kur vērosim Neapoles panorāmu: Via Caracciolo, Mergellina un Posillipo. Pēc tam – vēsturiskā Neapole, kur atkal dosimies kājām: slavenā Spaccanapoli iela, Gesù Nuovo un Santa Chiara baznīciņas.

Cena: EUR 38

Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi, audio austiņas

13:30 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu

Fotogrāfijas: