šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Tiggulo līcis un Madžores ezers (Itālija starp jūru, kalniem un ezeriem)

 • VĀCIJAS WORLITZ PARKS UN PILS – LIHTENŠTEINA – VADUZ – LUGANO – VĪNA DEGUSTĀCIJA - TIGULLO LĪCIS – RAPALLO – PORTOFINO- -SANTA MARGARITA LIGURE – MADŽORES EZERS – ISOLE BELLA – LINDAU – BODENES EZERS – ČESKY KRUMLOVS
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 392 €

Pilns apraksts:

Tiggulo līcis un Madžores ezers (Itālija starp jūru, kalniem un ezeriem)

VĀCIJAS WORLITZ PARKS UN PILS – LIHTENŠTEINA – VADUZ – LUGANO – VĪNA DEGUSTĀCIJA - TIGULLO LĪCIS – RAPALLO – PORTOFINO- -SANTA MARGARITA LIGURE – MADŽORES EZERS – ISOLE BELLA – LINDAU – BODENES EZERS – ČESKY KRUMLOVS

19.07. – 26.07.2015.                12.09. – 19.09.2015.

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 19.07., 12.09. „Pretī jauniem iespaidiem...”
           
6:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā pie Polijas/Vācija robežas.

2. diena. 20.07., 13.09. „Vācijas bagātība...”.
            Brokastis. Izbraukšana uz Vāciju . Worlitz parks un pils. UNESCO Pasaules dabas aizsardzības objekts – tā nav tikai Vācijas bagātība, tas ir visas Eiropas mantojums. Nakts viesnīcā pie Minhenes.

3. diena. 21.07., 14.09. „Lihtenšteina, Lugano ezers un vīna degustācija...”
            Brokastis. Izbraukšana uz mazo Lihtenšteinas firstisti un tās galvaspilsētu – Vaducu. Iepazīšanās ar pilsētu braucot ar tūristu vilcieniņu. Vīna degustācija firsta vīna pagrabos. Ap 15:00 izbraukšana uz Itāliju. Pa ceļam neliela pietura Šveices pilsētā Lugano – Tičīno kantona lielākā pilsēta, vieta, kur netālu savulaik patvērumu rada Rainis un Aspazija. Nakts viesnīcā Alessandria.

4. diena. 22.07., 15.09. „Delfinu līcis...”
           
Brokastis. Par papildus samaksu 45 € piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Tigullo līciRapallo, Portofino, Santa Margherita Ligure – brauciens ar motorlaivu pa skaidrajiem Tirēnu jūras ūdeņiem. Šo skaisto jūras līci apzīvoja vēl Romas impērijas laikmetā– un sauca to par delfīnu līci. Pastaiga pa Portofino – iespēja nopeldēties vai uzkāpt līdz Brauna cietoksnim pa lielisko panorāmas taku. Atgriešanās viesnīcā Alessandria.

5.diena. 23.07., 16.09. “Valdzinošais Madžoru ezers…”
           
Brokastis. Par papildus samaksu 35 €piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz valdzinošo Madžores ezeru, Stresa pilsētu. Otrs lielākais Itālijas teritorijā, tas iestiepjas vēl Šveicē. Iespēja ar kuģīti aizbraukt uz Skaisto salu (Isole Bella) un apmeklēt lielisko Borromeo pili un parku vai ar funikulieri uzbraukt 1491m augstumā, lai no putna lidojuma pavērtos uz Madžores ezeru ar salām un Alpu panorāmā. Atgriešanās viesnīcā Alessandria

6. diena. 24.07., 17.09. „Diena Bodenes ezera skavās...”
           
Brokastis. Viesnīcas numuru atstāšana un izbraukšana uz Vāciju – kādreizējo Impērija brīvpilsētu uz Bodenes ezera salas – Lindau. Lieliskā panorāma no Lindau ostas uz Bodensee aizrauj ik katru. Neliela iepazīšanās ar pilsētu. Izbraukšana uz viesnīcu Austrijā pie Lincas.

7. diena. 25.07., 18.09. „Viduslaiku pērle…”
           
Brokastis. Izbraukšana uz Bohēmiju – Čehijā. Cesky Krumlov. Vltavas upes krastos spēj pārsteigt ik reizi. Ekskursija pilsētā ar vietējo gidu – Vita katedrāle un pils, kas tikai nedaudz mazāka kā Prāgas Kremlis. Līkumotas ieliņas un daudz leģendu, kas apvij Bohēmijas augstdzimušo dzimtas. Pēcpusdienā ap 16:00 izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā polijas teritorijā.

8. diena. 27.07., 19.09. „Pretī jauniem iespaidiem...”
           
Brokastis. Ceļš mājup – Polija, Lietuva. Naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 135 
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7,20 € (>65 gadiem 14.40 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija un Lihtenšteinu un Šveici 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Tigullo līci, Rapallo, Portofino, Santa Margherita Liguri 45 €; Izbraukuma ekskursija uz valdzinošo Madžores ezeru, Skaisto salu (Isole Bella) 35 €; Worlitz pilsētas un parka apskate ar gidu (2h) 10 €; Tūristu vilcieniņš un vīna degustācija Vaducā 20 CHF; Motorlaiva Tigullo līcī 17 €; Motorlaiva Madžores ezerā līdz/atpakaļ Isole Bella 5€ ; Borromeo pils un parks 17 € (ar gidu); Funikulieris Mottarones kalnā 19 €; Pusdienas Itālijā 14-18 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Vācijā 16-20 €; Pusdienas Čehijā 200-250 Kč.

2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: