šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Saule, jūra un atpūta Horvātijā

 • SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – RAFTINGS – OMIŠA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – FOTO SAFARI - ŠIBENIKA – ZADARA - KRKAS PARKS – PLITVICAS EZERI
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis naktsmītnēs

Ceļojuma cena: 384 €

Pilns apraksts:

SAULE, JŪRA UN ATPŪTA HORVĀTIJA

SPLITA –TROGIRA – DUBROVNIKA – RAFTINGS – OMIŠA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – FOTO SAFARI - ŠIBENIKA – ZADARA -  KRKAS PARKS – PLITVICAS EZERI

10 dienas / Visas naktis naktsmītnēs

17.07. - 26.07.2015.              14.08. - 23.08.2015.                 18.09. – 27.09.2015.

1.diena. 17.07., 14.08., 18.09. „...Un ceļojums sākās...”. 
5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.

2.diena. 18.07., 15.08., 19.09. „Ceļš uz sapņu zemiHorvātiju”. Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*Trogiras apkaimē.                       

7 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.

3.diena. 19.07., 16.08., 20.09. ”Brīnišķīgo salu diena – zivju pikniks.” Dodieties izbraucienā ar kuģīti – zivju pikniks, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis  un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai!  Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

4.diena**. 20.07., 17.08., 21.09. “Dubrovnika – paradīze zemes virsū!” Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 35 €) uz Dubrovniku. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!” Pilsēta-cietoksnis – tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu.” Pilsēta, kas nesenā vēsturē pārcieta barbarisku bombardēšanu un apšaudes, brīvajā Horvātijas republikā ir dzimusi no jauna ar saules apspīdētām baltām marmora ieliņām un laukumiem, ar katedrālēm un seniem klosteriem, ar varenām cietokšņa sienām. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime.

5.diena. 21.07., 18.08., 22.09. „Kur tiekas vēsture un šodiena?” Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 20 €) uz Splitu. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Splitas aizstāvja Sv.Duje katedrālē. Pēc ekskursijas brīvs laiks. Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings un pirātu pilsētiņa Omiša. Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu –skaistākos dabas skatus Dalmācijā. Pēc aktīvā nobrauciena, varēsiet nobaudīt gardas pusdienas, kādā no vietējiem Omišas restorāniem, vai izpeldēties jūrā, pastaigāties pa Omišas tirgu. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

6.diena.  22.07., 19.08., 23.09. “Ik uz soļa vēstures elpa”. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 30 €)   uz Šibeniku un Zadaru. Šibenika - iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, un ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta no veseliem akmens bluķiem, pēc puzla principa. Pilsētas šaurās ielas, kurās ik uz soļa var sajust vēstures un senatnes elpu, kura iemūžināta namos. Apskates ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudz interesanta par senās Šibenikas iedzīvotājiem, to dzīvi un paradumiem. Pārbrauciena laikā piedāvājam nelielu atpūtu pie jūras un peldi, lai varētu relaksēties. Zadara – sena pilsēta Adrijas jūras krstā, ar seniem romiešu laika pieminekļiem. Visneparastākais objekts, kas piesaista ceļotājus ir slavenās „Jūras erģeles” un laikmetiskās mākslas skultūra „Saulriets Adrijas jūrā”. Unikāla iespēja klausīties jūras mūziku un vērot saules rietu. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime.

7.diena.  23.07., 20.08., 24.09. „Jaunu iespaidu gūšana.”  Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercogavinu.  Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas,kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, lai varētu nobaudīt nacionālo ēdienu čevapči un iegādātos suvenīrus. Pēcpusdienā piedāvājam doties uz Neretvas upes ieleju un piedalīties „Foto safari”. Jūs gaida neaizmirstams brauciens ar laivām pa Neretvas upes kanāliem, pēc tam gardas pusdienas horvātu krodziņā ar  nācionālo virtuvi un vīnu, dzīvās mūzikas pavadībā, kas aicin aicina ļauties deju ritmiem. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

8.diena. 24.07., 21.08., 25.09. “Dabas parks Krka”. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Krkas nacionālais parks, Dalmāciešu etno sētu un Primoršteinu. Krkas parks – kas ir populārs apskates objekts Horvātijā, lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas netalu no Kninas, kur tā sāk savu 75 Km garo ceļu līdz Šibenikas līcim. Parka teritorijā Jums būs iespēja, peldēties kalnu upē, atpūsties un nobaudīt upes foreli krodziņos. Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un populāro vīnu „Babič”. Primoršteina -  maza, ļoti omulīga pilsēta izvietojusies uz nelielas pussalas. Pastaiga pa pilsētu un atpūta pie jūras. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai!  Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.

9.diena.  25.07., 22.08., 26.09. „Unikālais dabas fenomens.” Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Izbraukšana uz vienu no Horvātijas Nacionālajiem parkiem – Plitvicas ezeriem, kurš iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Dabas radīts fenomens – 16 dažādos augstuma līmeņos esošie ezeri, kas savā starpā saistīti ar vairāk kā 90 lieliem un maziem ūdenskritumiem. Īsākas un garākas marķētas tūristu takas Jūs ievedīs brīnumainā pasaulē –ezeri, šalcoši ūdenskritumi, baltie Horvātijas akmeņi... Ceļš mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

10.diena. 26.07., 23.08., 27.09. “Ceļš mājup.” Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

7 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km. Trogiras rivjērā ir iespējam iznomāt jūras katamarānus, motorlaivas, vizināties ar dažādiem uzpūšamajiem matračiem, lidot ar izpletni virs Adrijas jūras, kurš piestiprināts pie kutera, daivingot, patsāvīgi doties uz Trogiru ar kuģīti. 

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no kopējās ceļojuma summas;
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20. dienas pirms izbraukšanas.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana (tranīzītā) 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • naktsmītne  Horvātijā 7 naktis,  4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Polijā un 5 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā ar brokastīm  200 €,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 110 €,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā 50 € no personas,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā Studio tipa apartamentā 80 € no personas ar brokastīm,
 • piemaksa ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā numura viesnīcā ar brokastīm 105 € no personas
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 3-tā, 4-viet. apartamentā 116 €,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (pēc 65 gadu vecuma 18 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:
 
Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35 €, Izbraukuma ekskursija uz Splitu 20 €, Izbraukuma ekskursija uz Krka n.p., Dalmāciešu etno sētu un Primoršteinu 35 € (ietilpst transfērs un ieejas biļetes), Izbraukuma ekskursija uz Mostāru  35 €, Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €, Raftings + transfērs 40 €, Foto safari (ar pusdienām, mājas vīnu un mūziku)  – 35€,  Plitvices ezeru nacionālais parks 25 €, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €, brokastis Horvātijā 7 €.        1€~HRK7,3 (Horvātijas kuna).
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.
** Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku var tikt aizstāta ar braucienu uz Makarskas rivjēru un slavenajiem Zilo un Sakano ezeru.
Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC),
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūrist, 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā,
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties,
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas pieauguma,
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru,
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros,
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt,
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā,
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: