šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi, Gruzija, lētas avio biļetes, lētās aviobiļetes Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi, Gruzija, lētas avio biļetes, lētās aviobiļetes! Labākie piedāvājumi!

Gruzija

 • Tbilisi - Signagi - Kvareli - Tsinandali - Mcheta - Ananuri - Gudauri - Kazbegi - Boržomi - Bakuriani - Kutaisi un atpūta pie Melnās jūras Batumi pilsētā
 • 9 dienas ()
 • 8 naktis/9 dienas

Ceļojuma cena: 1220 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • starptautiskās aviobiļetes Rīga – Stambula – Tbilisi – Stambula – Rīga;
 • dzīvošana viesnīcās atbilstoši Jūsu izvēlētam variantam;
 • ēdināšana: brokastis un vakariņas vai pusdienas;
 • „welcome” vakariņas no partneriem.
 • visas ekskursijas atbilstoši programmai;
 • visas ieejas biļetes visos tūrisma objektos;
 • transportēšana ar apvidus auto līdz Gergeti Svētās Trīsvienības baznīcai;
 • vīna degustācija Kahetijā;
 • visi transfēri atbilstoši programmai;
 • krievu valodā runājošs gids.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • medicīnas apdrošināšana.

Pilns apraksts:

Vēsturiska – izglītojoša - gastronomiska – vīna tūre Gruzijā ar atpūtu, dziesmām, dejām un tostiem!!!

VAicinām Jūs ceļojumā uz zemi, kur sirds smeldz no dīvaina maiguma un sajūsmas sajaukuma, bet kājas vienmēr nedaudz dejo vai nu no labākā „Kindzmarauli/Cinandali” vīna, vai arī gaidot patīkamas tikšanās ar cilvēkiem, kuru dvēseles vienmēr ir atvērtas un bērnišķīgi vienkāršas. Šo valsti sauc – Gruzija!

1. diena 18.09. piektdiena

RĪGA – STAMBULA.

13.40. grupas tikšanās lidostā „Rīga”.

15.40. izlidošana uz Stambulu (a/k „Turkish Airlines”).

18.35. ielidošana Stambulā.

(Pēc izvēles un par atsevišķu samaksu – apskates ekskursija Stambulā).

2. diena 19.09. sestdiena

STAMBULA- TBILISI.
00.10 izlidošana no Stambulas uz Tbilisi (а/к „Turkish Airlines”).
03.25 (vietējais laiks) ielidošana Tbilisi.

Tikšanās ar krieviski runājošu gidu.Transfērs uz pilsētas centu un iekārtpšanās 4* vai 5* viesnīcā (pēc Jūsu izvēles). Laiks atpūtai.

Brokastis „zviedru galds” viesnīcā.
Tbilisi apskates ekskursija, kuras laikā Jūs apskatīsies visnozīmīgākās Gruzijas galvaspilsētas apskates vietas. Jūs pastaigāsieties par Vecpilsētu, kura līdz šim brīdim attēlo līkumaino, saules apspīdēto, Tbilisi ieliņu kluso burvību; vīnogulāju apvītās māju terases; senās baznīcas ar dakstiņu kupoliem, seno klosteru drupas, tradicionālos gruzīnu pagalmus ar dīvainām kokgriezumiem rotātām verandām. Apskatīsiet XIII gs. Metekhi katedrāli.

Ar gaisa tramvaju Jūs pacelsieties līdz Narikala cietoksnim (IV gs. m.ē.), kas ir pats senākais piemineklis - savdabīga „pilsētas dvēsele un sirds”.
Pēc cietokšņa apskates pastaigāsieties pa upes Mtkvari Pasaules stikla gājēju tiltu, kurš savieno Tbilisi vecpilsētu un mūsdienīgo Tbilisi pilsētas daļu.

Ekskursijas turpinājumā – Tbilisi sēra pirts, kuras uzbūvētas klasiskās austrumu arhitektūras stilā, apskate. Vecos laikos cilvēki šeit ne tikai mazgājās, bet arī satikās sarunām, aizsēdējās līdz rītausmai, bet pilsētas savedējas speciālajās dienās rīkoja līgavu lūkošanu. Pirtīs rīkoja svinīgas vakariņas un tika slēgti tirdzniecības darījumi.
Tāpat Jūs apmeklēsiet arī Sionas katedrāli – vēsturiski nozīmīgākā Tbilisi katedrāle, kura nosaukta par godu Sionas kalnam un ir svētīta par godu Svētās Dievmātes Debesīs uzņemšanai.

Pēc Tbilisi vecpilsētas apmeklēšanas – autobusa ekskursija pa mūsdienīgo Tbilisi pilsētas daļu: nacionālais muzejs, Parlamenta ēka, Kaukāza valdnieka pils, Aleksandra parks, Kashveti baznīca utt.

Vakarā: „welcome” vakariņas no uzņemšanas kompānijas Tbilisi restorānā gruzīnu muzikālās programmas pavadībā.
Nakšņošana Tbilisi.

3. diena 20.09. svētdiena

TBILISI - BODBE – SIGNAGI – KVARELI – TSINANDALI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Brauciens – ekskursija uz Gruzijas vēsturisko apgabalu - Kahetiju, kura ir slavena ar tradicionālo vīna ražošanu.

Bodbe klostera apmeklējums, kurā atrodas Sv. Nino – Gruzijas apgaismotājas - apbedījuma vieta.
Ierašanās Signagi pilsētā. Pastaiga pa pilsētu, kuru ieskauj 17.-18. gs. celtā siena.
No mājīgās pilsētiņas skatu laukuma paveras fantastiski skaists skats uz Alazanjas ieleju un Kaukāza kalnu grēdu.
Vīna pagraba „Hareba”, kurš uzcelts tuneļa teritorijā, kas bija izcirsts klintī, apmeklējums.

Vīna degustācija.

Brauciens uz skaistāko ezeru Kvareli.
Kvareli ezers – īsts Kahetijas dimants, kuru no visām pusēm ieskauj augsti kalni. Liekas, ka kalni sargā šo neticamo skaistumu un skaidrību no visiem nevēlamiem acu skatieniem.

Brīvais laiks īsai pastaigai gar ezeru.

Pusdienas restorānā „Fazāna asaras”.

Tsinandali apmeklējums – slavens Kahetijas vīnkopības ciemats, kas ir pazīstams kā vīna ražošanas centrs, kur atrodas dzimtas muiža, mūsdienās kņazu Čavčavadze Māja – muzejs, kur līdz pat mūsdienām ir saglabājies tā interjers, mēbeles un kņazu personīgās lietas.
Māju – muzeju ieskauj grezns parks ar kapliču, kurā savulaik laulājās Aleksandrs Griboedovs ar kņazieni Ņino Čavčavadze.

Šajā pašā parkā Aleksandrs Čavčavadze 1886. gadā izveidoja vīna pagrabus, ar to pašu nolemjot mājamatniecisko vīna ražošanu izvest rūpnieciskajā līmenī.
Tādā veidā tika dibināta viena no senākajām Gruzijā vīna darītavām.
Mājas, parka apskate.

Vīna degustācija.
Vakarā: atgriešanās viesnīcā.
Nakšņošana Tbilisi.

4. diena 21.09. pirmdiena

TBILISI – MCHETA – ANANURI – GUDAURI – KAZBEGI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Check – out viesnīcā.
Ekskursija uz Gruzijas seno galvaspilsētu – pilsētu Mcheta, kas tiek uzskatīta par svētu un kulta vietu katram gruzīnam.
Mcheta – pilsēta – muzejs, kas ietverts UNESCO cilvēces kultūras mantojuma pieminekļu sarakstā.
Džvari klostera apmeklējums.

Džvari klosteris („Svētā krusta baznīca”) būvēta VI gs., stāv uz augstā kalna, no kurienes paveras lieliska panorāma uz divu majestātisko upju sateci – Aragvi un Kūra. Saskaņā ar leģendu uz šī paša kalna tika celts Svētās Nino krusts.

Džavari – pirmais UNESCO pasaules mantojuma Gruzijas piemineklis.
Tālāk - Svetitskhoveli katedrāles apmeklējums. Saskaņā ar leģendu, katedrāle, kura ir svētīta par godu Divpadsmit Apustuļiem, tika uzcelta Jēzus Kristus hitona apbedīšanas vietā. Svetitskhoveli, kā galvenajā Gruzijas katedrālē, norisinājās gruzīnu karaļu kronēšanas un laulāšanas ceremonijas. Katedrālē ir saglabājušies daudz sienu apgleznojumi, kuri attiecas pie XVI – XVIII gs., daži no kuriem tika atjaunoti XIX gs.

Ekskursijas dienas turpinājumā – brauciens pa Gruzijas kara ceļu.
Ceļš iet caur upes Terek ieleju, caur klinšainām kalnu grēdām, Darjala aizu, upes caur Krusta pāreju (augstums 2384m), Lielo Kaukāza kalnu grēdu, pa upes Baltā Aragvī ieleju un upes Mtkvari labo krastu.

Pa ceļam arhitektūras kompleksa Ananuri apmeklēšana, kas uzcelts 16.-17 . gs. Cietoksnis atrodas uz Gruzijas kara ceļa 70 km no Tbilisi.
Cietokšņu komplekss ietver sevī Augšējo cietoksni, Apakšējo cietoksni, Baznīcas par godu Pestītājam un Dievmātes debesīs uzņemšanai.

Pārbrauciens pāri Krusta pārejai.
Ierašanās Kazbegi pilsētā.
Gergeti Svētās Trīsvienības baznīcas apmeklēšana ar apvidus auto.

Baznīca uzcelts 1800 m augstumā XIV gadsimtā un ir viena no augstkalnu baznīcām. Ainava ar baznīcu, kura paveras uz kalna, uz vienas no pasaules augstākās virsotnes - Mkinvartsveri (Kazbek) fona, izskatās ļoti iespaidīgi.

Saskaņā ar dažiem avotiem, tur, kur tagad atrodas baznīca, senāk atradās Svētās Trīsvienības klosteru komplekss. Līdz mūsdienām ir saglabājusies vien norobežota ar žogu baznīca un zvanu tornis.

Senos laikos Gergeti Svētās Trīsvienības baznīcu dēvēja par „Mchetas dārgumu glabātuvi”. Ienaidnieku uzbrukumu laikā šeit tika glabāts Svētās Nino – Gruzijas apgaismotājas krusts.
Iekārtošanās un vakariņas viesnīcā „Rooms Kazbegi” ar satriecošu skatu no visiem viesnīcas logiem un balkoniem uz slaveno pilsētu Kazbegi.
Nakšņošana Kazbegi.

5. diena 22.09. otrdiena

KAZBEGI – BORŽOMI – BAKURIANI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Pēc izvēles var izmantot viesnīcas SPA piedāvājumus.

12.00 Check – out viesnīcā.
Pārbrauciens uz kūrortpilsētu Boržomi.

No jauna XIX gadsimtā uzbūvēts dziedējošo ūdens avotu apkārtē, kā kūrorts karaliskai ģimenei un dižciltīgām personām, Boržomi arī mūsdienās ir iemīļota atpūtas vieta gan Gruzijas vietējiem iedzīvotājiem, gan arī Gruzijas viesiem. Tieši šeit tiek ražots minerālūdens „Boržomi”, kuru Jūs varēsiet nogaršot tieši no minerālavota.

Jums būs laiks apskatīt gan pašu pilsētu ar tā slaveno parku, gan arī tās mežainās apkārtnes, kuras slēpj sevī tādas negaidītas apskates vietas, kā Serafima Sarovska klostera kopiju vai tiltu, kuru uzbūvēja pats Eifelis.
Pārbrauciens uz Bakuriani.
Izmitināšana un vakariņas viesnīcā „Crystal Hotel&SPA” 4*.
Nakšņošana Bakuriani.

6. diena 23.09. trešdiena

BAKURIANI – KUTAISI – BATUMI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Ekskursija uz Imeretijas reģionu, pilsētas Kutaisi apmeklēšana, kura senos laikos bija Kolhīdas un Imeretijas caristu galvaspilsēta.
Kutaisi atrodas Rioni upes auglīgajā ielejā, kura tiek pieminēta mītā par Zelta Aunādu un par Argonautiem.

Pieminekļu apskate, kas ietverti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā – Bagrati katedrāle XI gs. un Gelati Akadēmija XII gs., kas atrodas netālu.

Pusdienas restorānā.
Pārbrauciens uz Batumi – uz Melnās jūras piekrasti.
Izmitināšana 4* vai 5* viesnīcā (pēc Jūsu izvēles).
Nakšņošana Batumi.

7. diena 24.09. ceturtdiena

BATUMI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Batumi pilsētas apskates ekskursija, pilsēta, kura apvieno sevī dienvidu pilsētas un jūras kūrorta šarmu. Pastaigu ekskursijas laikā Jūs varēsiet izjust pagājušā gadsimta garu pilsētas vēsturiskajā daļā, kura atšķiras ar savu arhitektūras formu daudzveidību, Eiropas un Āzijas stilu apvienojumu.
Jūs apmeklēsiet galveno pilsētas laukumu, uz kura atrodas Mēdejas statuja ar Zelta Aunādu, kā atgādinājums par tam, ka senos laikos šeit pastāvēja kolhīdas un antīkā civilizācija.

Pastaiga pa piejūras bulvāru – pašu dzīvīgāko un populārāko pilsētas vietu.
Pusdienas restorānā.
Atgriešanās viesnīcā.
Dienas otrajā pusē – brīvais laiks atpūtai pludmalē.
Nakšņošana Batumi.

8. diena 25.09. piektdiena

BATUMI – TBILISI.

Brokastis viesnīcā „zviedru galds”.
Check – out viesnīcā.
(Bagāžu iespējams atstāt viesnīcas recepcijas glabāšanas kamerā vai mūsu grupas autobusā).

Brīvais laiks atpūtai, sauļošanai un peldei Melnajā jūrā.
Transfērs no Batumi uz Tbilisi lidostu.
Vakariņas restorānā transfēra laikā.

9. diena 26.09. sestdiena

TBILISI – RĪGA – TBILISI.

Ierašanās Tbilisi lidostā.
04.15. izlidošana no Tbilisi uz Stambulu (а/к „Turkish Airlines”).
05.45. ielidošana Stambulā.
11.45. izlidošana no Stambulas uz Rīgu (а/к „Turkish Airlines”). 14.40. ielidošanā Rīgā.

Ceļojuma izmaksas:

Variants 1: 1355 eiro/cilv. (1 cilv. DBL). Piemaksa par SGL: 355 eiro/cilv.

Tbilisi: viesnīca „Marriott Tbilisi” 5* pašā pilsētas centrā
Kazbegi: dizaina viesnīca „Rooms Kazbegi” 4* (ar skatu uz Kazbegi pilsētu)
Bakuriani: viesnīca „Crystal Hotel&SPA” 4*
Batumi: viesnīca „Sheraton” 5* (atpūtā)

Variants 2: 1220 eiro/cilv. (1 cilv. DBL). Piemaksa par SGL: 255 eiro/cilv.

Tbilisi: viesnīca „Rooms Hotel” 4* pilsētas centrā
Kazbegi: dizaina viesnīca „Rooms Kazbegi” 4* (ar skatu uz Kazbeku)
Bakuriani: viesnīca „Crystal Hotel&SPA” 4*
Batumi: viesnīca „Era Palace” 4* (atpūtā)

Fotogrāfijas: