šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ELBAS SALA, CINQUE TERRE UN VĪNI TOSKĀNĀ

  • LEDNICES PILS – TREVIZO – CINQUE TERRE – RAPALLO – PORTOFINO – DŽENOVA – PIZA – PIOMBINO OSTA – ELBAS SALA – PORTOFERAIO - SAN GIMIGNANO – SJĒNA – FLORENCE - EIZENŠTATE
  • 9 dienas (18.06.2021 - 25.06.2021)
  • 9 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 355 €

Pilns apraksts:

Valsts: Itālija

ELBAS SALA, CINQUE TERRE UN VĪNI TOSKĀNĀ
LEDNICES PILS – TREVIZO – CINQUE TERRE – RAPALLO – PORTOFINO – DŽENOVA – PIZA – PIOMBINO OSTA – ELBAS SALA – PORTOFERAIO - SAN GIMIGNANO – SJĒNA – FLORENCE - EIZENŠTATE
18.06. - 26.06.2021.
9 dienas / visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 456. 

1. diena. 18.06.2021. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 19.06.2021. „Pasakainā Lednices pils...” 
Brokastis*. Pārbrauciens uz lielisko Lednices pili DienvidMorāvijā. Pils ir ar krāšņu interjēru, izcilu ainavu parku un ezeriem un 60 m augstu minaretu – augstāko ārpus islāma valstīm. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 20.06.2021. „Neiepazītās Veneto pilsētas...” 
Brokastis*. Laiks ceļā līdz Trevizo. Pastaiga pa pilsētiņu., tai ir zināma līdzība ar Venēciju, bet neskatoties uz to, pilsētai ir savs īpašs raksturs, tās viduslaiku pievilcīgās mājas ar balkoniņiem paceļas gar vītoliem apaugušu kanālu malām. Nakts 3* viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4. diena. 21.06.2021. „Piejūras pilsētu romantika...”
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz lielisko Ligūrijas jūras piekrasti – Cinque Terre reģionu. Rapallo – šejienes villas, jājamzirgu staļļi, golfa laukums un tenisa korti vēl aizvien glabā patrīciešu klātbūtnes izjūtu. Šajā ciemā paceļas 16.gs. svētnīca, kurā atrodas bizantiešu svētbilde, kurai – ja var ticēt nostāstiem – piemītot brīnumains spēks. Brauciens ar kugīti līdz Portofino – tā ir ekskluzīva Italijas ostas un kūrorta pilsēta. Talāk dodamies uz Dženovu – visnozīmīgākā tirdzniecības ostas pilsēta. Dženova lepojas ar savu vēsturi. Tos, kuri ierodas šo pilsētu iepazīt, Dženova labi atalgo. Gan pilis, gan baznīcas un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. diena. 22.06.2021. „Salu burvība...” 
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Pizu. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni". Senās jūras republikas arhitektūras šedevru apskate „Pizas vizītkarte”: Brīnumu laukums ar „Krītošo torni”, Baptisteriju, Katedrāli. Pārbrauciens uz Piombino ostu, lai ar kugīti tālāk dotos uz Elbas salu – Portoferraio pilsētiņu. Elbas sala ir fascinējoša! Tā ir trešā lielākā sala pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Pat pats vēsturē slavenais Napoleons ir mitinājies šajā salā un palīdzējis uzlabot salinieku dzīvi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6. diena. 23.06.2021. „Toskānas spožākās pērles...” 
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Toskānas vidieni – San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13.gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Pēc velēšanās iespēja nobaudīt vietējo vīnu. 
Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”... Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7. diena. 24.06.2021. „Florence – mākslas Meka...” 
Brokastis*. Romantisks ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Iepazīšanās ar pilsētu: Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māja, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
8. diena. 25.06.2021.„Lūkojoties pagātnē...”
Brokastis*. Brauciens uz Austriju. Eizenštate, Haidna pilsēta. Eizenšatates vārds galvenokārt saistās ar ungāru aristokrātu Esterhāzi dzimtu un viņu slaveno kapelmeistaru Jozefu Haidnu. Daudzās skaistās kompozīcijas pirmo reizi tika atskaņotas Eizenštatē. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
9. diena. 26.06.2021. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas, 
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 165 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 120 € 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65 - 69 gadu vecumā 16.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 24.30 € ).
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Rapallo, Portofino, Dženova 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Pizu, Elbas salu, Portoferraio 30 €; izbraukuma ekskursija uz San Gimignano, Sjēna 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Lednices pils 330 Kč; Kuģītis līdz Portofino ~ 11 €; Kuģītis uz Elbas salu ~ 40 €; ekskursija Florencē 20 €; audio austiņas pilsētās 15 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; pilsētu nodoklis
2020. gada izmaksas

Fotogrāfijas: