šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKI: PRĀGA UN DRĒZDENE

  • PRĀGA – KRUĪZS AR KUĢĪTI - KARLOVI VARI - DRĒZDENE – ALUS DEGUSTĀCIJA - KRUŠOVICE
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 169 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija, Vācija 

ZIEMASSVĒTKI: PRĀGA UN DRĒZDENE
Ziemassvētku laikā Jums būs iespēja izjust brīnumainu svētku atmosfēru! Karstvīna un svētku saldumu smarža, ceptu kastaņu siltums Jūsu rokās, rotātas ielas, svētku melodijas, krāšņas eglītes pilsētas laukumos un rosīgie tirdziņi – tāda ir Prāga svētkos! Izbaudiet to!
PRĀGA – KRUĪZS AR KUĢĪTI - KARLOVI VARI - DRĒZDENE – ALUS DEGUSTĀCIJA - KRUŠOVICE
22.12. - 26.12.2020. 
22.12. - 26.12.2021.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 232. 

1.diena. 22.12. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 23.12. „Prāga svētku gaidās...”
Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista ceļotājus no visas pasaules. Pilnvērtīga, bagātīga pilsētas apskate (par papildus samaksu 20 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Vecpilsētas apskate: gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš.
Brīvs laiks Prāgā. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu un atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli. Viņi ir sajūsmā no Prāgas arhitektūras. Iepazīstiet savu Prāgu. Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, Tehnikas, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu u.c. muzeji. 
Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventas laikā. Ziemassvētku tirdziņa, kas tīts saldenā karstvīna un apetelīgo cepto desiņu un kastaņu īpašajā smaržā, apmeklējums. Praktiski pirkumi, suvenīri, dāvanas…
Vakarā piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”. Vakars labā garastāvoklī un jaukā noskaņojumā garantēts! Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Prāgā. 
3.diena. 24.12. „Drēzdenes dārgumi un svētku tirdziņi...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni (par papildus samaksu 25 €). Ierašanās Drēzdenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem. Lielveikalā „Alktmarkt Galerie”, iespējams apmeklēt 200 ekstra klases veikalus un supermārketu. Ar pirkumiem un dāvanām atgriežamies Prāgā.
Ziemassvētku vakariņas. Priecīgus Ziemassvētkus !!!
4.diena. 25.12. „Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija grupas vadītāja pavadībā uz Čehijas populārāko kūrortu (par papildus samaksu 30 €). Brauciena laikā piedāvājam apmeklēt alus darītavu Krušovice. Lieliskā dzēriena marka ir plaši pazīstama visā pasaulē. Alus Čehijā tiek gatavots ar īpašu pieeju un kvalitāti. Apmeklējot alus darītavu jums būs iespēja vērot visu ražošanas procesu, no sākuma t.i. alus vārīšana līdz tā pildīšanai pudelēs. Ekskursijas beigās būs iespēja degusēt Krušovices alus šķirnes.Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Vakarā atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā. 
5.diena. 25.12. „Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 45 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 € 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 4.50 €(65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 13.50 €)
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Krušovici 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni 25 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 55 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Prāgā 20 €; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienām „Zviedru galds” 20 €; Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč; Pusdienas no 150 Kč; Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Ziemassvētku vakariņas 25 €; Krušovices alus darītavas apmeklējums un degustācija 9 €. 1 EUR ~ 25 Kč. 2019. gada izmaksas.