šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Franciju, ceļojumi uz Šveici, autobusu tūres Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Franciju, ceļojumi uz Šveici, autobusu tūres. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām!

Eiropas sirdī: Francija un Šveice

 • NIRNBERGA – REINAS ŪDENSKRITUMS – LUCERNA – BERNE – DIŽONA – BONNA – PARĪZE – VERSAĻA - AMSTERDAMA
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 440 €

Pilns apraksts:

EIROPAS SIRDĪ: FRANCIJA UN ŠVEICE

NIRNBERGA – REINAS ŪDENSKRITUMS – LUCERNA – BERNE – DIŽONA – BONNA – PARĪZE – VERSAĻA - AMSTERDAMA

8 dienas     Visas naktis viesnīcās

19.06. – 26.06.2015.              19.07. – 26.07.2015.              09.08. – 16.08.2015.

 

1. diena. 19.06., 19.07., 09.08. „Un ceļojums sākas...”
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 20.06., 20.07., 10.08. „Tikšanās ar Vācijas alus galvaspilsētu.”
           
Brokastis. Laiks ceļā pa Vācijas teritoriju. Viduslaiku Nirnberga – imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta, Eiropas rotaļlietu galvaspilsēta, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu paradīze. Pastaiga pa pilsētu. Un atkal ceļā! Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.

3.diena. 21.06., 21.07., 11.08. „Šveices burvība.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Reinas ūdenskritumu, šokolādes fabriku, Lucernu un Berni. Reinas ūdenskritums – dabas veidots brīnums. Iepazīsimies ar vienu no Šveices noslēpumiem. Šokolāde - ir īpašs produkts, ar ko lepojās mazā, bet varenā Šveice. Apmeklējot šokolādes fabriku, Jūs ne tikai uzzināsiet šokolādes gatavošanas noslēpumu, kā arī novērtēsiet tās garšu. Pēc tā kā būsiet iegādājušies gardas dāvanas, dosimies uz vienu no skaistākajām un romantiskākajām Šveices pilsētām – Lucernu. Mūs sagaida maza, pilsēta – pasaka ļoti skaista un viesmīlīga, tā atrodas Frīvaldštates ezera krastā Tā ir viena no  tūristu visvairāk apmeklētākajām pilsētam Šveicē. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai - Bernei. Vakara pastaiga pa svētku rota tērpto pilsētu, tās simbols ir lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. u krastā. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas-Šveices pierobežā.

4. diena. 22.06., 22.07.,12.08. „Bonjour, Burgundija!”
           
Brokastis. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Dižonai – vīndaru, izsmalcinātas virtuves un mākslas pilsētai. Neatsakiet sev glāzi īsta Burgundijas vīna. Pilsētas centrs – 17. un 18. gadsimta dažādu arhitektūras stilu mozaīka. Dižona ir populāra ar izsmalcinātiem ēdieniem – Burgundijas liellopu gaļa, gliemeži, gailis vīna mērcē un, protams, Dižonas sinepes...
            Laiks ceļā. Neilga pieturvieta Bonnā – Burgundijas vīnu galvaspilsētā. Pilsēta ir savā ziņā unikāls viduslaiku piemineklis, kultūras un vēstures šedevrs ar senām mājiņām un šaurām ieliņām, kas slīgst ziedos un zaļumos. Fotopauze. Baznīca Notre-Dame – lielisks agrās romānikas arhitektūras stila paraugs, pilsētas „sirds un lepnums”. Pārbrauciens līdz Francijas galvaspilsētai – Parīzei. Iekārtošanās viesnīcā Parīzē.
            Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā.

5. diena. 23.06., 23.07., 13.08. „Pastaiga cauri gadsimtiem.”
           
Brokastis. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un  Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra  kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz  pilsētu.
            Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm.
            Ekskursija ar Luvras apmeklējumu. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c.
            Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Atgriešanās 2* viesnīcā Parīzes centrā.

6. diena. 24.06., 24.07., 14.08. „Kontrastu diena.”
           
Brokastis. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu (par papildus samaksu 15 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām.
            Pārbrauciens līdz Nīderlandes metropolei – Amsterdamai. Pievakarē ierašanās Amsterdamā. Piedāvājam (par papildus samaksu 15 €) doties nakts pastaigā pa pilsētu ar vietējo gidu, lai labāk iepazītu un izjustu tās īpašo gaisā virmojošo atmosfēru kāda tajā valda, sevišķi vakaros. Jūs uzzināsiet šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

7. diena. 25.06., 25.07., 15.08. „Turpinām iepazīšanos ar ziemeļu Venēciju.”
           
Brokastis. Apmeklēsim saimniecību, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arīdzen to nobaudīt, gan arī iegādāties.
            Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Vecpilsēta, Damrak rajons, Dam laukums, Karaļa pils un Ziedu tirdziņš. Kruīzs ar kuģīti pa neskaitāmiem pilsētas kanāliem. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

8. diena. 26.06., 26.07., 16.08. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
           
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
                Izbraukuma ekskursija „Šveices burvība” 40 €; Reinas ūdenskritums ~ 8 CHF; Šokolādes darītavas apmeklējums ~ 10 CHF; ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Luvra (ar gidu) 12 (27) €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; ekskursija „Pastaiga cauri gadsimtiem” 20 €; Izbraukuma ekskursija „ Kontrastu diena” 15 €; Versļas pils un parks – ieejas biļete - 15 €; ekskursija Naksnīgā Amsterdam 15 €; Kuģītis Amsterdamā 9 €.
                2014. gada izmaksas         1 CHF ~ 0.81 EUR

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: