šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Austrijas, Bavārijas kalnu būrvībā

 • VĪNE – MELKAS ABATIJA – ZALCBURGA – BERHTESGĀDENES ZEME – ĶĒNIŅA EZERS – „ĒRGĻA LIGZDA” – ALPBAHA – „SWAROVSKI KRISTALU PASAULE” – INSBRUKA – KĪMEZERS – HERRENSALA – HERRENCIEMSEE PILS
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Pilns apraksts:

AUSTRIJAS, BAVĀRIJAS KALNU BURVĪBĀ

VĪNE – MELKAS ABATIJA – ZALCBURGA – BERHTESGĀDENES ZEME – ĶĒNIŅA EZERS – „ĒRGĻA LIGZDA” – ALPBAHA – „SWAROVSKI KRISTALU PASAULE” – INSBRUKA – KĪMEZERS – HERRENSALA – HERRENCIEMSEE PILS

19.07. – 25.07.2015.              09.08. – 15.08.2015.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 19.07., 09.08. “Pretim jauniem iespaidiem…”
           
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2*/ 3* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena. 20.07., 10.08. “ Pasaules mūzikas galvaspilsēta.”
           
Brokastis. Čehija, Austrija. Ap pusdienlaiku ierašanās Habsburgu impērijas galvaspilsētā – Vīnē. Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

3. diena. 21.07., 11.08. “Austrijas krāšņumi...”
           
Brokastis. Melkas abatija. Austrijas krāšņākā baroka stila klostera apskate. Abatija vareni paceļas augstu virs Donavas kreisā krasta. Klosterbaznīca, Melkas krucifiksi, Marmora zāle, Bibliotēka, Spirālkāpnes, Prelātu pagalms. Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Sv.Pētera klosteri, Mirabelas pils-parka kompleksu. Brīvajā laikā iespējams iegādāties slavenās Zalcburgas šokolādes trifeles. Nakts 3* viesnīcā Vācijas teritorijā, Berhtesgādenes apkaimē.

4. diena. 22.07., 12.08. “Bavārijas Alpu burvība.”
           
Brokastis. Bavārijas Alpu austrumu daļā atrodas Berhtesgādenes zeme – deviņi kalnu masīvi ar Ķēniņa ezeru. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz kalnu pakājē atrodošos Ķēniņa ezeru. Dosimies izbraucienā ar kuģīti pa ezeru. Berhtesgādenes zemes pievilcību jau agrāk novērtēja firsti un citi bagatie cilvēki, kuri šeit atpūtās. Kalna virsotnē atrodas Hitlera atpūtas mītne Alpu kalnos „Ērgļa ligzda”. Uzbraucam kalnos līdz slavenajai Hitlera Ērgļa ligzdai, kur paveras elpu aizraujoša kalnu ainava. Atgriešanās 3* viesnīcā Berhtesgādenes apkaimē.

5. diena. 23.07., 13.08. “Iepazīsim Tiroli.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €). Alpbaha – reizi gadā tā kļūst par Eiropas intelektuālo galvaspilsētu, kurā katru gadu kopš 1945.gada  notiek Eiropas forums, uz kuru pulcējas vadošie zinātnes, kultūras, politikas un tirdzniecības  pārstāvji. Paši austrieši Alpbahu nodēvējuši par pašu skaistāko Alpu ciematiņu. Alpbahā var skatīt daudzus kalnu namiņus un šveiciešu tipa kotedžas, kas ir krāšņi izrotātas ar ziediem. "Swarovski kristālu pasaulē”. Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Insbruka – Austrijas Tiroles galvaspilsēta. Jūs iepazīsieties ar bagāto Insbrukas vēsturi, pilsētu, kura ir saglabājusi savu neaptveramo viduslaiku tēlu un divu bijušo Olimpiāžu galvaspilsētu. Neliela pastaiga pa pilsētu. Atgriešanās 3* viesnīcā Berhtesgādenes apkaimē.

6. diena. 24.07., 14.08. “ Pasaku pils Herrensalā.”
           
Brokastis. Brauciens līdz Kīmezeram – lielākais Bavārijā. Brauciens ar laivu līdz  Herrensalu, kuru sava laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt.
            Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

7. diena. 25.07., 15.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem. ”
           
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 140
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Melkas abatija 15 € (cenā iekļauts transfērs, ieejas biļete kompleksā, vietējā gida stāstījums, parka apmeklējums); Izbraukuma eksursija uz Ķēniņa ezeru un „Ērgla ligzdu” 35 €, Hitlera ērgļa ligzda ~ 16 €; Keeningsee 16 €; Izbraukuma eksursija uz Alpbahu, „Swarovski kristalu pasauli” un Insbruku 30 €, Swarovski muzejs 11 €; kuģītis uz Herrensalu ~ 7 €; Herrenciemsee pils ~ 8 €; Ekskursiju pakete 20 € (cenā iekļauta iepazīšanās pastaiga pa Vīni, Zalcburgu, Insbruku).

2014. gada izmaksas

 Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: