šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

VIDUSJŪRAS MĀSAS - KORSIKA, SARDĪNIJA, ČINKVE TERRE

 • VERONA – SIGURTA – LIVORNO – BASTIJA – AJAČO – PORTO - KALANČES SARKANĀS KLINTIS – KALVI – BONIFAČIO - S.TERESA GALLURA – PALAU - ROCCA DELL ORSO – ALGHERO - GROTTA DI NETTUNO – CASTELSARDO - PORTO CERVO - GOLFO ARANCI - ATPŪTA UN PELDES LIGŪRIJAS JŪRĀ -
 • 11 dienas ()
 • 11 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 696 €

Piemaksas un papildus izdevumi:

Valstis: Itālija, Francija

VIDUSJŪRAS MĀSAS - KORSIKA, SARDĪNIJA, ČINKVE TERRE

VERONA – SIGURTA – LIVORNO – BASTIJA – AJAČO – PORTO - KALANČES SARKANĀS KLINTIS – KALVI – BONIFAČIO - S.TERESA GALLURA – PALAU - ROCCA DELL ORSO – ALGHERO - GROTTA DI NETTUNO – CASTELSARDO - PORTO CERVO - GOLFO ARANCI - ATPŪTA UN PELDES LIGŪRIJAS JŪRĀ - COSTA SMERALDAS PIEKRASTE - CINQUE TERRE - LA SPECIJA – RIOMAGGIORE – MANAROLLA – VERNAZZA – MONTEROSSO - PORTOVENERE

19.05. – 29.05.2016.        08.09. – 18.09.2016.

11 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 696

 

1.diena. 19.05., 08.09. „Mans ceļš uz dienvidiem!..’’
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija, Čehija. Nakts 3* viesnīcā Čehijā, Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

2.diena. 20.05., 09.09. „No Karpatiem, pāri Donavai līdz Alpiem...”
Brokastis*. Čehija, Austrija. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Veronas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 23.

3.diena. 21.05., 10.09. „Veronas valdnieku varenība...”
Brokastis*. Brīva pus diena viesnīcā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Veronu un Sigurtas dārzu parku (par papildus samaksu 30 €). Rīta pusē izstaigāsim Veronu, kur dzimis vispatiesākais mīlasstāsts par Romeo un Džuljetu, skatīsim seno valdnieku atstāto mantojumu un Veronas romiešu amfiteātri. Pusdienas laikā brauciens uz skaistāko Itālijas dārzu parku Sigurtu, kur 600 m2 no maija līdz oktobrim zied rozes un vasars puķes. Tas noteikti ir jāredz! Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā un pārbrauciens pāri Apenīnu kalniem. Nakts 3* viesnīcā Livorno apkaimē . Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

4.diena. 22.05., 11.09. „Ligūrijas jūras apskāvienos...”
Brokastis*. Prāmis Livorno (Itālija) - Bastija (Korsika) (4 h), kas ir Ziemeļkorsikas galvaspilsēta. Brīvais laiks pilsētā, ostas rajonā, vai piedāvājam ekskursiju vietēja gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €), kur kopā izstaigāsim pilsētas vecāko daļu - Terra Vechia šauro ieliņu un trepju labirintus. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz viesnīcai Ajaccio apkaimē. Vakarpusē ekskursija uz Ajačo (par papildus samaksu 20 €), kas ir Lielā Korsikāņa-Napoleona dzimtā pilsēta.Pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Nakts 3* viesnīcā Ajaccio apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

5.diena. 23.05., 12.09. „Les Calanques-sirreālās sarkanās klintis...”
Brokastis*. Brīva diena, vai brauciens uz Kalančes sarkanajām klintīm (par papildus samaksu 35 €) - Le Calanques, jeb Vidusjūras fjordiem, kas ir viena no Korsikas vizītkartēm. Ceļa posms uz Porto ved pa galvu reibinošiem serpantīniem un ir ir iespējams gleznainākais visā Korsikā. Pēcpusdienā neliela pastaiga Korsikas brīvdienu galvaspilsētā - Kalvi. Vakarpusē atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Ajaccio apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

6.diena. 24.05., 13.09. „Klinšu pilsēta Bonifaččio...”
Brokastis*. Brauciens uz Korsikas dienvidiem, ekskursija Bonifaccio, kas atrodas nošķeltas klints galā. Ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €) pa mazajām, šaurajām augšup vedošajām ieliņām un klints galā ar īstenu nekropoli. Pēcpusdienā pārcelšanās ar prāmi Bonifaccio - S.Teresa Gallura (Sardīnija), brauciens līdz viesnīcai S. Gallura apkaimē. Dienas otrajā pusē par papildus samaksu 25 € brauciens uz Palau un Rocca dell Orso - Lāča Ragu, kas ir Ziemeļsardīnijas vizītkarte. Nakts 3* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

7. diena. 25.05., 14.09. „Algero un Koraļļu krasts...”
Brokastis*. Brīva diena. Piedāvājam par papildus samaksu 45 € pilnas dienas ekskursiju uz Algero un Neptūna alām, Castelsardo. Rīta pusē dosimies uz Algero, kuru dēvē par Sardīnijas tūrisma galvaspilsētu, apskatīsim veco ostu, kuras apkārtni izraibina šauru, bruģētu ieliņu labirints, kas no visām pusēm ir apjozta ar izrobotu mūri. Vecpilsētā ir neskaitāmas suvenīru bodītes un krodziņi - īstena tūristu paradīze! Ap pusdienas laiku dosimies uz Neptūna alām, kurā ir pazemes ezeri, stalaktītu un stalagmītu kolonnas. Pēcpusdienā atceļā uz viesnīcu neliela pietura kolorītajā Castelsardo un foto pauze pie Ziloņa raga. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

8.diena. 26.05., 15.09. „Costa Smeraldas piekraste...”
Brokastis*. Brauciens Olbijas virzienā gar visekskluzīvākajam piekrastes rajoniem Costa Smeralda. Neliela pietura Porto Červo, kur savās villās un luksusa viesnīcās atpūšas slaveni valstsvīri, filmu zvaigznes un bagātnieki. Madalēnas līcis, prāmis Olbija – Livorno. Nakts 3* viesnīcā Livorno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl. 22.

9.diena. 27.05., 16.09. „Činkve Terre nacionālais parks...”
Brokastis*. Brauciens uz La Speciju, kur kāpsim kuģītī, lai dotos brīnišķīgā braucienā uz Činkve Terres nacionālo parku.Tie ir pieci burvīgi zvejnieku un vīndaru cimatiņi, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipušas jūras krastā pie klintīm. Braucot ar kuģīti baudīsim sauli, jūru un pasteļkrāsu ciematiņu ainavu, virs kuriem terasveidā izstādīti citruskou un vīnogulāju lauki. Ceļu, kas savieno Riomagiori un Manarollu, iztaigāsim kājām, jo tur ved burvīgā mīlētāju taka.Pabūsim jaukajā Vernazzas ciematiņā, bet Moterosso al Mare būs iespēja nopeldētis un nogaršot svaigas jūras veltes. Pēcpusdienā atgriežoties La specijā, vēl piestāsim un apskatīsim Portovenere, kur noteikti jānogaršo un jānopērk svaigais pesto! Pārbrauciens uz Itālijas ziemeļiem. Nakts 3* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks pl. 22.

10.diena. 28.05., 17.09. „Reiz jau redzētas vietas...”
Brokastis*. Itālija, Austrija, Čehija, nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

11.diena. 29.05., 18.09. „Domās par mājām...”
Brokastis*. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 185
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 160
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem

Izbraukuma ekskursija uz Veronu un Sigurtas dārzu parku 30 €; Sigurtas dārzu parks 9 €, bērniem (5-14) 6,5 €; ekskursija ar vietējo gidu Bastijā 15 €; izbraukuma ekskursija ar vietējo gidu Ajačio 20 €; izbraukuma ekskursija „Les Calanques-sirreālās sarkanās klintis” 35 €; ekskursija vietēja gida pavadībā Bonifaččio 15 €; izbraukuma ekskursija uz Palau un Rocca dell Orso 25 €; Rocca dell Orso 2 €; izbraukuma ekskursija „Algero un Koraļļu krasts”45 €; brauciens ar laivu uz Neptūna alām 16 €; Neptūna alas 13 €, bērniem (3-12) 7 €; Napoleona maja 8 €;brauciens ar kuģīti uz Činkve Terre nacionālo parku 30 €; Mīlētāju taka Činkve Terre parkā 5 €; pusdienas Itālijā no 13 €; pusdienas Austrijā no 12 €; pusdienas Polijā no 20 PNL

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. /Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

 

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                        Klienta paraksts

____________________________                                                                               _______________________________

Fotogrāfijas: