šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Toskāna Lieldienās

  • Itālija- Toskana
  • 4 dienas ()
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (4 naktis)

Ceļojuma cena: 349 €

Pilns apraksts:

Toskāna Lieldienās

25.03. -29.03.2016

Lidojums 349.00 EUR

Lidojums + viesnīca 549.00 EUR

 

Toskāna ir viens no tūristu visiemīļotākajiem reģioniem Itālijas Centrālajā daļā ar galvaspilsētu Florenci.

25.03.2016.: Rīga 06.30 08.30 Piza

28.03.2016.: Piza 22.45 02.45 Rīga

Viesnīca Hotel Parma e Oriente 3***
3*** viesnīca Hotel Parma e Oriente izvietojusies itāļu pilsētiņas Montecatini Terme sirdī, kas guvusi atzinību pateicoties termālajiem ūdeņiem un SPA kompleksiem. Pilsētai ir nodrošināta laba vilcienu satiksme ar Florenci un Luku, savukārt uz Pizu var aizbraukt ar pārsēšanos Lukā.

Ekskursijas:

Pizas un Lukas pilsētu ekskursija
25.marts 08:30 transfers no lidostas uz viesnīcu (tiem, kas nedodas ekskursijā)
08:30 transfers no lidostas uz Pizu (tiem, kas dodas ekskursijā)
Dienas pirmo daļu pavadīsim Pizā, kur no ārpuses apskatīsim kompleksu ap Piazza dei Miracoli (Brīnumu laukumu), kas ietver Katedrāli, Battistero di San Giovanni, kapenes un pasaulslaveno Pizas torni. Brīvais laiks un pusdienas.
Pēc pusdienām turpināsim ceļu uz Luku, kur apskatīsim Porta San Pietro, Lukas Domu (arī no iekšpuses). Izstaigāsim Fillungo ielu, kas iet cauri vecpilsētai garām viduslaiku celtnēm un pilīm. Apstāsimies pie San Mišelas baznīcas un Amfiteātra laukuma, kas celts uz romiešu amfiteātra drupām.
Aptuvenais ierašanās laiks viesnīca - 18.30.

Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, austiņas Pizas un Lukas pilsētu apskatei, ieejas maksa Lukas domā, pusdienas

Florences pilsētas ekskursija
26.marts 08:30 no viesnīcas
Uz Florences pilsētu dosimies kolektīvi ar vilcienu (aptuveni 1 h brauciens).
Dienas pirmajā daļā gida pavadībā apskatīsim ievērojamākās Florences vietas: Piazza S. Maria Novella, Piazza della Republica, Ponte Vecchio (sens tilts), Piazza della Signoria, Piazza de Duomo un Piazza Santa Croce. Turpinājumā pusdienas un brīvais laiks pilsētā.
No Florences uz viesnīcu dosimies kolektīvi ar vilcienu (aptuveni 1 h brauciens).
Aptuvenais atgriešanās laiks viesnīca - 18.30 / 19.00

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: vilciena biļetes Montecatini Terme - Florence - Montecatini Terme, krieviski runājoša gida pakalpojumi, austiņas Florences pilsētas apskatei, pusdienas

Sjēna un San Džiminjano
27.marts 08:30 no viesnīcas Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz San Džiminjano, pilsētu, kas savu 13 viduslaikos celto torņu un mūra dēļ tiek dēvēta par Toskānas Manhetenu. Tālāk dosimies uz vietējo saimniecību, kur tiek ražotas olīveļļa un vīni. Izstaigāsim vīna pagrabus, kam sekos vīnu degustācija un pusdienas.Dienas otrajā daļā apmeklēsim Sjēnu, ko dēvē par Toskānas skaistāko pakalnu pilsētu. Sjēnā aplūkosim Svēta Dominika baznīcu, Banchi di sopra ielas, Piazza del Campo laukumu ar tam blakus izvietoto Palazzo del Mangia pili, strūklaku, kas izvietota gliemežvāka formai līdzīgā laukumā. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim un iekšpuses apskatīsim Sjēnas pilsētas Domu. Aptuvenais atgriešanās laiks viesnīcā - 19.30

Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, austiņas Sjēnas pilsētas apskatei, ieejas maksa Sjēnas Domā, pusdienas ar vīna degustāciju.

Toskānas vīna ceļš
28.marts 09:00 no viesnīcas Ekskursijas pirmais pieturpunkts būs Imprunetas pilsēta, kur apmeklēsim terakotas mālu ražotni. Turpinājumā apstāsimies vīna darītavā, kas izvietojusies senā pilī un kur ražo Chianti sarkano vīnu. Ceļotāji tiks izvadāti pa vīna darītavu, kā arī katram tiks piedāvāts nodegustēt trīs dažādus vīnus kopā ar vieglām pusdienām (tiks piedāvāti bruchetta, salami, šķiņķis, siers, Toskānas maize, cantucci kopā ar deserta vīnu). Turpinot ceļu gar vīnogulāju audzēm, noslēgsim ekskursiju Kastelīnas pilsētiņā.

Aptuvenais ierašanās laiks lidostā - 20.00

Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas ar vīnu degustāciju
Svarīgi: tiem, kas dodas šajā ekskursijā, viesnīcas numuriņi jāatbrīvo no rīta un čemodāni tiks ņemti līdzi ekskursijā!

19:00 transfers no viesnīcas uz lidostu (tiem, kas ekskursijā nedodas)

Fotogrāfijas: