šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

HORVĀTIJAS RUDENS ŠARMS UN MANDARĪNU RAŽAS NOVĀKŠANA

  • SPLITA – TROGIRA - KRKAS NACIONĀLAIS PARKS - DUBROVNIKA – LOKRUM SALA - ZIVJU PIKNIKS – ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS MOSTĀRA – NERETVAS UPES IELEJA - PLITVICAS EZERI - BUDAPEŠTA
  • 9 dienas ()
  • 9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 5 naktis Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā

Ceļojuma cena: 296 €

Pilns apraksts:

Valsts: Horvātija, Ungārija

HORVĀTIJAS RUDENS ŠARMS UN MANDARĪNU RAŽAS NOVĀKŠANA
Iespēja vēl izbaudīt dienvidu saules siltumu un nobaudīt pašu lasītus mandarīnus!
SPLITA – TROGIRA - KRKAS NACIONĀLAIS PARKS - DUBROVNIKA – LOKRUM SALA - ZIVJU PIKNIKS – ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS MOSTĀRA – NERETVAS UPES IELEJA - PLITVICAS EZERI - BUDAPEŠTA
9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 5 naktis Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā
21.10.-29.10.2017.
Cena 4-vietīgos apartamentos: € 296.

1.diena. 21.10. „Pretīm jaunajam un nezināmajam...”
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 22.10. „Ceļš uz Horvātiju...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* (viesnīcā vai apartamentos) Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 
5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos: 4-vietīgos, gan viesnīcas, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras Rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.

3.diena. 23.10. „Kur tiekas vēsture un šodiena?”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties interesantā izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 25 €) uz Splitu, Krka nacionālo parku un Trogiru. Marmora skaistule – Splita, pilsētas apskates ekskursija, vieteja gida pavadībā, krievu valodaVienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Dodamies baudīt dabu uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskirtumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodās uz Krka upes, kura sākas netālu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 km garo ceļu līdz Šibenikas līcim. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā. 

4.diena. 24.10. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā, vietējā gida pavadība, krievu valodā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjērā.

5.diena. 25.10. „Austrumu saldumi Balkānos un mandarīnu ražas novākšana...” 
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercogavinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „ horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jums izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā.

6.diena. 26.10. „Zivju pikniks un atpūta...”
Brokastis* .Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjerā.

7. diena. 27.10. „Unikālie dabas fenomeni...”
Brokastis*. Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Laiks ceļā līdz Budapeštai. Ierašanās pilsētā. Vakarā iesakām doties nelielā braucienā ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu. Nakts viesnīcā 3*Budapeštā. Ierašanās viesnīcā. 

8. diena. 28.10. „Donavas pērle –Budapešta.”
Brokastis*. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas. Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Slovākija. Polija. Nakts viesnīcā 3*Polijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 

9.diena. 29.10. „Ceļš mājup...” 
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
5 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2 atsevišķas guļamistaba, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai) .Viesnīcas numurs 2 – 3 vietīgi (ar brokastīm), guļamā zona, duša, WC, terase vai balkons, gaisa kondicionieris (iekļauts cena), TV-SAT. Viesnīcā vietu skaits ierobežots!!!
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km. Individuāli doties uz Trogiru ar kuģīti, vai kajām.  
Samaksas kārtība: Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %; Atlikusī summa 20 dienas pirms izbraukšanas datuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

• transporta un ceļa izdevumi,

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

• brokastis 2., 8. un 9. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

• naktsmītne Horvātijā 5 naktis, 4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā

• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

• Piemaksa par dzīvošanu viesnīcā3* 2-3 vietīgos numuros ar brokastīm no personas € 65,

• Piemaksa par dzīvošanu 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas € 50,

• Piemaksa par dzīvošanu 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas € 90,

• Piemaksa par dzīvošanu 3-tā, 4-viet. apartamentā € 50.

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Polijā un 6 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā ar brokastīm 120 €,

• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,

• piemaksa par brokastīm Horvātijā no personas 35 €,

• ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16,20 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Krka n.p. 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercogovinu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Krka ieejas biļete 12 €; Zivju pikniks-kuģītis 30 €; Mandarīnu ražas svetki un restorāns ar vakariņām, vīnu un dzīvo mūziku 35 €; Plitvices ezeru n.p. 15 €; brokastis Horvātijā 7€, kuģītis pa Donavu, Budapeštā 20 €, ekskursija Budapeštā 10 €. € 1 ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

 

Fotogrāfijas: