šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Aviobiļešu rezervēšana, lidmašīnas biļetes, lētās aviobiļetes Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: aviobiļešu rezervēšana, lidmašīnas biļetes, lētās aviobiļetes. Labākie piedāvājumi!

Bretaņa un Normandija Maija brīvdienās

  • Bretaņa un Normandija
  • 4 dienas ()
  • Viesnīca

Ceļojuma cena: 659 €

Pilns apraksts:

Lidojums 459.00 EUR
Lidojums + viesnīca 659.00 EUR 

Francijas ziemeļrietumu daļā atrodas divi kultūrvēsturiski nozīmīgi un ceļotājiem ļoti interesanti reģioni – Bretaņa un Normandija. Tie abi izvietojušies līdzās spirdzinošajām Lamanša kanāla un Atlantijas okeāna pludmalēm un piekrastes ainavas ir līdzīgas, tomēr katram reģionam gan vēsturiski gan kultūras ziņā ir savi – īpaši vaibsti. Līdzīgais - Bretaņa un Normandija - tas nozīmē jūras veltes, spirgtu vēju, koši zaļas pļavas līdz pat okeānam – tas papildus šarmiem, ko piedāvā pati Francija. 

01.05.2015 Rīga 05:30 -  07:30 Dināra
04.05.2015 Dināra 19:00 - 22:45 Rīga

Ibis Budget Saint Malo Centre2*** viesnīca  atrodas lieliskā vietā – tuvu Senmalo Vecpilsētai, pludmalēm, ostai, no kuras ar kuģi var doties apskatīt Lamanša kanāla salas un citām ievērības cienīgām apskates vietām. 

Ekskursijas.

Senmalo un Dinānas apmeklējums

1. maijā

Senmalo ir viena no pašām apburošākajām vietām Francijas ziemeļos, Bretaņā pie Lamanša šauruma. Brīnišķīgā 15. gs. ostas pilsēta ir apjosta ar aizsargvalni un ir ļoti gleznaina.Tā ir kā lielākais dārgakmens vietā, ko dēvē par Smaragda krastu. Senmalo ir korsāru un tirgotāju pilsēta. Paisums līcī ir gandrīz visaugstākais un jāuzmanās tiem, kas grib pastaigāties. Dināna ir novietojusies klintī, kas raugās pāri Rances upes līkumiem. Tā ir Viduslaiku pilsēta, tāpēc nav brīnums, ka tajā atrodas pils. Dinānas pils, kas pazīstama arī kā Hercogienes Annas tornis, uzbūvēta 14 gadsimtā ( 1382.-1387.) Gan pilsēta gan pils atradās Dinānu ģimenes īpašumā līdz pat 18. gadsimtam. Ekskursijas laikā apskatīsim abas pilsētas un viesosimies Dinānas pilī. Ekskursijas ilgums~9 stundas

Cena: 84,- EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas, ieejas maksa Dinānas pilī.

Sanmišelas apmeklējums

2. maijā

Šī granīta klints līcī, kas dzīvo pēc paisuma un bēguma likumiem, kā vēsta sena leģenda, kļuva par mājokli klosterim pēc enģeļa Mihaēla parādīšanās. Tā celtniecība cauri gadsimtiem radīja dažādu arhitektūras stilu sajaukumu, un pielāgojot klosteri-pili gan reliģiskām gan militārām vajadzībām, izveidoja to kā Astoto pasaules brīnumu. Sanmišelai ir iepirkšanās un dzīvīguma reputācija un tā atrodas uz Bretaņas un Normandijas robežas. Svētceļniekus, kas senāk ieradās Sanmišelā, mūsdienās nomainījuši tūristi ( Sanmišela ir otrā visapmeklētā vieta Francijā pēc Parīzes). Pēdējo četrdesmit gadu laikā mūki ir atgriezušies Montmišelas abatijā. Pēdējā laika darbi, lai abatijai atgrieztu pirmatnējo skaistumu, saistās ar smilšu un jūras sanesumu tīrīšanu un aizvešanu.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Cena: 94,- EUR

Cenā ietilpst: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Senmišelā.

Renna, Vitrē un Fužēra

3. maijs

Bretaņas galvaspilsēta Renna savā rosīgas pilsētas vidē ir sagūstījusi visai pussalai raksturīgo sajūtu, ka atrodaties pasakā. Te satiksiet studentus, kuri traucas uz Universitāti, ieraudzīsiet nedaudz sašķiebušās 18. gadsimta mājas un tirdziņus vietās, kur senāk notika Viduslaiku turnīri. Šis mūsdienu pilsētas juceklības un izsmalcinātības sajaukums, piešķir Rennai īstu Bretaņas enerģiju. Pilsētas apskates ekskursijas laikā apskatīsim Viduslaikas ieliņas Vecpilsētā kā arī iespaidīgo Parlamenta ēku, ko ietver brīnišķīgi dārzi. Nākamā apstāšanās vieta būs Vitrē, kas atrodas uz Normandijas un Bretaņas robežas. Vitrē senāk bija viena no reģiona nozīmīgākajām pilsētām - 15. un 16. gadsimtā Vitrē sacentās par šo godu ar Dinānu. Vitrē pils, kas izskatās kā pasakā sajūsminās jebkuru apbrīnotāju. Pēdējā pieturas vieta mums būs Fužēra, kur apbrīnosim krāšņo pili, kas ir viens no Eiropas brīnišķīgākajiem cietokšņiem. Fužērā, kas atrodas uz Normandijas un Bretaņas robežas, apskatāma arī jauka Viduslaiku Vecpilsēta.

Ekskursijas ilgums~9 stundas.

Cena: 99,- EUR

Cenā ietilpst: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas, ieejas maksa Rennes Parlamentā, Vitrē pilī un Fužēras pilī.

Frēla raga apskates ekskursija

4. maijā

Uz rietumiem no Sanmalo atrodas Lattes forts, par kuru pirmās vēsturiskās liecības datētas ar 14. gadsimtu. Tas atrodas šis teritorijas stratēģiski visnozīmīgākajā vietā un no tā var pārredzēt gandrīz visu piekrasti. Forts zaudēja savu militāro nozīmīgumu 1890. gadā un 35 gadus vēlāk tika iekļauts nacionālo pieminekļu sarakstā. Iespaidīgā militārajām vajadzībām domātā pils, kas uzbūvēta uz pavisam neliela zemes gabaliņa, daudzas reizes irzraudzīts par filmēšanas vietu filmām ar vēsturisku tematiku. Piekrastes nocietinājumu līnijā, Senmalotes bāka, kas atrodas uz Frēla raga, veido vistālāko rietumu punktu. Tās uzdevums bija brīdināt Senmalo iedzīvotājus par ienaidnieka kuģu tuvošanos un būt ceļa rādītājam draugiem, kas ieradās ostā un Fresnajes līcī.

Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas

Cena : 69 EUR

Cenā iekļauts : transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Lattes fortā un Frēla raga bākā, austeru degustācija

16:45 transfērs no viesnīcas uz lidostu

19:00 izlidošana uz Rīgu

22:45 ierašanās Rīgā

Fotogrāfijas: