šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Čehiju, autobusu tūres, ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Čehiju, autobusu tūres, ceļojumi, pēdējā brīža piedāvājumi. Labākie piedāvājumi!

Čehijas un Saksijas noslēpumu skavās

 • PRĀGA – DRĒZDENE – SAKSIJAS ŠVEICE – BASTEJA KLINTIS - KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅE – ČESKI RAJ – SAFARI – LITOMIŠLAS PILS – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Čehijas un Saksijas noslēpumu skavās
PRĀGA – DRĒZDENE – SAKSIJAS ŠVEICE – BASTEJA KLINTIS - KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅE – ČESKI RAJ – SAFARI – LITOMIŠLAS PILS – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
20.06. - 25.06.2015.     14.07. –  19.07.2015.    09.08. – 14.08.2015.

 

1.diena. 20.06., 14.07., 09.08. “Pretī jauniem iespaidiem . . .“
            Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2.diena. 21.06., 15.07., 10.08. “Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta! “
            Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista daudzus ceļotājus. Vecpilsētas apskate vietējā krievu valodā runājoša gida pavadībā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš.
            Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons.
            Brīvajā laikā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “U Kaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

3. diena. 22.06., 15.07., 11.08. ” Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve.” 
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici (par papildus samaksu 25 €). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju, kuru mēs šķērsosim ar nelielu prāmi. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Pilnices pils-parka komplekss – Saksijas kūrfirstu vasaras rezidence. Iespējams brauciens ar vēsturisku kuģīti pa Elbu līdz Drēzdenes centram. Drēzdenes gleznu galerijas apmeklējums, ekskursija pa vecpilsētu, baudot brīnišķo baroka stila apbūvi. Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

4.diena23.06., 16.07., 12.08. „Izbaudiet Čehijas kūrortu īpašo atmosfēru!”
           
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Jums būs iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
            Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņe – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju!
            Prāgā palicējiem brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes.
            Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

5.diena. 24.06.,17.07.,13.08. „Ne tikai Prāga spēj pārsteigt!”
            Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 € ) līdz nacionālajam parkam „Českij Raj” - Prahovas klinšu parks - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks – viens no senākajiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gadu garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Patīkams pārgājiens vairāku kilometru garumā: skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas priecēs Jūs.
            Pārbrauciens līdz Litomišlai – Bedržiha Smetanas dzimtajai pilsētai. Unikāla pilsētas parka un Litomišlas pils apskate. Pils, kura iekļauta UNESCO sarakstā, kuras fasādi rotā tūkstošiem zīmējumu-sgraffito, tos uzskata par skaistakajiem visā bijušajā Austroungarijas impērijā. Jūs pārsteigs gan greznais pils interjers, gan augstmaņu pils teātris ar orģinālām detaļām no 18.gs.
            Zoo – Safarī apmeklējums. Zoo 60 gadu laikā ir pārtapis par vienu no lielākajiem atpūtas parkiem Čehijā un lepojās ar izcilo Āfrikas dzīvnieku kolekciju Eiropā. Parka teritorija ir 500 tūkstoši kvadrātmetru liela, kurā ir apmēram 50 dzīvnieku sugas, 600 dzīvnieki Jūs patīkami pārsteigs ar Zoo iemītniekiem un neaizmirstamo braucienu Safari parkā. Kur vēl Jūs varat redzēt tik daudz žirafes un antilopes vienkopus, degunradžus, hiēnu baru, plēsējdzīvnieku, rāpuļu un pērtiķu paviljonus? Lieliska atpūta pēc pilsētas kņadas.
            Atgriešanās Prāgā. Brīvs laiks. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

6.diena. 25.06., 18.07., 14.08. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
           
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija pa Prāgu, profisionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 70
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 70
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadiem 10.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņe 30 €; Ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici 25 €; Eskursija uz Českij raj, Litomišlas pili un Safari 25 €; Cvingers 10 €; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč; Muzikālās strūklakas 220 Kč; Baseins Františkovi Lazņe – 130 – 240 Kč; Pusdienas no 150 Kč; Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 200 – 650 Kč; Česki raj – 60 Kč; Safari – 195 Kč; Litomišlas pils – 240 Kč.
2014. gada rudens izmaksas
1 EUR ~ 27 Kč

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: