šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ziedu festivāls Madeirā

 • Pasaules piedzīvojumu meklētāji to ierindo otrajā vietā aiz Brazīlijas karnevāla!
 • 9 dienas ()
 • dzīvošana 3* viesnīcā Orquidea

Ceļojuma cena: 1120 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Funšala – Rīga ( ar pārsēšanos) (ekonomiskā klase, reģistrētā bagāža 20kg);
 • dzīvošana 3* viesnīcā Orquidea vai līdzvērtīgā ar brokastīm (divvietīgi numuri ar ērtībām);
 • grupas vadītāja pakalpojumi;
 • programmā minētie transfēri.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa par vakariņām viesnīcā – 120 EUR (jāpiesaka un jāapmaksā birojā Rīgā)
 • ekskursija uz Madeiras salas Austrumu daļu ar pusdienām~ 50 EUR;
 • Madeiras dārzu apmeklējums (cenā pacēlājs un kamaniņu brauciens) ~ 51 EUR;
 • ekskursija uz Santanas Citronu festivālu ar pusdienām ~ 49 EUR;
 • Porto Moniz klinšu peldbaseini ~ 1,50 EUR;
 • vakariņas ar folkloras programmu ~ 44 EUR;
 • ekskursija ar džipiem ar pusdienām uz Madeiras ziemeļu daļu ~ 67 EUR
 • izbrauciens okeānā vērot delfīnus un vaļus ~ 35 EUR;
 • dzeramnaudas, personīgie izdevumi;
 • ceļojuma apdrošināšana.

Pilns apraksts:

1. diena, „Un ceļojums var sākties!”
Lidojums Rīga 09:45 – Diseldorfa - Lisabona – Funšala 18:15. Transfērs uz viesnīcu.
Nakts 3* viesnīcā Orquidea Funšalā.

2. diena, „Funšala”
Brokastis. Madeira, Funšala aptuveni puse no 250 000 salas iedzīvotājiem dzīvo salas galvaspilsētā Funšalā. Pilsēta atrodas dabiskā amfiteātrī, kas sākas ostā un paceļas līdz pat 1200m augstumam. Pilsētas apskates ekskursija ar kājām pa Funšalas vecpilsētu (Zona Velha) – vērojami nelielie zvejnieku nami, bruģētas ielas, amatnieku rokdarbu veikaliņi, restorāni un bāri. Mercado dos Lovradores – puķu, dārzeņu un zivju tirgus. Oliveiras Bordalos – mežgīņu fabrikas apmeklējums, ekskursija Madeiras vīna pagrabos ar slaveno vīnu degustāciju. Nakts 3*viesnīcā Funšalā.

3. diena,„Madeiras dārzi*”
Brokastis. Dienas ekskursija par papildus samaksu 51 EUR. Pacēlājs uz Monte ciematu ar skaistu baznīcu kalna galā, Monte pils dārzs - viens no skaistākajiem dārziem salā, Toboggan - nobrauciens ar slavenajām Montes kamaniņām – 2 km, Madeiras botāniskais dārzs, skats uz Funšalu no Pico dos Barcelos, Eira do Serrado – skatupunkts (1094 m), no kura var redzēt nelielu ciematu, kas uzbūvēts tieši vulkāna krāterī. Nakts 3* viesnīcā Funšalā.

4. diena, „Mežonīgā Madeira. Dienas ekskursija ar džipiem”
Brokastis. Piedāvājam pilnas dienas ekskursiju pa Madeiras mežonīgo ziemeļdaļu. Ieraudzīsim Madeiru no cita skatu punkta. Skaisti kanu ceļi aizvedīs mūs uz Coca da Roda, Cascalho un Boca das Voltas. Pusdienas piknikā ar nacionālajām espatadas un vīnu. Vakarā atgriešanās viesnīcā Funšalā.

5. diena, „Ziedi, ziedi un ziedi....”
Brokastis. Ziedu festivāla pasākumi Funšalas ielās: bērnu veidotā „Cerību siena” pilsētas Domes laukumā, ziedu paklāji ielās, ziedu daudzveidības demonstrējumi stendos pilsētas centrā, masveidīgais festivāla noslēguma šovs Piejūras promenādē. Nakts 3*viesnīcā Funšalā.

6. diena. „Citroni, citroni un citroni...”
Brokastis. Turpinās Ziedu festivāla pasākumi Funšalas ielās. Baudiet koncertus un krāšņo atmosfēru!
Vienlaicīgi Madeirā notiek arī Citronu festivāls. Ilhas province lepojas ar 90 tonnām citrona ražu gadā. Santana – Madeiras simbols, pasaulē pazīstama ar savām savdabīgajām mājiņām Santanas pilsētiņa mūs gaida ar grandiozu tirgu, kur piedāvā dažnedāžadus produktus, kura pamatsastāvā ir šis spirdzinošais un vitālais auglis. Tautas mūzikas izpildījums un dejas. Pico do Ariero – trešā augstākā salas virsotne, Ribeiro Frio – senais lauru koku mežs, neliela pastaiga gar levada, Ponta de Sao Laurnenso – neatkārtojams skats uz salas galējo austrumu punktu. Atceļā piestāsim, lai no augšas palūkotos uz salas pirmo galvaspilsētu – Machico un Madeiras lidostu. Dienas ekskursija ar pusdienām par papildus maksu ~ 50 EUR. Nakts 3* viesnīcā Funšalā.

7. diena, „Porto Moniz – salas Rietumu daļa”
Brokastis. Dienas ekskursija ar pusdienām par papildus maksu 49 EUR. Camara de Lobos – tipiska zvejnieku pilsētiņa, Cabo Girao– otra augstākā klints pasaulē – 580 metri, Porto Moniz - ciemats salas ziemeļrietumos,kas slavens ar saviem vulkāniskas izcelsmes klinšu peldbaseiniem, Paul da Serra – vienīgais līdzenums salā 1400 m augstumā, Encumeada – vieta, no kuras vienlaikus var redzēt gan salas ziemeļu, gan dienvidu pusi (ja ir labi laika apstākļi).
Atgriešanās viesnīcā Funšalā.

8. diena, „Madeira naktī”
Brokastis. Brīva diena atpūtai. Par atsevišķu samaksu variet ar katamarānu doties Atlantijas okeānā, lai vērotu delfīnus, roņus un jūras bruņurupučus. No okeāna paveras lielisks skats uz Funšalu un visu Madeiras salu. Sauļošanās uz katamarāna un peldēšanās okeānā.
Var izvēlēties arī pilnas dienas braucienu ar prāmi uz otru Madeiras salu grupas lielāko salu Porto Santo ar balto smilšu pludmalēm un citiem maksas piedāvājumiem (tūristu autobuss pa salu, kuģošana ar karavellu gar krastiem). Vakarā iesakām nobaudīt vakariņas tipiskā Madeiras restorānā, kur galvenais ēdiens ir Espetada – liellopu gaļa, grilēta uz atklātas uguns. Vakariņu laikā uzstāsies folkloras grupa. Nakts 3* viesnīcā Funšalā.

9. diena, „Sveikas mājas!”
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Funšala 07:15 – Lisabona – Brisele – Rīga 23:45.

Atceries, ka...

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 200 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa – 60 dienas pirms brauciena. 50% no atlikušās ceļojuma summas
 • pilna samaksa jāveic līdz 30 dienas pirms brauciena.

Atcelšanas noteikumi:

 • atsakoties tiek zaudēti 30 EUR no ceļazīmes cenas un tiešie izdevumi, kas saistīti ar aviobiļešu rezervāciju un viesnīcu apmaksu.
 • atsakoties pēc 30 dienam pirms brauciena. tiek zaudēti 100 % no ceļazīmes summas.

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Fotogrāfijas: