šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Jaunā gada svinības Prāgā

 • PRĀGA-DRĒZDENE-OUTLETS-KARLOVI VARI-MARIANSKIJE LAZŅI-KUTNA HORA
 • 5 dienas ()
 • 4

Ceļojuma cena: 248 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija               

JAUNĀ GADA SVINĪBAS PRĀGĀ

Drēzdene – TIRDZNIECĪBAS CENTRS – OUTLETS - Prāga – KUTNA HORA – KARLOVI VARI – MARIANSkije Lazņe

29.12. - 02.01.2015.

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 245 €

 

1. diena. 29.12. „... Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta, 6:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Ēdienreizes pauze. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 30.12. „... Drēzdene -  pērle uz Elbas upes...!”
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā līdz outletam – tirdzniecības centram, kurā varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas.Brauciens līdz Drezdenei.  Ekskursija pa Drēzdenes vecpilsētu (par papildus samaksu 25 €) profesionāla krievu valodā runājoša vietējā gida pavadībā. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar pilsētu. Drēzdene – Florence uz Elbas, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrā pasaules kara laikā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta ir atguvusi savu krāšņumu. Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīla terase.

Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

3. diena. 31.12. „... Zelta Prāga svētku rotā...”
Brokastis. Jums būs iespēja baudīt īpašo svētku atmosfēru Prāgā, kura pamatoti tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilnvērtīga, bagātīga vecpilsētas apskate ( par papildus samaksu 15 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista vairums ceļotājus. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt Karalisko ceļu, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām. Pēc ekskursijas brīvajā laikā Jums būs iespēja izbaudīt Jaungada tirdziņa burvību, kur gaisā virmo saldena karstvīna un apetelīga cepto desiņu un kastaņu īpašā smarža. Tirdziņā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, dāvanas majās palikušajiem, radiem, draugiem, tuvajiem. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 15 €) uz viduslaiku sudraba raktuvju pilsētiņu Kutna Hora. Iepazīšanās ar pilsētu: Sv. Varvaras katedrāle /UNESCO/, pils ar muzeja ekspozīciju, gotiskā akmens strūklaka, Vorsileka klosteris un, protams, Visu Svēto baznīca, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu no apmeklētājiem, ar unikālajiem veidojumiem no cilvēku kauliem. Vakarā piedāvājam Jauno 2015.gadu sagaidīt kādā no Prāgas restorāniem vai Jūs varēsiet piedalīties kopējā svinēšanā, ar grandiozo uguņošanu uz Prāgas centrālajiem laukumiem un Karļa tiltā. Atgriešanās viesnīcā Prāgā.

4. diena. „Daudziem tas ir mūža sapnis, bet Jums tā ir realitāte – pabūt kūrorta pilsētās Karlovi Vari, Marianskije Lazņe!“
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari, cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, kurās atpūšās kūrorta viesi un dzirdamas juku jukāmsajauktas valodas, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Marijanskije Lazņe (Marienbāde) – jaunākais Rietumčehijas kūrorts. Pilsēta atpūtniekus piesaista ar saviem koptajiem parkiem, mežiem, bagātīgo sabiedrisko dzīvi un 40 mineralūdens avotiem, kas ir unikāli: to ķīmiskais sastāvs ir tik daudzveidīgs, ka to var izmantot visdažādāko slimību ārstēšanai. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

5. diena. „... Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 80 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 4,50 € (pēc 65 gadu vecuma 9,00 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija pa Drēzdeni ar outleta apmeklējumu 25 €, Prāgas apskates ekskursija 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Kutna Horu 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Marijankije Lazņi 30 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 200 – 650 Kč (atkarībā no kruīza ilguma), Pusdienas Vācijā no 10 EUR.

2014. gada vasaras izmaksas

1 € ~ 25 Kč                         

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Operators: SIA “Ozolciems Tūre”                                            Klienta paraksts

____________________________                        _______________________________