šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Gleznainās Reinas un Mozeles ielejas

 • BERLĪNE – ĶELNE – BERNKASTEL-KUES – KOHEIMA - KOBLENCA – REINAS UN MOZELES IELEJA – LORELEJAS KLINTS - MAINCA – RĪDESHEIMA – BRAUCIENs AR KUĢĪTI – BOPARDA - VĪNU DEGUSTĀCIJA – VIRCBURGA
 • 6 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 328 €

Pilns apraksts:

Gleznainās Reinas un Mozeles ielejas

BERLĪNE – ĶELNE – BERNKASTEL-KUES – KOHEIMA - KOBLENCA – REINAS UN MOZELES IELEJA – LORELEJAS KLINTS - MAINCA – RĪDESHEIMA – BRAUCIENs AR KUĢĪTI – BOPARDA - VĪNU DEGUSTĀCIJA – VIRCBURGA

15.09. – 20.09.2015.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 15.09. „Pēc jauniem piedzīvojumiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2/3*viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 16.09. „Jaunu piedzīvojumu gaidās...
  Brokastis. Laiks ceļā. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €). Mūsdienu Berlīne - viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Pārbrauciens līdz Ķelnei. Vakara pastaiga pa pilsētu, vietējā gida pavadībā. Nakts 2/3* viesnīcā Vācijas teritorijā, Ķelnes apkaimē.

3. diena. 17.09. „ Gleznainās vietas Mozeles ielejā. Divu upju krastos...”
 Brokastis. Piedavājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus maksu 30 €)  uz vienu no gleznainākajām vietām Eiropā – Mozeles ieleju. Šīs ekskursijas laikā, Jūs pārsteigs pārsteidzoši un fantastiskie Mozeles ielejas dabas skati un slavenie Mozeles vīni. Ekskursija sākas ar panorāmas braucienu gar gleznaino Mozeli līdz Bernkastel-Kues pilsētai. Turpinājumā ekskursija pa Bernkastel-Kues: pārsteidzoša pilsēta-muzejs, sena pilsēta ar akurātām pildrežģu ēkām, viduslaiku šaurās ieliņas... Tas viss kopā liek justies,  kā skaistā pasakā. Mozeles vīna degustācija  8-10 € (3 vīna šķirnes).  Gleznains panorāmas brauciens gar Reinu. Koheima –izskatās kā rotaļu pilsēta. Pilsēta ir viens no iecienītākajiem reģioniem Vācijā, kur pavadīt brīvdienas – romantiski vīna dārzi, unikāla upes ieleja un Mozeles metropole Koheima. Koheimas simbols 1000 gadīgais imperatora vasaras pils. Pastaiga pa apburošām viduslaiku ieliņām, tirgus laukums ar Rātsnamu un Sv. Martina strūklaku. Iespēja degustēt vīnus. Pārbrauciens uz Koblencu. Vakara pastaiga pilsētā. Pilsēta, kas izvietojusies Reinas un Mozeles upju satekas vietā un kuras vēsture aizsākās vēl impērijas laikā. Koblenca ievērojama ar saviem vīniem, un līdzās tam ir “vārti” uz Reinas ieleju, kur ik metrs ir vēstures pieminekļu bagāts un upes krastu katrā kilometrā ir vismaz viena sena pils vai cietoksnis. Nakts 2/3* viesnīcā Vācijas teritorijā Reinas apkārtnē.

4. diena. 18.09. „60 piļu ieleja...”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi.” (par papildus samaksu 40 €, ietilpst kuģītis pa Reinu, vīna degustācija). Reinas ieleja piesaista tūristus ne tikai ar pilīm, cietokšņiem, klosteriem, baznīcām un vēsturiskajām pilsētām, bet arī ar lieliskām ainavām. 132 metrus augstā Lorelejas klints tiek uzskatīta par skaistāko un gleznaināko vietu visā Reinas upes ielejā. Mainca – kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā – romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem. Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts. Rīdesheima - Vācijas tūrisma galvaspilsēta. Sena pilsēta ar pikantu mūsdienīgu pievilcību. Populārākā iela – Drosselgasse ir kā neatkārtojama pasaka ar pārsteidzošu skaistumu. Iesakām ar funikulieri pacelties 225 metrus augstā kalnā virs pilsētas un akurātiem vīnogu laukiem pie 38 metrus augstās statujas „Vācija”, kas simbolizē Vācijas Impērijas dibināšanu. Johans Volfgangs fon Gēte, Johanness Brāms un daudzas citas populāras personības iemīlējās šajā pilsētā. Lai izdodas arī Jums! Romantisks brauciens ar kuģīti pa Reinas upi, baudot neatkārtojamas ainavas. Boparda – saules apvīta pērle Vidusreinas kreļļu virtenē. Pilsēta slēpj nenovērtējamas bagātības: vislabāk saglabājies romiešu laika mūris Vācijas teritorijā, viduslaiku pilis un baznīcas, vīnogulāju plantācijas, meža masīvi. Šeit ir visievērojamākie vīna dārzi Vidusreinā. Bopardas vīndaru darinātais vīns ir pazīstams visā pasaulē un saņēmis daudzas starptautiskas prēmijas. Lieliskā Bopardas vīna degustācija. Atgriešanās  2/3* viesnīcā Vācijas teritorijā. Vēlam saldus sapņus un vēlreiz izdzīvot dienā baudīto!

5. diena. 19.09. „Vircburga un tās rezidence – baroka šedevrs...”
Brokastis. Izbraukšana uz Vircburgu – nelielu pilsētiņu Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. No vecpilsētas, pārejot pāri akmens tiltam, Jūs nokļūstat kalna pakājē, uz kura, kā pilsētas sargs, stāv cēlais Marienbergas cietoksnis. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Laiks ceļā. Nakts  2/3* viesnīcā Polijas teritorijā.

6. diena. 20.09. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...“
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās mājās.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Ķelnē, profesionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā,
 • Pastaiga grupas vadītāja pavadībā  Koblencā, Vircburgā, Goslārā, Vernigerodē.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā  85,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi” 40 € (ietilpst kuģitis pa Reinu, vīna degustācija), izbraukuma ekskursija  „Gleznainās ielejas Mozeles ielejā. Divu upju krastos” 30 €, ar vīnu degustāciju); pacēlājs Rīdesheimā 6,50 €; ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 10 €; Pusdienas Vācijā no 10-15 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: