šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Portugāle – Eiropas Rietumu krasts

 • Lisabona – Peniše – Obidušs – Nazāre – Koimbra – Porto – Gimarešs – Braga – Kamiņa – Barselušā – Fatima – Sintra - Roka rags
 • 9 dienas ()
 • nakšņošana 3* viesnīcās

Ceļojuma cena: 1045 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Lisabona - Rīga (ar pārsēšanos, ekonomiskajā klasē, reģistrētā bagāža 20 kg);
 • nakšņošana 3* viesnīcās , 2- vietīgos numuros ar ērtībām, ar brokastīm;
 • grupas vadītāja pakalpojumi;
 • autobuss (mikroatobuss) ceļojuma laikā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • tūristu apdrošināšana;
 • tūristu pilsētas nodoklis;
 • Karaļpils Sintrā + autobusiņš uz pili - 17 EUR;
 • Portugāļu fado no 45 EUR;
 • Brauciens ar kuģīti pa Duoro upi - 10 EUR;
 • Universitāte Koimbrā – 7 EUR;
 • Lisabonas okeonārijs – 18 EUR;
 • Metro Lisabonā – 2,2 EUR;
 • Vīna degustācija Porto – 4 EUR;
 • Funikulieris Nazārē – 2 EUR.

IEVĒRĪBAI! Piemaksa par vienvietīgu nummuru: 190 EUR

Pilns apraksts:

1.diena –. ...prom uz siltajām zemēm!!
Lidojums Rīga – Lisabona (ar pārsēšanos). Nakšņošana 3* viesnīcā Lisabonas apkaimē.

2. diena – ...saplūst vienā elpā ar šo dabas paradīzi…
Brokastis. Brauciens uz Penišes stāvajiem krastiem, kur pārliecināsiemies kāds milzīgs spēks ir okeāna ūdeņiem, pastaiga gar stāvajiem klinšu bluķiem.
Cietokšņa pilsētiņa Obiduša ar ziedos slīgstošajiem ”leļļu namiņiem’’ - to savai līgavai dāvājis karalis – dzejnieks Denišs I. Iesakām doties pastaigā pa cietokšņa mūriem un nogaršot slaveno ķiršu liķieri – Ginju šokolādēs glāzītē. Nazāre – viens no Portugāles skaistākajiem zvejniekciemiem, te iesakām nobaudīt kaut ko no Atlantijas okeāna jūras labumiem.
Ar pacēlāju uzbrauksim pilsētas augšējā daļā Sitio, no kurienes paveras brīnišķīgs skats, kas ļauj apjaust patieso okeāna varenumu. Nakts 3* viesnīcā Koimbras apkērtnē.

3. diena – Nebijušu sajūtu paraugstunda…
Brokastis. Koimbra – sešu karaļu dzimšanas vieta un Portugāles vecākās universitātes rezidence. Šķērsosim Mondegas upi, ko vietējie iedzīvotāji mīļi sauc par Dzejnieku upi, lai no attāluma paraudzītos uz Koimbras siluetu: kalnā esošo universitātes pilsētiņu, aiz kuras atrodas jaunā un vecā katedrāle. Porto – otrā lielākā Portugāles pilsēta, kas devusi vārdu visai valstij un arī pasaulsslavenajiem stiprinātajiem vīniem.
Pēcpusdienā iespējams degustēt saldos, aromātiskos Porto vīnus un doties izbraucienā ar kuģīti pa Duoro upi.
Vakarā iesakām baudīt jūras veltes kādā no krastmalas zivju restorāniem. Nakšņošana 3* viesnīcā Porto.

4. diena – Neatklātās pērles…
Brokastis. Izbrauciens uz Miņu provinces Dienvidiem. Rīta kafiju dzersim Gimarešā, kalnu ietvertajā Eiropas kultūras galvaspilsētā, kas tiek godāta kā nācijas dzimšanas vieta. Pastaiga pa pilsētas ieliņām vērojot lielisko arhitektūru, baznīcas un jaukos laukumus.
Bom Jesus do Monte – Labā Jēzus svētnīcas apmeklējums pie Bragas. Tā ir visiespaidīgākā reliģiskā svētnīca ar skaistām kāpnēm, šo vietu iecienījuši gan svētceļotāji, gan pilsētnieki, kas te atbrauc iegūt mieru. Trīs minūšu braciens ar funikulieri un esam augšā, lejā varam kāpt ar kājām, jauka pastaiga pa kāpnēm, kas simbolizē garīgo augšupejošu ceļu.
Vakara pastaiga Bragā – kuras vēsturiskais centrs ir ļoti kompakts ar centrālo laukumu, Katedrāli, skaistiem namiem, senajām bagātnieku mājām, jaukiem restorāniem. Nogaršojiet kaut ko no tipiskās Miņu ēdienkartes – mencas pirādziņus, vai rīsu sautējumu ar jūras veltēm pasniegtu katlā ar glāzi vietējā vīna. Nakts 3* viesnīcā Porto.

5. diena – Ciemos pie Portugāles simbola Barseluša…
Brokastis. Kamiņa – senā nocietinātā pilsēta Miņu krastā, ar burvīgu skatu uz Spāniju. Pastaiga un rīta kafija pilsētas centra galvenajā laukumā – kur nesteidzīgi rit dzīve pierobežā. Vjana du Kaštelu - atrodas skaistā vietā pie Limas estuāra, agrāk zvejas un kuģubūvētavas centrs, no kurienes sen atpakaļ jūrasbraucēji devās uz Kongo un Ņūfaundlendu. Burvīgās līkumainās ielas vilina uz nesteidzīgu pastaigu, vīna glāze kādā no intīmajiem skvēriem? Vakara pastaiga Barselušā – valsts keramikas un amatniecības centrs leģendārajam gailim, kas kļuvis par Portugāles simbolu. Kāpēc? Noskaidrosim te esot uz vietas! Nakts 3* viesnīcā Porto.

6. diena – Sajust Dieva spēku…
Brokastis. Brauciens uz Lisabonu. Fatima – svētceļnieku meka. Aizdedziet vaska sveci kā ziedojumu Dievmātes darītajiem brīnumiem… sajūtiet spēku un ticību labajam… Nopērciet suvenīros kaut ko no svētvietas dārgumiem. Vakarā ierašanās Lisabonā. Kam vēl ir spēks – dosimies uz Rossio – pilsētas centru, kur vakaros ir dzīvība, visi vakariņo un dzer vīnu. Nogaršojiet grillētas sardīnes vai garneles ķiploku mērcītē ar alentežu vīnu. Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

7. diena –Vai esat kādreiz bijuši pasaules malā?
Sintra - aristokrātiskā Portugāles karaļu un mākslinieku atpūtas vieta gleznainajos Sintras kalnos. Te iesakām baudīt vietējos labumus, kādu krēma kūku ar biku, vai ko stiprāku…
Roka rags – Eiropas galējais rietumu punkts, kur iespējams pat iegūt sertifikātu, un sajusties kā pasaules malā. Brauciens gar Kaškai, tā ir viena no populārākajām Lisaboniešu atpūtas vietām vasaras sezonā, kas agrāk bija sens zvejnieku ciematiņš, bet tagad lielisks kūrorts ar greznām viesnīcām. Foto pauze pie Ēštorilas – kas slavena ar savām smilšu pludmalēm un kazino. Vakarā iesakām apmeklēt portugāļu fado priekšnesumu Lisabonā, kur varēsiet izsāpēt portugāļu jūrasbraucēju sievas dzīvi... Romantiski un skaisti. Atgriešanās viesnīcā Lisabonā.

8. diena – Portugāles metropoles šarms
Lisabonas apskates ekskursija: Marķīza Pombāla laukums, Sv. Heronima klosteris, Belemas tornis, vecpilsēta u.c. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Lisabonas okeonāriju, doties uz kādu no pilsētas slavenajiem skatu laukumiem – miradores un iepazīt pilsētas dzīvi pavizinoties ar vietējo tramvaju pa šaurajām, stāvajām ieliņām. Noteikti neaizmirstiet pasēdēt kādā no pilsētas centrālo laukumu kafejnīcām, lai nobaudītu portugāļu garšīgās krēmkūkas - tā, lai šī skaistā baltā pilsēta uz septiņiem pakalniem ilgi paliktu Jūsu atmiņā! Atgriešanās viesnīcā Lisabonā.

9. diena - Es zinu, ka mēs vēlreiz satiksimies...
Transfērs uz lidostu. Lidojums Lisabona – Rīga.

Atceries, ka...

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 300 EUR avansa iemaksas
 • otrā iemaksa 450 EUR jāsamaksā 60 dienas pirms brauciena
 • pārējā summa jāsamaksā 30 dienas pirms brauciena
 • ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojumu aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt, iepriekš par to neinformējot klientu.

Atteikuma gadījumā tiek ieturēti:

 • 30 EUR avanss - atsakoties līdz 60 dienas pirms brauciena
 • Atsakoties 60 dienas – 30 dienas pirms brauciena – 600 EUR
 • Atsakoties mazāk kā 30 dienas pirms ceļojuma – 100% no ceļojuma summas

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Fotogrāfijas: