šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Itāliju, lidmašīnas biļetes, lēti ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: Ceļojumi uz Itāliju, lidmašīnas biļetes, lēti ceļojumi. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām

RIMINI EXPRESS CLASSIC

 • Rimini
 • 8 dienas ()
 • izmitināšana 3* viesnīcās

Ceļojuma cena: 417 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Lidojums Rīga - Rimini - Rīga
 • izmitināšana 3* viesnīcās, 7 naktis ar ēdināšanu brokastis vai brokastis, vakariņas
 • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu uz Venēciju
 • ekskursijas ar krieviski runājošu gidu uz Sanmarīno pundurvalstiņas apmeklējums ar ekskursijas-pastaigu tūres asistenta pavadībā
 • privātas audioaustiņas informācijas uztveršanas ērtībai ekskursiju laikā kopā ar gidu
 • transferi tūres ietvaros kopā ar grupas pavadoni / asistentu

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • uzturēšanās nodoklis Romā tiek apmaksāts viesnīcā (viesnīcās 2* - 3 eiro, viesnīcās 3* - 4 eiro, viesnīcās 4* - 6 eiro, viesnīcās 5* - 7€, diennaktī par cilvēku)
 • uzturēšanās nodoklis Florencē tiek apmaksāts viesnīcā (viesnīcās 2* - 2€, 3* - 3€, viesnīcās 4* - 4 eiro, viesnīcās 5* - 5€, diennaktī par cilvēku)
 • uzturēšanās nodoklis Venēcijā, tiek apmaksāts viesnīcā (viesnīcās 2* - 2 eiro, viesnīcās 3* - 3.50 eiro, viesnīcās 4* - 4.50 eiro, viesnīcās 5* - 5€, diennaktī par cilvēku)
 • Privātas audioaustiņas visas tūres laikā – 15€
 • Dzērieni vakariņās
 • Ieejas biļetes muzejos un katedrālēs / bazilikās / baznīcās

 

Papildus ekskursijas, ekskursijas-pastaigas un apmeklējumi kopā ar gidu / grupas pavadoni /asistentu:

 • Ekskursija uz Florenci – 75€ (pieaugušajiemm), 45€ (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam), audioaustiņas ir iekļautas
 • Ekskursija ar gidu uz Ufici galeriju (papildus eksursija Florencē) – 30 € (pieaugušajiem), 22 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam) – ieskaitot ieejas biļeti (šī ekskursija pieejama tiem, kas iegādājušies papildu ekskursiju uz Florenci);
 • Ekskursija uz Romu, ieskaitot Sv. Pētera katedrāles apmeklējumu kopā ar gidu – 95 € (pieaugušajiem), 53 € (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam)
 • Ekskursija uz Kolizeju kopā ar gidu (papildus ekskursija Romā) – 20€
 • Brauciens ar gondolu Venēcijā – 30€
 • Ekskursija uz Dodžu pili kopā ar gidu (papildus ekskursija Venēcijā) – 30€ (pieaugušajiem), 25€ (bērniem līdz 11,9 gadu vecumam) – ieskaitot ieejas biļeti
 • Atrakciju parka "Mirabilandia" apmeklējums – 30 € (pieaugušajiem), 15€ (bērniem garumā līdz 1 m) – ieskaitot ieejas biļeti parkā
 • Panorāmas kruīzs ar motorjahtu pa jūru līdz Katollikas pilsētai un Gabiče Mare pilsētiņai – 15€ (pieaugušajiem), 10€ (bērniem no 2 līdz 9,99 gadu vecumam ieskaitot).

cenas papildus grupu ekskursijām ir aprēķinātas grupām, kurās ir vismaz 20 cilvēki. Ja grupā ir mazāk cilvēku, cenas mainās, un par to uz vietas informē gids; jeb arī ekskursija tiek atcelta. Grupu ekskursiju norises laiku saraksts ir spēkā līdz 2016. g. marta beigām.

Ekskursiju un pastaigu kārtība tūrē (tūres diena, sākuma laiks) var tikt mainīta.

Pilns apraksts:

Cena no 417 €

1. diena Svētdiena- Rimini
Ierašanās Rimini. Sagaidīšana Rimini, transfers uz Rimini viesnīcu. Vakariņas viesnīcā vai restorānā blakus viesnīcai (ja izvēlēts HB).

2. diena Pirmdiena - Rimini – Venēcija – Rimini
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana ekskursijā uz Venēciju ar autobusu (240 km) – līdz Tronketto piestātnei, un tad ar kuteri tālāk pa Džidekas kanālu līdz Sv. Marka laukumam (brauciena ar kuteri jāapmaksā papildus). Apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Venēciju. Brīvais laiks Venēcijā. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija ar gidu uz Dodžu pili un brauciens ar gondolu pa pilsētas kanāliem (~30 min.). Atgriešanās uz piestātni pa Džidekas kanālu un vietu ieņemšana autobusā.
Ja ir vēlēšanās – ir iespēja atgriezties piestātnē pa Lielo kanālu (par papildus samaksu). Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

3. diena Otrdiena- Rimini – Florence – Roma
Brokastis viesnīcā. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija uz Florenci (240 km). apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Florences vēsturisko daļu. Brīvais laiks. Ja ir vēlēšanās – papildus ekskursija uz Ufici galeriju. Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

4. diena Trešdiena - Rimini
Brokastis viesnīcā. Ja ir vēlēšanās – brauciens uz atrakciju parku "Mirabilandia", kas ir trešais lielākais Eiropā (pēc "Disneyland" Francijā un "Port Aventura" Spānijā) un kurš atrodas starp Rimini un Ravennas pilsētām. Parka teritorijā ir 37 ļoti modernas atrakcijas, tiek rīkoti šovi ar profesionālu sportistu, kaskadieru un cirka mākslinieku piedalīšanos (piemēram, kaskadieru triki ar automašīnām šovā "Policijas skola", "Teātra uz ledus" priekšnesumi, šovs "Bagātību sala", kurā apburoši klauni joku un ēverģēlību pavadībā izstrādā apbrīnojamus trikus, piemēram, lecot maza baseina atvērumā no 25 m augstuma (ekskursijas cenā iekļauta ieejas biļete). Vakariņas (ja izvēlēts HB).

5. diena Ceturtdiena - Rimini – Roma – Rimini
Brokastis viesnīcā. Papildus ekskursija uz Romu (380 km). Apskates ekskursija-pastaiga ar gidu pa Romu, t.sk. Sv. Pētera katedrāles apmeklējums Vatikānā. Papildus ekskursija ar gidu uz Kolizeju. Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

6. diena Piektdiena- Rimini – Sanmarīno – Rimini
Transfers uz Sanmarīno (25 km). Pastaiga pa pundurvalstiņu tūres asistenta pavadībā. Brīvais laiks. Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

7. diena Sestdiena- Rimini
Brokastis viesnīcā. Ja ir vēlēšanās – panorāmas kruīzs ar motorjahtu pa jūru līdz Katollikas pilsētai un Gabiče Mare (Gabicce Mare) pilsētiņai un pieturu Gabiče Mare pilsētiņā uz 1 h – pastaigai pa to. Atceļā viesiem – zivis un mājas vīns. Atgriešanās Rimini. Vakariņas (ja izvēlēts HB).

8. diena Svētdiena- Rimini
Brokastis viesnīcā. Transfers uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

Fotogrāfijas: