šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Tūrisma firmas Rīgā, pēdējā brīža piedāvājumi, aviobiļešu rezervēšana Ceļojumi no Ozolciems tūre: pēdējā brīža piedāvājumi, aviobiļešu rezervēšana, lētās aviobiļetes. Labākie piedāvājumi!

Gruzija un Armēnija uz vasaras sliekšņa

 • Tbilisi - Bodbe - Kehetija - Signagi - Tbilisi - Ečmiatzina - Levon Papi - Erevāna - Khor Virap - Matenadarana - Garni - Sevans - Diližana - Ondzuna - Tbilisi  - Mtsketa - Gudauri - Kazbegi - Gergeti - Ananuri - Tbilisi
 • 9 dienas ()
 • 3* viesnīcās

Ceļojuma cena: 1132 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Tbilisi – Rīga, lidostu nodokļi;
 • maksa par transporta pakalpojumiem ceļojuma laikā;
 • maksa maksa par naktsmītnēm 3* viesnīcās un viesu namos divvietīgā numurā;
 • maksa par brokastīm, vakariņām un degustācijām, kā norādīts programmā;
 • apmaksātas aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krieviski runājošs vietējais gids Gruzijā un Armēnijā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;
 • par vienvietīgu numuru – 240 EUR .

Pilns apraksts:

Divas Aizkaukāza skaistules Armēnija un Gruzija – tā ir kultūra un vēsture katrā solī. Senie klosteri, kas vienlaicīgi kalpo arī kā aizsardzības sistēmas, baznīcas, kas nes kristīgās ticības idejas. Kaukāza kalnu virsotnes ar sniega cepurēm, mežiem klātas ielejas ar daudzveidīgu zemsegu, vīnogulāju dārzi un vīna darīšanas tradīcijas, veselīgā un tik gardā ēdienkarte – tādas ir šīs viesmīlīgās kalnu zemes.

Ceļojuma programma

Tbilisi - Bodbe - Kehetija - Signagi - Tbilisi - Ečmiatzina - Levon Papi - Erevāna - Khor Virap - Matenadarana - Garni - Sevans - Diližana - Ondzuna - Tbilisi  - Mtsketa - Gudauri - Kazbegi - Gergeti - Ananuri - Tbilisi

1. DIENA, SVĒTDIENA 26.04.2015  RĪGA - TBILISI
Lidojums Rīga – Tbilisi.

2. DIENA, PIRMDIENA 27.04.2015  TBILISI
Ierašanās Tbilisi agrā rītā, imigrācija, transfērs uz viesnīcu. Pēc rīta atpūtas un brokastīm dodamies Tbilisi apskates ekskursijā: Sameba, jeb Sv. Trīsvienības ortodoksālā pareizticīgā baznīca – lielākā baznīca gan Gruzijā, gan arī visā Kaukāzā, Metekhi templis, Abanotubani rajons – sērūdeņraža pirtis, kas būvētas austrumu stilā un 19. gadsimta gruzīnu dzīvojamās mājas, lepni Matkvari upeskrastā izslējusies Narikala citadele – Tbilisi lielākais cietoksnis. Šarmanta un mājīga būs vecpilsēta ar šaurām ieliņām, kurās izvietoti nelieli suvenīru un seno paklāju veikaliņi un Sioni katedrāle. Savukārt, dinamiskā Rustavelli avēnija ir Tbilisi galvenā dzīvības dzīsla. Brīva atpūta vakarā ar iespēju apmeklēt sērūdens pirtis. Nakts viesnīcā Tbilisi.

3. DIENA, OTRDIENA 28.04.2015  TBILISI - BODBE - SIGNAGI - VĪNA DEGUSTĀCIJA - TBILISI
Dodamies uz Kahetjas vīna ielejām,  kur mūs sagaidaiepazīšanās ar senajām klinšu drupām un cietokšņiem, apmeklējot senās kulta vietas un freskām klātās svētvietas. Pa ceļam apskatīsim 9gs. būvēto un ciprešu ieskautoBodbes klosteri (9. gs.), kur apglabātas Sv. Nino mirstīgās atliekas. Sv.Nino, Dieva uzrunāta, tālajā 4. gadsimtā no Kapadokijas atnesa Gruzijā kristietību. Nokļūstam viduslaiku pērlē pilsētā Signagi, kas tapusi 18. gs. pēc cara Erkeles pavēles. Pilsētu ieskauj mūris ar 23 aizsardzības torņiem. Pateicoties Pasaules bankas finansējumam, tā atguvusi karaliskās vecpilsētas šarmu. Vakarpusē ciemošanās pie vīndara ar marani vīna pagrabu apskati, vīna degustācijām un īstām gruzīnu vakariņām. Vakarā transfērs uz Tbilisi. Nakts viesnīcā Tbilisi.

4. DIENA, TREŠDIENA 29.04.2015  TBILISI - EČMIATZINA - KONJAKA DEGUSTĀCIJA - LEVON PAPI - EREVĀNA
Pēc brokastīm dodamies uz otras Aizkaukāza māsas meklējumos uz Armēniju. Apmeklēsim UNESCO pasaules mantojuma sarakstā ietvertos senos Zvartnotsas un Ečmiadzinas (7.-10. gs.) monumentus, Ečmiatzinas katedrāli (303. g.) un Samogasvankas klosteri. Savukārt, Aštarakā ieraudzīsim pārsteidzoši lielus armēņu alfabēta burtus. Armēnijas konjaka ražotnes apmeklējums un degustācija. 1900. gadā starptautiskajā izstādē Parīzē armēņu konjaks saņēma Lielo balvu un tiesības legāli saukt savu darinājumu par konjaku. Pirms doties uz Erevānu mirkli apstājamies Levon Papi, alu labirints, ko tēvocis Levons, augstāku aicinājumu uzklausot, jau rok patstāvīgi 25 gadus. Erevāna - Armēnijas galvaspilsēta, kas ir 13-tā no visvecākajām pasaules pilsētām un savus gadus skaita kopš 782. gada p. m. ē. Brīvs vakars atpūtai. Izvēlei: dziedošo strūklaku šovs Republikas laukumā (ja ir atvērts). Nakts viesnīcā Erevānā.

5. DIENA, CETURTDIENA 30.04.2015 EREVĀNA - KHOR VIRAP - MATENADARANA - GARNI - SEVAN
Dienvidarmēnijas pērle Khor–Virap klosteris, kurš dižojas ar bagātīgu vēsturi - gan reliģisko, gan laicīgo un tas ir saistīts ar Grigoriju Apgaismotāju - kristietības aizsācēju Armēnijā. Pēcpusdienu veltīsim armēņu kultūras un dabas baudīšanai - dodamies uz Azat un Goght upju līkloču caurvīto vareno Garni kanjonu, kura virsotnes tēlaini nodēvētas par Akmens simfoniju. Kā liecība par Armēnijas ciešajām saitēm ar antīko pasauli izveidojās unikāla kultūra, kurā apvienojās grieķu, romiešu un armēņu stili. Garni templis (1. Gs.) ir Hellēnisma laika izcilākais liecinieks, bet pēc atkārtotiem romiešu uzbrukumiem, templis tika pārbūvēts, godinot Saules dievu Mitru. Izstaigāsim arī Gerhardas alu klosteri. Krāšņās torņveidīgās klintis, kas iejož klosteri, ir daļa no Azatas upes kanjona. Un tad jau mūs gaida Sevans – ezers, kurš atrodas 2000 metrus virs jūras līmeņa un aizņem 5 % no Armēnijas teritorijas. Pa ceļam iebrauksim vēžu audzētavā, kur katrs pēc izvēles un patikas varēs izvēlēties vēžus piknikam. Jauka piknika pasēdēšana pie Sevana ezera. Nakšņošana viesu namā pie Sevana ezera.

6. DIENA, PIEKTDIENA 01.05.2015 SEVAN - DILIŽANA - ONDZUNA - TBILISI
Dodamies atpakaļ uz Gruzijas plašajām ārēm. Pa ceļam apmeklējam Sevanavankas klosteru kompleksu un Diližanu – zaļu, ziedošu pilsētu Tavušas rajonā. Tā šodien ir viena no slavenākajām atpūtas vietām Armēnijā – Diližanas Nacionālajā parkā. Izstaigāsim Šarambejanas ielu, kura saglabājusi liecības par dzīvi vecpilsētā un kurā šobrīd atrodas amatnieku darbnīcas, veikali, galerija un muzejs. Šeit mūs sagaida viesmīlīga armēņu ģimene Ondzūnā ar šašliku cepšanu un plūmju šņabja degustāciju. Pēc viesmīlīgas viesošanās dodamies uz Tibilisi. Nakts viesnīcā Tbilisi.

7. DIENA, SESTDIENA 02.05.2015 MTSKETA - GUDAURI - KAZBEGI
Šodien mūs gaida trešā augstākā virsotne Gruzijas Kaukāza kalnos - Kazbeks (5033 m). Mums jāpārvar Kaukāza kalnu nogāzes un ielejas, lai nokļūtu Kazbegi, kas ir viena no Gruzijas vēsturiskajām provincēm, kurai cauri vijas senais Gruzijas kara ceļš. Esot ceļā uz kalniem, noteikti piestāsim Mchetā, kādreizējā Gruzijas galvaspilsētā, kur atrodas arī Svetichoveli katedrāle, kas slavena kā svētās Kristus mantijas glabātuve. Turpinām ceļu Kaukāza kalnos. Izbraucot cauri 2200 m augstumā esošajam Gudauri ciematiņam, ieradīsimies Kazbegi. Vakariņas un nakts Kazbegi viesu namā.

8. DIENA, SVĒTDIENA 03.05.2015 KAZBEGI - GERGETI - ANANURI - TBILISI
Baznīca atrodas 1800 metrus virs jūras līmeņa un paver elpu aizraujošu skatu uz Kazbegi ieleju un Kaukāza kalnu virsotnēm. Lai nokļūtu turp mums palīdzēs bezceļu auto džipi. Pēc Gergeti trīsvienības baznīcas apskates, atvadāmies no kalnu burvības un dodamies atpakaļ uz Tbilisi. Pa ceļam apskatīsim agrīnajā feodālajā laikmetā būvēto Ananuri cietoksni, no kura paveras apbrīnojams skats uz ainavisko Žinvali ūdenskrātuvi, kas ir īpaša dāvana tiem, kuri mīl fotografēt. Tās dziļumos nogrimuši vairāki mazi ciematiņi un pat baznīca, kuras torni varot redzēt dienās, kad ūdens līmenis ir krities. Atvadu vakariņas daudzbalsīgo gruzīnu dziesmu skaņās ar ugunīgām gruzīnu dejām un gardiem ēdieniem un dzērieniem. Nakts viesnīcā Tbilisi.

9. DIENA, PIRMDIENA 04.05.2015 TBILISI - RĪGA
Agrā rītā atvadāmies no Gruzijas, lai atgrieztos Latvijā. Lidojums uz Rīgu.

Atceries, ka...

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma t.i. līdz 15.02.2015.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma t.i. līdz 15.03.2015.               

 CEĻOJUMA ANULĀCIJAS NOTEIKUMI:

 • atsakoties no ceļojuma līdz 07.03.2015. tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties no ceļojuma 08.03. – 21.03.2015. tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties no ceļojuma pēc 22.03.2015. tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas;

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

IEVĒRĪBAI!

Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Fotogrāfijas: