HORVĀTIJAS VECPILSĒTAS UN DABAS BRĪNUMI
- SPLITA - KRKAS NACIONĀLAIS DABAS PARKS – ŠIBENIK – DUBROVNIKA - ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS – TROGIRA – RAFTINGS - PLITVICAS EZERI
- 8 dienas ()
- Visas naktis naktsmītnēs
Ceļojuma cena: 256 €
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām.
Vairāk kā 20 gadu pieredze.Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām.
Vairāk kā 20 gadu pieredze.
Darba dienas: 11:00 - 15:00
Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena
Ceļojuma cena: 256 €
29.03. – 05.04., 10.10. - 17.10.
26.04. - 03.05.
24.07. - 31.07.
Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35€, Izbraukuma ekskursija uz Splitu 20€, Izbraukuma ekskursija uz Šibeniku Krka parku 35€ (cenā iekļauts transfers un ieejas biļetes), Zivju pikniks-kuģītis 30 € , Raftings+transfērs40 €, Plitvices ezeru n.p. 16-25 €, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €, brokastis Horvātijā 7€.
€ 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna)
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.
** Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku var tikt aizstāta ar braucienu uz Makarskas rivjēru un slavenajiem Zilo un Sakano ezeru.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
8 dienas / visas naktis naktsmītnēs
1.diena. 29.03., 26.04., 24.07., 21.08., 10.10. „...Un ceļojums sākās...”
5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.
2.diena. 30.03., 27.04., 25.07., 22.08.,11.10. „Ceļš uz Horvātiju.”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*. 5 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.
3.diena. 31.03., 28.04., 26.07., 23.08., 12.10. „Brīnišķīgo salu diena.”
Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grillētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Pilsētas apskates ekskursija. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.
4.diena.** 01.04., 29.04., 27.07., 24.08., 13.10. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
Izbraukuma eksursija (par papildus samakus 35 €) uz Dubrovniku. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!” Pilsēta-cietoksnis – tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu.” Pilsēta, kas nesenā vēsturē pārcieta barbarisku bombardēšanu un apšaudes, brīvajā Horvātijas republikā ir dzimusi no jauna ar saules apspīdētām baltām marmora ieliņām un laukumiem, ar katedrālēm un seniem klosteriem, ar varenām cietokšņa sienām. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime.
5.diena. 02.04., 30.04., 28.07., 25.08., 14.10. „Kur tiekas vēsture un dabas skaistums?”
Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 20 €) uz Splitu. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Splitas aizstāvja Sv.Duje katedrālē. Pēc ekskursijas brīvs laiks. Ja Jums patīk aktīva atpūta, tad raftings ir domāts Jums! Raftings un pirātu pilsētiņa Omiša. Raftings - brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, pieredzējušu instruktoru pavadībā. Brauciena laikā varēsiet vērot Cetinas upes kanjonu –skaistākos dabas skatus Dalmācijā. Pēc aktīvā nobrauciena, varēsiet nobaudīt gardas pusdienas, kādā no vietējiem Omišas restorāniem, vai izpeldēties jūrā, pastaigāties pa Omišas tirgu. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.
6.diena. 03.04., 01.05., 29.07., 26.08., 14.10. „Iepazīsti Dalmāciešu tradīcijas”
Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Šibeniku. Šibenik iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Krkas upes nacionālais dabas parks, kur Krkas upe meklēdama ceļu uz jūru veido krāšņu kanjonu ar daudziem ūdenskritumiem. Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Jūs uzzināsit un iepazīsiet ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.
7.diena. 04.04., 02.05., 30.07., 27.08., 15.10. „Unikālie dabas fenomeni.”
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.
8.diena. 05.04., 03.05., 31.07., 28.08., 16.10. “Ceļš mājup.”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
7 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km.
Samaksas kārtība:
© 2013 ozolciems.lv