šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Sicīlija Maija svētkos

  • Itālija-Sicīlija
  • 5 dienas ()
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (5 naktis)

Ceļojuma cena: 399 €

Pilns apraksts:

Sicīlija Maija svētkos

30.04.-04.05.2016

Lidojums 399.00 EUR
Lidojums + viesnīca 589.00 EUR

Sicīlija ir Vidusjūras lielākā sala un viens no Itālijas autonomajiem apgabaliem. Mesinas jūras šaurums to atdala no dienvidu Itālijas reģiona Kalabrijas ( šaurākajā vietā tikai 3.1 km), bet Sicīlijas šaurums – no Tunisijas.

30.04.2016.: Rīga 05:00 07:40 Palermo
03.05.2016.: Palermo 20:40 01:15 Rīga

San Paolo Palace Hotel 4***
4*** viesnīca San Paolo Palace Hotel atrodas apmēram 7 min. gājiena attālumā no pludmales, 3 km attālumā no Palermo pilsētas centra un skatienam paver plašu panorāmu pāri Palermo jūras līcim. Lielisks skats atklājas no jumta terases, kur atrodas baseins un fitnesa centrs, kā arī no restorāna, kas atrodas viesnīcas 14. stāvā. Viesus iepriecinās dārzs un sauļošanās terase. Abi viesnīcas restorāni piedāvā ilāliešu un sicīliešu virtuves gardumus, bet bārā var nobaudīt šīs dienvidu valsts lieliskos dzērienus. Viesu istabās ir gaisa kondicionieris, satelītTV , minibārs kā arī bezmaksas WI-FI. Viesnīcas reģistratūrā var noīrēt velosipēdu vai automašīnu, kuru bez maksas var novietot plašā autostāvvietā.

Monreales un Palermo apskates ekskursija
30. aprīlis

07:40   Transfērs no lidostas uz viesnīcu
10:00   Izbraukšana no viesnīcas
Vispirms dosimies uz Palermo dienvidu piepilsētu Monreali, kur apskatīsim tās vēsturisko centru, kā arī slaveno Katedrāli Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim arī Palermo pilsētas ievērojamākās vietas. Kājām izstaigāsim tās senāko daļu ar 17.gs baroka arhitektūras paraugiem un burvīgām strūklakām. Apskatīsim 1463.gadā celto pilsētas Rātsnamu un Katedrāli, kuras būvniecībā saplūduši gotikas, baroka un arābu arhitektūras elementi.
(Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas)
Cena: 60€
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīgs gids, atsevišķs krievvalodīgs gids Palermo, ieejas maksa Palermo un Monreales katedrālēs.
Segestas un Eričes apskates ekskursija
1. maijs

09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apmeklēsim antīko pilsētu Segestu, kurā apskatīsim lieliski saglabājušos dorisko templi ar 36 kolonām kā arī antīko teātri. Tad dosimies uz nelielo pilsētiņu Eriči, kas atrodas San Džuliano kalna virsotnē un no senseniem laikeim apjozta ar augstu aizsargmūri. Jau ceļš, kas ved uz šo pilsētu ir īsts piedzīvojums, jo tas kā serpentīns vijas cauri kalniem, ik pēc brīža skatienam atklājot lieliskas panorāmas. Eričē apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kurā jūtama viduslaiku elpa.
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 84€
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīgs gids, ieejas maksa Segestā un pusdienas.

Ekskursija uz Lipari un Vulcanu
2. maijs
06:30 Izbraukšana no viesnīcas
Šīs dienas ekskursiju pavadīsim apmeklējot divas no Itālijas salām, kas izvietojušā tuvu Sicīlijai. Izbrauksim no Milaco ostas ar kuģīti un vispirms dosimies uz Lipari arhipelāga galveno un lielāko salu Lipari. Lipari varēs peldēties, apskatīt Enģeļu grotu, Ēģiptiešu mūmijas klinti kā arī citas apbrīnas vērtas vietas. Pēc tam ar kuģīti dosimies uz Vulcanu salu, kas atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā un slavena ar melnu, vulkānisko pelnu klātu pludmali, izdzisušiem krāteriem un vulkānisko dubļu baseiniem.
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 110€
Cenā iekļauts: transports, kuģīša biļete, krievvalodīgs gids un uzkoda itāļu stilā ( maizīte ar dzērieniem)

Ekskursija uz Čefalu un Kastelbuono
3. maijs

09:00   Izbraukšana no viesnīcas
Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Kastelbueno – nelielu senatnīgu pilsētiņu, kas izveidojusies apkārt 14. gadsimtā uzbūvētai pilij. Kastelbueno ir vislabāk saglabājusies viduslaiku pils Sicīlijā.  Pēc pusdienām dosimies uz Čefalu – pilsētu, kura ietilpst klubā „Pašas skaistākās Itālijas mazpilsētas”. Šeit izstaigāsim pilsētas vēsturisko centru un iegriezīsimies 12 gadsimtā būvētajā katedrālē.
Cena: 69 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīgs gids un pusdienas
17:30   Transfērs uz lidostu

Fotogrāfijas: