šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

GLĀSMAINĀ HORVĀTIJA

  • SPLITA – VRANJAČA ALA - TROGIRA – KRKAS NACIONĀLAIS PARKS DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – KRAVICAS ŪDENSKRITUMS – KRAPAŅJ SALA – ŠIBENIKA – ETNO SĒTA - RASTOKE
  • 9 dienas ()
  • 9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 6 naktis Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjērā

Ceļojuma cena: 279 €

Pilns apraksts:

Valsts: Horvātija

GLĀSMAINĀ HORVĀTIJA
SPLITA – VRANJAČA ALA - TROGIRA – KRKAS NACIONĀLAIS PARKS DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – KRAVICAS ŪDENSKRITUMS – KRAPAŅJ SALA – ŠIBENIKA – ETNO SĒTA - RASTOKE 
19.06. – 27.06.2021.        17.07. – 25.07.2021.*            21.08. – 29.08.2021.*          11.09. – 19.09.2021.
9 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 6 naktis Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjērā
Ceļojuma cena: € 380 / 400*
AKCIJAS cena, piemaksājot par izbraukuma ekskursiju paketi: € 254 / 279*
AKCIJAS cena bez izbraukuma ekskursiju paketes: € 314 / 338*

1.diena. „Pretim jaunajam un nezināmajam...”
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. „Ceļš uz Horvātiju...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 
6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij
3.diena. 22.06., 15.08., 06.09. „Vēstures elpa un ūdens šalkas: Splita, Vranjača ala, Krkas nacionālais parks...”
Brokastis*. Brīvs laiks vai doties interesantā izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 €) uz SplituKrka n.p. un Vranjača ala. Ekskursija Splitā vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. KRKA nacionālo parku, kur Krkas upe meklēdama ceļu uz jūru veidojis krāšņu kanjonu ar daudzajiem ūdenskritumiem. Parka teritorijā Jums būs iespēja, peldēties kalnu upē, atpūsties un nobaudīt upes foreli restorāniņos. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. 
4.diena. „Austrumu saldumi Balkānos...” 
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Ekskursijas laikā apmeklēsim Osmaņu māju, kas celta 16 gs.turku tiesneša četrām sievām. Tā ir viena no vecākajām mājām, kas saglabājusies ar autentisku iekārtojumu. Jums būs iespēja uz mirkli izjust tā laika atmosfēru. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus, pusdienās iesakām nobaudīt vietējos čevapči. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. 
5.diena. „Zivju pikniks un atpūta Šoltas un Čiovo salā...”
Brokastis*. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai vai arī pēc vēlēšanās ir iespēja doties uz romantisko Trogiru - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”.
6.diena. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!Auseru ferma...”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Dienu sāksim ar austeru fermas apmeklējumu, kur nogaršosim elitāru jūras delikatesi – svaigas austeresDubrovnika. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. 
7. diena. „Iepazīsti Dalmāciešu tradīcijas…”
Brokastis*. Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz ŠibenikuKrapaņj salu un dalmāciešu sētuŠibenika - iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Apskates ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudz interesanta par senās Šibenikas iedzīvotājiem, to dzīvi un paradumiem. Pēc ekskursijas dosimies uz Krapaņj salu, tā ir viszemākā un mazāk apdzīvotā sala Adrijas jūrā. Salā vērojama tipiska dalmāciešu arhitektūra. Salas iedzīvotāji jau vairāk kā 300 gadus saudzē tradīciju jūras sūklīšu ieguvē un izgatavošanā. Sala bija pirmā kura kopš 1893.gada sāka piedāvāt ekipējumu daivingam, tai pat laikā tika atvērti kooperatīvi sūklīšu ieguvei no jūras dzelmes. Apmeklēsim jūras sūklīšu muzeju kur būs iespēja apskatīt un iegādāties tos.
Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcijām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.
8. diena. „Unikālie dabas fenomeni...” 
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Laiks ceļā. Piestāsim neilgai pastaigai gleznainajā ciematiņā – Rastoke. Tā atrodas nelielā kanjonā ar ūdenskritumiem, kuru augstums saniedz līdz pat 12 m – vēsturiskajā centrs Slunj – slavens ar nelieliem skaistiem ūdenskritumiem un ar labi saglabātām ūdensdzirnavām. Rastokes ūdens dzirnavas mēdz dēvēt par “Mazajiem Plitvicas ezeriem”. Turpinam ceļu mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. 
9.diena.  „Ceļš mājup...” 
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. 
Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales.

Samaksas kārtība: 
Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %; Atlikusī summa 20 dienas pirms izbraukšanas datuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis 2. un 9. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• naktsmītne Horvātijā 6 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez ēdināšanās;
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
Piemaksa par dzīvošanu: 
2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas 50 € / 60 €*
3-tā, 4-viet. apartamentā 90 € / 105 €*
vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 6 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 110 € / 240 €*

• vietējais tūrisma nodoklis: 1.30 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā);
• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,
• piemaksa par 5 brokastīm Horvātijā no personas 35 €,
• ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-69 gadu vecumā 16.20 €; 70–75 gadu vecumā 24,30 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vranjača ala. 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Šibeniku un Krapaņj salu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 €. 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 140 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 115 €, bērniem līdz 14g. 100 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete Vranjača ala 45 Kn Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €; kuģītis uz Krapaņj salu ~ 20 Kn, etnogrāfiskā sēta 15 €; Osmāņu māja 5 €, Kravicas ūdenskritums 10 €, Ieejas biļete Krka n.p. 23 €; austere ~ 7Kn; vienas brokastis Horvātijā 7 €. 
2020. gada izmaksas. 1€ ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).

Fotogrāfijas: