šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

APTŪTA FRANCIJAS AZURA KRASTĀ UN ITĀLIJAS KURORTĀ

 • GRĀCA - VERONA - ATPŪTA FRANCIJAS AZŪRA KRASTĀ – ANTIBAS - NICA – KANNAS –EZA - MONAKO – MONTE KARLO –SENPOLDEVANS - DŽENOVA – LA SPECIJA – PORTOVENERO - ČINKVE TERRE– AUSTRIJAS ALPI
 • 10 dienas ()
 • 10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 556 €

Pilns apraksts:

Valstis: Francija, Itālija

APTŪTA FRANCIJAS AZURA KRASTĀ UN ITĀLIJAS KURORTĀ

GRĀCA - VERONA - ATPŪTA FRANCIJAS AZŪRA KRASTĀ – ANTIBAS - NICA – KANNAS –EZA - MONAKO – MONTE KARLO –SENPOLDEVANS - DŽENOVA –

LA SPECIJA – PORTOVENERO - ČINKVE TERRE– AUSTRIJAS ALPI

17.06. – 26.06.2016.               22.07. - 31.07.2016.               03.09. – 12.09.2016

10 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 585 €

 

1. diena. 17.06., 22.07., 03.09.  “Un ceļojums sākas…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23:00.

2. diena. 18.06., 23.07., 04.09.Štīrijas novada galvaspilsēta.”
Brokastis*. Diena ceļā caur Čehiju un Austriju. Pa ceļam Grācas apmeklējums. Pastaiga pa Grācas pilsētu, kura bieži tiek saukta arī par dārzu pilsētu, pateicoties skaisti iekoptajiem dārziem un parkiem. Grācas simbols ir pulksteņtornis, kas atrodas pilskalnā un redzams jau pa lielu gabalu. Grāca ir arī kultūras pilsēta, kurā atrodas vairāki ievērojami muzeji un otrā lielākā opera Austrijā. Lai apskatītu skaisto pilsētas panorāmu, iespējams pacelties ar funikulieri vai liftu Šlosberga kalnā. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Veronas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23:00.

 3. diena. 19.06., 24.07., 05.09. „Verona – patiesās mīlas dzimtene...”
Brokastis*. Ierašanās Veronā. Izbraukuma ekskursija uz Veronu (par papildus samaksu 25 €). Iepazīšanās ar pilsētu. Arena di Verona /1 gs. m. ē./: Erbes laukums ar Veronas dievmātes skulptūru, Sinjorijas laukums ar Della Skalu dzimtas pili, Džuljetas māja ar slaveno balkonu. Pārbrauciens līdz Francijai. Nakts 3* viesnīcā Francijas teritorijā, Antibas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.00  

4. diena. 20.06., 25.07., 06.09. „Azūra krasta pērles...”
Brokastis*. Brīva diena. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Azūra krasta pērles...” uz Kannām, Senpoldevansu, Nicu. (par papildus samaksu 40 €). Iepazīšanās ar Kannām: pilsētas galvenā iela Kruazet bulvāris, tās vienā pusē atrodas grezni veikali un viesnīcas, otrā – smilšu pludmale. Staigājot pa bulvāri nonākam pie galvenajiem pilsētas objektiem – Kinofestivālu pils un „Zvaigžņu” aleja. Vecpilsēta centrējas Lesikē rajonā, Monševaljē kalna nogāzē. Daļu vecpilsētas mūra joprojām var skatīt place de la Castre, kurā paceļas Cerības Dievmātes baznīca. Spožākā Azūra krasta pērle Nica – Francijas Rivjēras greznā galvaspilsēta: Masēna laukums un centra modernā arhitektūra, ASV krastmala. Labāku vietu aktīvai atpūtai un pastaigām rivjērā grūti atrast. Vecpilsētas klusās ieliņas un Romas impērijas vēsturisko celtņu drupas, Eņģeļu līcis, Angļu krastmala, kurš gan spēj palikt vienaldzīgs no šī skaistuma? Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Apmeklēsim Provansas lepnumu - viduslaiku mūru ieskauto gleznotāju pilsētiņu Senpoldevansu. Atgriešanās viesnīcā, Antibas apkaimē. Plānotais atgriešanās laiks viesnīcā ~ līdz plkst. 22.00

5. diena. 21.06., 26.07., 07.09.„Panorāmas skats un Monako...”
Brokastis*. Brīva diena. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Antibām, Ēzu, Grasu un Monako (par papildus samaksu 40 €). Antibas no citiem kūrortiem atšķiras ar savu mājīgo atmosfēru. Viens no galvenajiem pilsētas objektiem – Pikaso muzejs ar lieliskā mākslinieka Pablo Pikaso darbu kolekciju. Antibās ir neparasti pievilcīgi senie kvartāli. Skaistule Ēza, kas ērti iekārtojusies klints smailē. Pilsētu bieži pielīdzina ērgļa ligzdai – viena no visaugstāk apdzīvotām vietām Azūra krastā. Tūristi iecienījuši šo vietu pateicoties īpašajai viduslaiku atmosfērai un elpu aizraujošiem panorāmas skatiem. Iespējams apmeklēt Francijas parfimēru galvaspilsētu Grasu, kur parfimērijas fabrikā „Fragonar” Jūs varēsiet iegādāties īstas franču smaržas. Pēcpusdienā iepazīšanās ar aristokrātu paradīzi Monako – vienu no mazākajām, bet bagātākajām valstīm pasaulē, ko atpazīst pēc debesskrāpju piramīdām: Prinču kalns ar karaļa pili, Katedrāle ar princeses Greisas Kellijas apbedījuma vietu, Okeanogrāfijas muzejs, skats no augšas uz Formula-1 trasi. Monako eksotiskais parks vai kaktusu parks. Šī parka izveide uzsākta apmēram pirms simts gadiem:uz stāvas klints tika audzētit kaktusi,  atvesti no dažādām pasaules malām .Okeonogrāfijas muzejs,kur viss, sākot no akvārijiem un beidzot ar zinātniskām kolekcijām,ieskaitot Haizivju lagūnu un Bruņurupuču salu panorāmas terasē-sniedz apmeklētājiem vienreizēju iespēju izzināt, iemīlēt un iemācīties nosargāt jūras pasauli. Atgriešanās viesnīcā, Antibas apkaimē  Plānotais atgriešanās laiks viesnīcā ~ līdz plkst. 22.00

6. diena. 22.06., 27.07., 08.09. „Gleznainais Ferra Rags un Dženovas pilis un baznīcas...”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz  gleznaino kūrortu Ferra Ragu (par papildus samaksu 25€). Apmeklēsim greznu Saint-Jean-Cap-Ferat kūrortu ar smilšainajām pludmalēm, priedēm un eikaliptiem. Mūsu skatus priecēs arhitektoniski krāšņās Rotšilda villas ar lieliskiem dārziem. Ceļš līdz Dženovai. Dženova lepojas ar savu vēsturi un leģendām. Pilis, Dženovas baznīca un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Pilsēta ir Itālijas visnozīmīgākā tirdzniecības osta. Piedāvājam (par papildus samaksu 15 €) doties pilsētas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.21.00

7. diena. 23.06., 28.07., 09.09. „ Atpūta pie jūras vai Činkve Terre nacionālais parks...”
Brokastis*. Atpūta vai “Činkve Terre nacionālais parks.” Piedāvājam braucienu uz La Speciju, kur kāpsim kuģītī, lai dotos brīnišķīgā braucienā uz Činkve Terres nacionālo parku. Tie ir pieci burvīgi zvejnieku un vīndaru cimatiņi, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipušas jūras krastā pie klintīm. Braucot ar kuģīti baudīsim sauli, jūru un pasteļkrāsu ciematiņu ainavu, virs kuriem terasveidā izstādīti citruskou un vīnogulāju lauki. Ceļu, kas savieno Riomagiori un Manarollu, iztaigāsim kājām, jo tur ved burvīgā mīlētāju taka. Pabūsim jaukajā Vernazzas ciematiņā, bet Moterosso al Mare būs iespēja nopeldētis un nogaršot svaigas jūras veltes. Pēcpusdienā atgriežoties La Specijā, vēl piestāsim un apskatīsim Portovenere, kur noteikti jānogaršo un jānopērk svaigais pesto! Nakšņošana Itālijas teritorijā, 3* viesnīcā Toskānā.

8. diena. 24.06., 29.07., 10.09. „Atpūta pie jūras..”
Brokastis*. Diena lai baudītu neskarto dabu, ļautos peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Vakarā izbraukšana uz Ziemeļitāliju. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Orā vai Vipiteno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks viesnīcā ~ ap plkst. 23.00.

9. diena. 25.06., 30.07., 11.09. „Alpu kalnu burvība...”
Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstašanās uz fotopauzi, no kurienes pavērsies fantastiski skati uz gleznainajiem Alpiem. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Bielsko Biala apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23.00.

10. diena. 26.06., 31.07., 12.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.  

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā  € 150
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija uz Veronu 25 €; Izbraukuma ekskursija „Azūra krasta pērles” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Panorāmas skats un Monako” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Gleznainais Ferra Rags” 25 €;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 130 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 117 €, bērniem līdz 16g. 91 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:Eksotiskais parks Monako 14/7€; Okeānogrāfijas muzejs Monako 7.20/3.80 €; Kuģītis uz Činkve Terre ~30 €, Ekskursija Dženovā 15 €.

Atcerieties, ka...

•              Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                     Klienta paraksts

 

____________________________                                                                            _______________________________

Fotogrāfijas: