šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Budapešta, Augstie Tatri un Krakova.

  • Velička – Krakova - Augstie un Zemie Tatri – Budapešta - Kruīzs ar kuģīti pa Donavu - Balatona Ezers - Nacionālālais vakars \"vargatanya\" - \"sečeņi\" Termālais baseins - Budafokas vīna pagrabs
  • 6 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 255 €

Pilns apraksts:

Valsts:Ungārija

BUDAPEŠTA, AUGSTIE TATRI
UN KRAKOVA
VELIČKA – KRAKOVA - AUGSTIE TATRI – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BALATONA EZERS – VELENCES EZERS - "SEČEŅI" TERMĀLAIS BASEINS – DONAVAS LOKS
21.09. - 26.09.2015.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

1.diena. 14.07., 21.09. „Pretī jauniem iespaidiem… Krakova- leģendu pilsēta...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Vakarā ierašanās Krakovā. Krakovas apskate ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €). Vāveles pils, kuru daudzi dēvē par daiļrades šedevru. Tur apkopoti seno meistaru radītās mēbeles, Eiropas iespaidīgākā gobelēnu kolekcija, karaliskās regālijas, dekoratīvās mākslas priekšmeti. Blakus pilij atrodas arī teiku apvītā Drakona ala. Vecpilsēta - noteikti ir jādodas uz Tirgus laukumu, kas ir visas pilsētas sirds un dvēsele, jāapskata gotikas pērli - Mariackij katedrāli.  Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē. 
2.diena. 15.07., 22.09. „Augsto Tatru burvība un Veličkas sāls raktuves...”
Brokastis. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā.
Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums. Jūs ieraudzīsiet pazemes pilsētu deviņos līmeņos, lielas zāles, ko grezno skulptūras un bareljefi no sāls, pazemes ezeri un unikāla baznīca. Pārbrauciens uz Slovākiju. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams ar funikulieri uzbraukt līdz Lomnicky štit (2634 m). Kalna virsotnē atrodas panorāmas skata laukums, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Brauciens līdz Budapeštai. Kruīzs ar kuģīti pa Donavu, vērojot naksnīgi izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna. Kas var būt romantiskāks?  Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
3.diena. 16.07., 23.09. „Augsto Tatru burvība...” 
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Parlamenta ēka; Budas vecpilsēta - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Prezidenta pils. Brīvs laiks. Pēcpusdienā iesakām apmeklēt "Sečeņi" termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38°C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
4.diena. 17.07., 24.09. „Šodien – atpūta un relaksācija...” 
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukumā uz (par papildus samaksu 30 EUR) - Balatons ezeru* – Ungārijas jūru. 
Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Atpūta Balatonfuredā–senākais un tradīcijām bagātākais kūrorts valstī-promenāde, parki, nacionālie krodziņi, greznas bagātnieku villas un pludmale. Vakara rietošās saules staros baudīsim Velences ezera neaizmirstamos skatus, degustēsim 7 dažādas vīna šķirnes un ieturēsim gardas vakariņas ungāru nacionālajā stilā, bet pāri visam mūzika, mūzika, mūzika..  
Lietainā laikā  brauciens uz Tihaņas pussalu, bet  tālāk ceļš  ved uz Hevīza ezeru, kas ir pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā, ūdens temperatūra pat ziemā sasniedz +26 C. No maija līdz oktobrim ezera ūdens virsma pārklāta ar ziedošām sarkanām no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Vakarpusē  vīna degustācija un bagātīgas vakariņas ungāru nacionālajā stilā.  Atgriešanās Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.
5. diena. 18.07.,25.09. „Donavas ielokā...”
Brokastis. Viesnīcas atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 € ).
"Donavas ielokā". Estergoma- viena no senākajām Ungārijas pilsētām. Pilsētā, kur Donava laužas cauri Vidusungārijas kalniem, visspilgtākā celtne ir Doms- lielākais Ungārijas dievnams. Dievnama spārnā no sārtā marmora veidotā Bakocas kapella un arhibīskapa dārgumu glabātava.
Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Tālāk- Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.
Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijā.
6.diena. 19.07., 26.09. “Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    •    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    •    transporta un ceļa izdevumi,
•    •    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    •    grupas vadītāja pakalpojumi
•    ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.
Piemaksas un papildus izdevumi:
•    ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 65 €,
•    piemaksa par papildvietu autobusā 70 €,
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    sabiedriskais transports,
•    BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Veļičkas sāls raktuves 17 €, Vāveles pils 3 €, Kuģītis pa Donavu 20 €, Pacēlājs Augstajos Tatros: Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso 1751m abos virzienos 18 €., Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso abos virzienos 12 €; Izbraukuma ekskursija uz Balatonu* (Hevīzu) 30 €; Izbraukuma ekskursija „Donavas loks” 20 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Vakars nacionālajā stilā 35 €; Marcipāna muzejs 3 €, Vīna degustācija un vakariņas pie Velences ezera 35 €; Ekskursija Krakovā 10 €; Maksas pludmales pie Balatona no 1500 HUF, Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, Transports Budapeštā 350 HUF, Muzeji Budapeštā No 1000 HUF
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. 
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
100 HUF ~0,290 €.                            2014. gada rudens izmaksas
*Nelabvēlīgu laika apstakļu dēļ, Balatona ezers var tikt aivietots ar Heviza ezeru. 

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

____________________________                        _______________________________