šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ziemeļpolijas vilinājums

  • AUGUSTOVA – MALBORKAS PILS – GDAŅSKA – SOPOTA – OLŠTINA
  • 5 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 229 €

Pilns apraksts:

Valsts:  Polija

       ZIEMEĻPOLIJAS SKAISTUMS 
AUGUSTOVA – MALBORKAS PILS – GDAŅSKA – SOPOTA – ŠČECINA – RĪGENAS SALA – JASMUNDAS NACIONĀLAIS PARKS – ŠTRĀLZUNDE – OLŠTINA 

5 dienas /Visas naktis viesnīcās 
20.07.-24.07.2015

Ceļazīmes cena: € 229

1.diena. 20.07. „Pretīm jauniem iespaidiem...”.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. 
Augustova - šī nelielā kūrortpilsēta Polijas ziemeļaustrumos lepojas ar 19. gs. tehnikas brīnumu - Augustovas kanālu, kas būvēts, lai savienotu Vislas un Nemūnas ūdens ceļus. Slūžu, ezeru un hidraulisko iekārtu sistēma tagad piemērota tūristiem - te pieejamas dažādās aktivitātes, piemēram, brauciens ar kuģīti pa kanāliem. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. 

2.diena. 21.07. „Polijas jūras pērles un skaistākā Ziemeļpolijas pils...”. 
Piedāvājam doties (par papildus samaksu 20 €) izbraukuma ekskursijā uz Malborkas pili, Gdaņsku, un Sopotu. Malborkas pils apskate. Šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Tagad pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcija stāsta par pils vēsturi. Apskatot vienu no varenākajām viduslaiku bruņinieku pilīm, kura ir saglabājusies nemainīga no krustnešu laikiem, jums paveras reāla iespēja nokļūt viduslaikos! 
Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate – Moltavas krastmala, krāna tornis, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 tūkstoši dievlūdzēju. Esot Gdaņskā jānobauda sviestā cepta bute – flandra un Goldwasser.
Slavenais kūrorts – Sopota: vakara pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 m garo molu. Noteikti jānogaršo gofras – tikko ceptas vafeles ar putukrējumu un svaigām ogām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā viesnīcā Polijas teritorijā. 

3.diena. 22.07. „Rietumpolija un brīnišķīga Ščecina”.
Brokastis. Ščecinas pilsētas apskate – Pomerānijas galvaspilsēta, ar interesantiem zvaigžņu formas laukumiem un daudzajiem parkiem, šo pilsētu pamatoti dēvē par Polijas Parīzi. 
Iepazīšanās ar Šcecinas pazemes ceļu (~ 1h) – pilsētā atrodas lielākie civilās aizsardzības pazemes bunkuri Polijā. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanās iespēja izbraukt ar laivu pa Ščecinas līci līdz Swinoujscie. Nakts viesnīcā 2/3* Ščecinas apkārtnē.

4.diena. 23.07. „Baltijas jūras piekrastes valdzinājums‘’.
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 €) uz Rīgenas salu. Jasmundas nacionālo parku Štrālzundi. 
Dodamies ceļā uz Rīgenas salu, lielāko Vācijai piederošo salu, iecienīta atpūtas vieta, kurā izvietojies Jasmundas nacionālais parks. 7 km pārgājiens pa stāvo Baltijas jūras krastu līdz pat Rīgenas simbolam – lieliskajam Stubaikammer. 
Vakarā – senās Hanzas pilsētas - Štrālzundas apskate. Atgriešanās viesnīcā2/3* Ščecinas apkārtnē.

5. diena. 24.07. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”.
     Brokastis. Olština – pilsēta Linas upes krastā, kuras pilī dzīvojis slavenais astronoms Nikolajs Koperniks. Vecpilsētas apskate – Olštinas pils, Augstie vārti, Vecais rātsnams, Sv. Jēkaba baznīca. Turpinam ceļu mājup. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.


Samaksas kārtība 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi:
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 65 
•    piemaksa par papildvietu autobusā € 70
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports,
„BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: 
Izbraukuma ekskursija uz Rīgenas salu un Jasmundas nacionālo parku, Štrālzundi 30 €; ekskursijā uz Malborkas pili, Gdaņsku, un Sopotu 20 €;  Ščecinas pazemes ceļš 15PLN; Kuģītis Ščecina – Svinojušče – 50 PLN; Malborkas pilī ~ 39.50 PNL; brauciens pa Augustovas kanāliem ~ 30 PNL; Sopotas koka mols PLN 7;  pusdienas Polijā no 15-20 PLN; pusdienas Vācijā no 15-20 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 40 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 40 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6   ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”            Klienta paraksts            
__________________________                  _______________________________

Fotogrāfijas: