šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Franciju, ceļojumi ar autobusu, autobusu tūres uz Eiropu Ceļojumi no Ozolciems tūre: ceļojumi uz Franciju, ceļojumi ar autobusu, autobusu tūres uz Eiropu! Labākie piedāvājumi!

FRANCIJA MANOS SAPŅOS PARĪZE - NORMANDIJA – BRETAŅA

 • CELLE – PARĪZE – MONSANMIŠELA – SENMALO - DOVILA – TRUVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - AMSTERDAMA
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 488 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 205
 • piemaksa par papildvietu autobusā 130
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €)

 

Papildus izdevumi pēc izvēle

kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 12 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 10 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.7 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 20 €: Moulin Rouge kabare 110 €; Kuģītis Amsterdamā 10 €; Ekskursija uz Monsanmišelu, San Malo, Kankale 25 €; Ekskursija uz Dovilu, Truvilu, Onflēru 20 €; Iejas biļetes Monsanmišelas pilī 8 €; Ekskursijas Amsterdama 10 €; Pusdienas ~ 12 – 18 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada izmaksas

Pilns apraksts:

18.07.-25.07.2015.
08.08.-15.08.2015.

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 18.07., 08.08. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2/3* viesnīcā Polijas teritorijā.
2. diena. 19.07., 09.08. „Viduslaiku pilsētiņa Celle...”
Brokastis.  Pastaigājoties Celles viduslaiku ieliņās, varēsiet apjūsmot senās celtnes. Jūs redzēsiet Celles cietoksni, 13.gs celto pilsētas baznīcu, veco un jauno Rātsnama ēku, kā arī vecpilsētu, kurā apbrīnas vērtas ir 16.gs celtās pildrežģu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās 2*viesnīcā  Parīzē. 
3. diena. 20.07., 10.08. „Mīlestības pilsēta Parīze...” 
Brokastis. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz pilsētu. 
        Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas. 
Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas.
    Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 10 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzē.
4. diena. 21.07., 11.08. „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...”
    Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...” (par papildus samaksu 30 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Osēra. Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādajumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Pārbrauciens līdz Osērai. Osēra. Pilsētā ir saglabājies daudzums viduslaiku mājas, kuras ir 500 – 700 gadus senas. Osēra ir reģiona centrs kurā tiek ražots slavenais Šabonī baltais vīns. Vīna degustācija ar iespēju to iegādāties. 40 km attālumā no Osēras atrodas vēsturisks piemineklis Sen Faržo pils, tās arhitekts ir Luiss Levo, viņš bija Luija XIV arhitekts. Dvīņu torņi kalpo kā ieeja skaistā pagalmā, kuru ietver krāšņas ieksējās fasādes, kuras veidotas no rozā un baltajiem ķieģeļiem. Unikalās privatās pils apskate.
     Atgriešanās Parīzē. Brīvajā laikā rekomendējam pacelties Eifeļa tornī, paklaiņot pa Parīzes ielām un kvartāliem vai pasēdēt mājīgā kafejnīcā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijā Havras apkaimē.
5. diena. 22.07., 12.08. „Astotais pasaules brīnums...”
Brokastis. Ceļā uz Atlantijas piekrasti ekskursija Normandijā un Bretaņā. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Monsenmišelu - Svētā Miķeļa salu, kuru uzskata par astoto pasaules brīnumu, abatija uz granīta klints jūras līcī, tā atrodas uz robežas starp Normandiju un Bretaņu. Šeit vērojams paisuma – bēguma rekords Eiropā – 15 metri, kā arī tā ir viena no ievērojamākajām svētceļojuma vietām kristīgajā pasaulē. Viduslaiku abatijas apmeklējums un pastaiga pa salas ieliņām. 
Sidra, kalvadosa un normandiešu cepumu degustācija. Īsa foto pauze Lamanša līča krastā, Senmalo. Vakarā piedāvājam nobaudīt svaigas austeres un jūras veltes Kankalā, okeāna krastā ar skatu uz Monsanmišel. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijā Havras apkaimē.
6. diena. 23.07., 13.08. „Normandijas pērles - Dovila, Truvila, Onflēra...”
    Brokastis. Laiks ceļā. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €). Dovila – Francijas „ziedošā krasta” elitārs kūrorts ar lieliskām smilšu pludmalēm, kas izdaudzinātas Claude Lelouch filmā „Vīrietis un sieviete”. Šeit labprāt relaksējas pasaules slavenības. Truvila – izsmalcinātā kūrorta zona Lamanšs, kur atpūšas franču aristokrātija un elite no visas pasaules. Iespaidīgs Francijas kultūras centrs. Neskaitāmi zivju restorāni un Normandijas nacionālā virtuve, zivju tirgus, kur var iegādāties svaigas jūras veltes. Onflēra – pats senākais un demokrātiskākais Normandijas kūrorts.
    Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu. Brauciens pa Francijas, Beļģijas teritoriju. Nakts 2/3* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.
7. diena. 24.07., 14.08. „Pilsēta-magnēts...”
    Brokastis. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums – centrālais laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Ekskursijas ar vietēju gidu (par papildus samaksu 10 €). Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. 
    Iespēja apskatīt koka tupeļu darināšanu un siera tapšanas procesu. Siera degustācija un iegādāšanās iespēja.
    Nakts 2/3* viesnīcā Polijas teritorijā.
8. diena. 25.07., 15.08. „Steidziet dalīties iespaidos...“
        Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.
Samaksas kārtība:
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
•    Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: