šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Portugāle ar atpūtu Algarvē

 • Portugāle
 • 11 dienas ()
 • nakšņošana 3* viesnīcās ar brokastīm

Ceļojuma cena: 1135 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Lisabona – Rīga;(ar pārsēšanos, ekonomiskajā klasē, 20kg reģistrētā bagāža)
 • brauciens ar komfortablu autobusu (kondicionieris);
 • nakšņošana 3* viesnīcās ar brokastīm (divvietīgi numuri ar ērtībām);
 • ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā, ekskursijas vietējo gidu pavadībā Lisabonā, Evorā;
 • autoceļu nodokļi;

IEVĒRĪBAI! Piemaksa par vienvietīgu nummuru: 230 EUR 

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • veselības apdrošināšana.
 • tūristu pilsētas nodoklis
 • Karaļpils Sintrā – 7 EUR, vilcieniņš – 6 EUR;
 • Fado – 37 EUR;
 • 28.tramvajs Lisabonā – 2,10 EUR
 • Cabo de Roca sertifikāts – 10 EUR;
 • Brauciens ar kuģīti pa okeānu ~ 40 EUR;
 • Portugāļu vakars ~ 45 EUR;
 • Nazārē pacēlājs – 2 EUR;
 • Evorā kaulu Kapella – 2 EUR;
 • Vakariņas zivju restorānā no 25 EUR;
 • Metro Lisabonā – 2,10 EUR, dienas biļete ~ 4 EUR;
 • Silveš cietoksnis – 4 EUR, Sagrešas cietoksnis – 6 EUR    

Pilns apraksts:

1.diena –. Pāri visai Eiropai
Lidojums Rīga – Lisabona (ar pārsēšanos)
Vakarā piedāvājam naksnīgo pastaigu pa Lisabonas vecpilsētu – Rossio, kur dzīve sāk mutuļot tik vēlu vakarā. Iesakam pavakariņot kādā no vietējiem restorāniņiem, nogaršot garneles vai vistu... Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

2. diena –Mīlestība no pirmā acu skatiena... ar okeānu
Brokastis. Brauciens uz Obidušu – viduslaiku cietokšņpilsētiņa ar ziedos slīgstošiem „leļļu namiņiem” – karaļu medusmēneša vieta, slavena ar ķiršu liķiera darināšanu ikvienā mājā – pagaršosim? Nazāre – viens no skaistākaiem Portugāles zvejniekciemiem. Pastaiga lejaspilsētā pie Atlantijas okeāna un augšpilsētā Sitē, kur uzbrauksim ar pacēlāju. Pusdienās iesakām baudīt vietējos labumus kādā no zivju restorāniem.
Cabo Carvoeiro – vakara pastaiga gar okeānu pie Penišes stāvajiem krastiem – rodam sajūtu, ka esam pasaules malā. Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

3. diena –Lielpilsētas vilinājums
Brokastis. Lisabonas apskates ekskursija ar vietējo gidu (4 h) krievu valodā. Brīvais laiks pilsētā, iesakām nogaršot Pateis de Belem kūciņas senākajā Lisabonas kafejnīcā kopā ar Biku.
Iespējams apmeklēt arī Okeāna muzeju Expo zonā
Vakarā piedāvājam par atsevišķu samaksu apmeklēt portugāļu likteņstāsta fado priekšnesumus – mūzika, dziesmas, portugāļu folkdejas. Cenā ietilpst vakariņas kādā no speciālajiem fado krodziņiem. Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

4. diena –. Pilsētu senatne un pievilcība
Brokastis. Brauciens uz Dienvidiem cauri korķu audzēšanas reģionam.
Evora – UNESCO muzejpilsēta ar senu vēsturi un tradīcijām. Ekskursija ar vietējo gidu – Romiešu Templis, Katedrāle, Giraldo skvērs un Kaulu kapella. Pastaiga pa baltajām ieliņām, sajūtot pilsētas auru. Pusdienās iesakām nogaršot Bakalavu – nacionālo ēdienu pagatavotu no mencas.
Pārbrauciens cauri kalnu reģionam un apelsīnkoku birzīm uz Algarvi. Nakts 3* viesnīca Algarvē.

5. diena –. Dabas varenība un krāsu bagātība
Brokastis. Sv. Vinsenta zemesrags galējos Eiropas dienvidrietumos – viduslaikos ticēja, ka tas ir pasaules gals; 60 metru augstās klintis pret okeānu vēl aizvien iedveš godbijību, te iespējams iegādāties aitu vilnas izstrādājumus.
Sagreša - prinča Henriha Jūrasbraucēja uzbūvētais cietoksnis, kas palicis pāri no navigācijas skolas un kuģubūvētavas, no kuras 15. gs. portugāļu karavelas sāka slavenos cilvēcei nepazīstamo jūru iekarojumus. Skatīsim 17. gs. Francijas Saules karaļa Luija XIV slavenā aizsargbūvju arhitekta Vobāna projektētā cietokšņa mūrus, vēju kompasu u.c.
Ponta da Piedada – fotopauze – varens skats uz Atlantijas okeānu ar stāvkrastiem. Lagos – zvejnieku ciematiņš – pirmā vergu tirgus vieta Eiropā, ar daudz zivju restorāniem, kur cep gardas zivis un gliemežus, un vēl te ir gardas mandeļu un vīģu kūkas.
Vakarā piedāvājam doties izbaudīt Portugāļu vakaru – ar vakariņām un folkloras šovu. Algarves folkloras programma ir krietni ātrāka un jestrāka. Varbūt iemācīsimies arī mēs kādu soli?
Nakts 3* viesnīcā Algarvē.

6. diena –. Vairāk saules un vēja glāstu
Brokastis. Algarve – burvīga okeāna piekraste, kur visu gadu ir noturīgs maigs klimats, kuru uztur siltais okeāns un vēja plūsmas no tuvās Ziemeļāfrikas.
Brīva diena atpūtai. Nakts 3* viesnīcā Algarvē.

7. diena –Balta laiva slīd...
Brokastis. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti – ar barbekjū pusdienām un vīnu, saules peldēm un peldi okeānā, brauciena laikā dosimies uz stāvajiem krastiem aplūkot smilšu alu veidojumus pie Lagošas. Vakariņas baudiet kādā no omulīgajiem Algarves krodziņiem. Nakts 3* viesnīcā Algarvē.

8. diena –. Mēs jau sen to bijām pelnījuši!
Brokastis. Brīva diena atpūtai. Iespēja doties papildus ekskursijās. Nakts 3* viesnīcā Algarvē.

9. diena –. Atgriežamies zināmās vietās
Brokastis. Rīta pelde okeānā.
Silves – senā romiešu pilsēta un savā laikā arī mauru galvaspilsēta – nozīmīgs kultūras centrs ar skaistu cietoksni. Pārbrauciens uz Lisabonu.
Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

10.diena –. Vai tiešām tālāk nav nekā? Vai tas ir pasaules gals?
Brokastis. Brauciens uz Sintru – eksotisku, zaļumu ieskautu aristokrātisko karaļu un mākslinieku atpūtas vietu Sintras kalnos. To iepazīsim, apmeklējot izcilu aristokrātu pils kompleksu; šaurajās līkumotajās kalnu ieliņās ieskatīsimies braucot ar speciālu tūristu miniautovilcieniņu.
Brauciens cauri Colares reģionam, kas nozīmīgs ar saviem galda vīniem, iespēja tos nogaršot. Cabo de Roca – tālākais Rietumu punkts kontinentālajā Eiropā.
Brauciens gar Guincho pludmali līdz Boca do Inferno – skaistiem klinšu veidojumiem. Cascais – omulīga zvejnieku ostas pilsētiņa, te arī atvadu pelde okeānā. Brauciens atpakaļ uz Lisabonu gar Eštorilas līci – ar skaistiem panorāmas skatiem. Nakts 3* viesnīcā Lisabonā.

11.diena –. Gulbīti, gulbīti kustini kājiņas... aizved mani uz laimīgo zemi!
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Lisabona – Rīga (ar pārsēšanos).

Atceries, ka...

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 300 EUR avansa iemaksas;

Minimālais ceļotāju skaits grupā – 20 personas

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Lidostu nodokļi var mainīties no tūroperatora neatkarīgu apstākļu dēļ. Tūroperators patur tiesības izmainīt ceļojuma kopējo cenu saskaņā ar šīm izmaiņām. Lidojumu laiki var mainīties no tūroperatora neatkarīgu apstākļu dēļ.Ja tūristu skaits grupā mazāk par 20 ceļotāju, ceļojums tiek organizēts mainot cenu.

Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma

Fotogrāfijas: