šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

PARĪZE, NORMANDIJA, BRETAŅA, BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅA

  • BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – ŠAMPAŅA UN BURGUNDIJA: TRUĀ, OSĒRA - MONSENMIŠELA – SENMALO - DOVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - ĀHENE
  • 8 dienas ()
  • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 349 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

PARĪZE, NORMANDIJA, BRETAŅA BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅA 
BRAUNŠVEIGA - PARĪZE – ŠAMPAŅA UN BURGUNDIJA: TRUĀ, OSĒRA - MONSENMIŠELA – SENMALO - DOVILA – ONFLĒRA – RUĀNA - ĀHENE
15.08. – 22.08.2021.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 454. 

1. diena. 15.08. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 16.08. „Viduslaiku šarms...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Nakts viesnīcā 3* Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 17.08. „Mīlestības pilsēta Parīze...” 
Brokastis*. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Piedāvājam doties apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Ekskursijas laikā redzēsim lieliskus prospektus, laukumus, parkus un celtnes. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas. 
Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Nakts 2* viesnīcā Parīzēs apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4. diena. 18.08. „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Osēra. Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādājumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Pārbrauciens līdz Osērai. Osēra. Pilsētā ir saglabājies daudzums viduslaiku mājas, kuras ir 500 – 700 gadus senas. Osēra ir reģiona centrs kurā tiek ražots slavenais Šabonī baltais vīns. Atgriešanās Parīzē. 
Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijā, Kaēnas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. diena. 19.08. „Astotais pasaules brīnums...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” (par papildus samaksu 35 €). Monsenmišela - Svētā Miķeļa sala, kuru uzskata par astoto pasaules brīnumu, abatija uz granīta klints jūras līcī, tā atrodas uz robežas starp Normandiju un Bretaņu. Šeit vērojams paisuma – bēguma rekords Eiropā – 15 metri, kā arī tā ir viena no ievērojamākajām svētceļojuma vietām kristīgajā pasaulē. Viduslaiku abatijas apmeklējums un pastaiga pa salas ieliņām. Sidra, kalvadosa un normandiešu cepumu degustācija. Īsa foto pauze Lamanša līča krastā, Senmalo. Vakarā piedāvājam nobaudīt svaigas austeres un jūras veltes Kankalā, okeāna krastā ar skatu uz Monsenmišelu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijā Kaēnas apkaimē. 
6. diena. 20.08. „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra...”
Brokastis*. Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” (par papildus samaksu 35 €). Dovila – Francijas „ziedošā krasta” elitārs kūrorts ar lieliskām smilšu pludmalēm, kas izdaudzinātas Claude Lelouch filmā „Vīrietis un sieviete”. Šeit labprāt relaksējas pasaules slavenības. Apstāšanās Onflērā. Onflēra – pats senākais un demokrātiskākais Normandijas kūrorts.
Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu. Brauciens pa Francijas, Beļģijas teritoriju. Nakts 2* viesnīcā Francijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
7. diena. 21.08. „Āhene – ceļojums laikā...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Āhenē. Dodoties pastaigā pa pilsētu varam sastapties ar pretstatiem – lepnas, senas celtnes no visiem laikmetiem un tam pa vidu rosīga vide, ko veido studenti no visas pasaules. Savā laikā Kārlis Lielais izvēlējās šo vietu par savu galveno rezidenci. Āhene ir izslavēta ar karstajiem avotiem. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
8. diena. 22.08. „Steidziet dalīties iespaidos...“
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
• Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 205 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 130 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētu sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7,20 € (65-69 gadu vecumā 14,40 €; 70–75 gadu vecumā 21,60 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums 40 €; Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” 35 €; Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” 35 €; apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā 20 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 130 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 115 €, bērniem līdz 14g. 95 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi pēc izvēles:
Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu 15 €; Eifeļa tornis 10.20 -19.40 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.9; Moulin Rouge kabare 115 €; Iejas biļetes Monsenmišelas 10 €; Pusdienas ~ 12 – 18 €.
2020. gada izmaksas