šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

KARNEVĀLS MADEIRĀ

 • Portugāle
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 750 €

Pilns apraksts:

Valsts: Portugāle

KARNEVĀLS MADEIRĀ
Tie ir vieni no aizraujošākiem svētkiem, kurā valda līksmība, skaisti cilvēki, rotāti pajūgi, krāšņi tērpi, bungu rīboņa. Pasaules piedzīvojumu meklētāji to ierindo otrajā vietā aiz Brazīlijas karnevāla!
Šī gada svētku tēma – “Zodiaka zīmes”. Tradicionāli galvenā karnevāla parāde notiek sestdienas dienā, kad Funšalas galvenās ielas pildās ar prieku un krāsu dažādību: tūkstošiem dalībnieku skaistos tērpos dejo sambu muzikālo grupu izpildījuma pavadījumā.
07.02.2018. – 14.02.2018.
8 dienas
Ceļojuma cena: € 850. 

1.diena. 07.02.2018. “Un ceļojums var sākties!”
Lidojums Rīga 06:30 – Frankfurte –Lisabona – Funšala 14:15. Transfērs uz viesnīcu. Nakts 3* viesnīcā Funšalā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 08.02.2018. “Funšala”. Nepilnas dienas ekskursija.
Brokastis. Madeira, Funšala. Aptuveni puse no 250 000 salas iedzīvotajiem dzīvo salas galvaspilsētā Funšalā. Pilsēta atrodas dabiskā amfiteātrī, kas sākas ostā un paceļas līdz pat 1200m augstumam. Pilsētas apskates ekskursijas ar kājām pa Funšalas vecpilsētu (Zona Velha) - vērojami nelielie zvejnieku nami, bruģētas ielas, amatnieku rokdarbu veikaliņi, restorāni un bāri. Mercado dos Lovradores – puķu, dārzeņu un zivju tirgus. Oliveiras Bordalos – mežģīņu fabrikas apmeklējums, ekskursija Madeiras vīna pagrabos ar slaveno vīnu degustāciju.
Vakarā iesakām nobaudīt vakariņas (par papildus samaksu 45 €) tipiskā Madeiras restorānā, kur galvenais ēdiens ir Espetada – liellopu gaļa, grillēta uz atklātas uguns. Vakariņu laikā uzstāsies folkloras grupa.Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

3.diena. 09.02.2018. “Madeiras dārzi” Dienas ekskursija ar pusdienām par papildus samaksu 70 €.
Brokastis. Pacēlājs uz Monte ciematu ar skaistu baznīcu kalnu galā, Monte pils dārzs – viens no skaistākajiem dārziem salā, Madeiras botāniskais dārzs, skats uz Funsalu no Pico dos Marcelos, Eira do Serrado – skatupunkts (1094 m), no kura var redzēt nelielu ciematu, kas uzbūvēts tieši vulkāna krāterī. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

4.diena. 10.02.2018. “Karnevāls, karnevāls, karnevāls...”
Brokastis. Karnevāls – tas ir viens no pašiem grandiozākajiem un jautrākajiem svētkiem Madeirā. Salas galvaspilsēta Funšala pamostas no orķestru skaņas un karnevāla gājieniem. Svētku atmosfēra ātri vien pārņem visu pilsētu, savukārt vakaros, visu piecu dienu garumā uz Municipālā laukuma tiek izrādīti dažnedažādi priekšnesumi. Šodien galvenā notikuma sākums – lieliskais, krāsainais, karnevāla gājiens. Gājiena dalībnieki, izejot pa pilsētas ielām, pulcējas uz galvenā laukuma, kur skan mūzika un piepildās ar spilgtas krāsas grezniem karnevāla tērpiem, visi dejo un jautrība sit augstu vilni. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

5.diena. 11.02.2018  “Pico Arieiro, Santana – salas Austrumu daļa”. Dienas ekskursija ar pusdienām par papildus samaksu 50 €.
Brokastis. Turpinās karnevāla pasākumi Funšalas ielās. Baudiet koncertus un krāšņo atmosfēru!
Santana – Madeiras simbols, pasaulē pazīstama ar savām savdabīgajām mājiņām. Pico do Arieiro – trešā augstākā salas virsotne, Ribeiro Frio – senais lauru koku mežs, neliela pastaiga gar Ievada, Ponta de Sao Laurnenso – neatkārtojams skats uz salas galējo austrumu punktu. Atceļā piestāsim, lai no augšas palūkotos uz salas pirmo galvaspilsētu – Machico uAtgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

6.diena. 12.02.2018. “Mežonīgā Madeira. Dienas ekskursija ar džipiem” Dienas ekskursija ar pusdienām par papildus samaksu 72 €.
Brokastis. Piedāvājam pilnas dienas ekskursiju ar 6-vietīgiem džipiem pa Madeiras mežonīgo ziemeļdaļu. Ieraudzīsim Madeiru no cita skatu punkta. Skaisti kalnu ceļi aizvedīs mūs uz Coca da Roda Cascalho un Boca das Voltas. Pusdienas piknikā ar nacionālajām espatadas un vīnu. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

7.diena. 13.02.2018. “Porto Moniz – salas Rietumu daļa” Dienas ekskursija ar pusdienām par paildus samaksu 52 €.
Brokastis. Camara de Lobos – tipiska zvejnieku pilsētiņa, Cabo Girao – otra augstākā klints pasaulē – 580 m, Porto Moniz – ciemats salas ziemeļrietumos, kas slavens ar saviem vulkāniskas izcelsmes klinšu peldbaseiniem, Paul da Serra – vienīgais līdzenums salā 1400 m augstumā, Encumeada – vieta, no kuras vienlaikus var redzēt gab salas ziemeļu, gan dienvidu pusi (ja ir labi laika apstākļi). Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Funšalā.

8.diena. 14.02.2018. “Sveikas Mājas”
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Funšala 08:40 – Lisabona – Frankfurte – Rīga 01:15 (15.02.2018.)

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Lidojums Rīga – Funšala – Rīga (ar pārsēšanos) (ekonomiskā klase, reģistrētā bagāža 20 kg);
 • Dzīvošana 3* viesnīcā Orquidea vai līdzvērtīgā ar brokastīm (divvietīgi numuri ar ērtībām);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Programmā minētie transfēri;
 • Ekskursija “Funšala”

Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vakariņām 120 € (jāpiesaka un jāapmaksā birojā Rīgā);
 • Ekskursija ar pusdienām “Pico Arieiro, Santana – salas Austrumu daļa” 50 €
 • Ekskursija ar pusdienām “Porto Moniz – salas Rietumu daļa” 52 €;
 • Ekskursija “Madeiras dārzi” 70 €;
 • Porto Moniz klinšu peldbaseini ~ 1,50 €;
 • Vakariņas ar folkloras programmu ~ 45 €;
 • Ekskursija ar džipiem ar pusdienām uz Madeiras ziemeļu daļu ~ 72 €;
 • Dzeramnaudas, personīgie izdevumi;
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana (medicīniskie izdevumi, bagāža) 11.70 € (65-74g. 23.40 €)

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānosedz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 250 € avansa iemaksas;
 • pilna samaksa jāveic līdz 30 dienām pirms brauciena.

Atcelšanas noteikumi:

 • atsakoties tiek zaudēti 140 € no ceļazīmes cenas un tiešie izdevumi, kas saistīti ar aviobiļešu rezervāciju un viesnīcu apmaksu;
 • atsakoties pēc 30 dienām pirms brauciena tiek zaudēti 100 % no ceļazīmes summas.