šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

BILBAO LIELDIENĀS

  • Spānija
  • 5 dienas ()
  • 5 dienas/ visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 649 €

Pilns apraksts:

Valsts: Spānija

BILBAO LIELDIENĀS

Bilbao ir Spānijas ziemeļu daļas industriālais centrs, kurā dzīvo apmēram 450 tūkstoši Basku zemes iemītnieku ( 1 miljons kopā ar priekšpilsētām), sestā lielākā Spānijas pilsēta, viena no nozīmīgākajām valsts ostām.

Pilsētas atrašanās vieta Nervionas upes grīvā ielejā starp zaļiem pakalniem, auglīgiem līdzenumiem, mežiem un pludmalēm, vienmēr ir bijusi privilēģija un arī iegansts, kāpēc Dons Djego Lopes de Aro to dibināja 1300. gadā.

29.03. – 02.04.2018.

CEĻOJUMA CENA 649 EUR
Lidojums:
29.03.2018. Rīga 05.00 - 7.50 Bilbao
02.04.2018 Bilbao 15:50 20.20 Rīga
Viesnīca:
Barcelo Bilbao Nervion 4**** ir mūsdienīga viesnīca Bilbao pilsētas centrā, netālu no Kalatravas tilta, kas šķērso Nervionas upi un 10 min. gājiena attālumā no Gugenheima muzeja.
Ērtajās istabās viesiem piedāvā: satelīta TV, WI-FI, minibāru, gaisa kondicionieri/apkuri, fēnu, seifu, piederumus kafijas vai tējas pagatavošanai. Brokastu bufete un vakariņas tiek pasniegtas viesnīcas restorānā, bet dzērienus var nobaudīt bārā.

Ekskursiju programma:
Bilbao pilsētas ekskursija
29.03.2018 09:30 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs apskatīsim no ārpuses.
Ekskursijas noslēgumā dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci. ( Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)

Ekskursija uz San Sebastjanu
30.03.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
San Sebastjana jeb Donostija ir pērle La Končas līča krastā. Tā kļuva populāra 1886. gadā pateicoties karalienei Marijai Kristīnai un ir spāņu aristokrātijas iemīļota arī mūsdienās. Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas moderno daļu kā arī vecpilsētu: Bueno Pastor katedrāli un pilsētas Domi. Arī San Sebastjanas pils, Miramaras dārzi, teātris un karalienes vārdā nosauktā luksusa viesnīca, kurā apmetās slavenības būs dažas no vietām, ko mums parādīs gids. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks.( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Ekskursija uz Riohu Alavesu
31.03.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports , krieviski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla vīna darītavā un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.Pēc pusdienām apskatīsim gan veco gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šeit degustēsim vietējā ražojuma vīnus. ( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Ekskursija uz Pamplonu
01.04.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports , krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts) un ieejas maksa Pamplonas katedrālē
Pēc divu stundu brauciena ar autobusu, nonāksim Pamplonā- pilsētā ar visaugstāko dzīves līmeni Spānijā, kas atrodas uz dabiski veidotas terases Argas upes baseinā un kalnu ielenkumā. Ekskursijas sākumā ar autobusu izbrauksim cauri pilsētas modernajai daļai, apskatot Jamaguči parku, kas radīts iedvesmojoties no Japānas, Planetāriju, slimnīcas kompleksu, Navarras universitāti un pilsētas jaunceltnes. Dosimies arī apkārt Citadelei – cietoksnim, ko 16. gs. lika uzbūvēt karalis Filips II.
Savukārt, pastaigas ar kājām laikā Vecpilsētā, gids mums pastāstīs par trīs galvenajiem aspektiem, kas ietekmēja Pamplonas vēsturi- pilsētas aizsargsienas, svētceļnieku ceļš cauri pilsētai uz Santjago de Kompostelu un San Fermina festivāls. Pastaiga sāksies Pils laukumā, kas atrodas Vecpilsētas centrā un ir vispopulārākā iedzīvotāju pulcēšanās vieta un turpināsies pa ielu, pa kuru San Fermina festivāla laikā notiek slavenais vēršu skrējiens. Pievērsīsim vērību arī 13.gs. gotikas stilā būvētajai Sv. Saturnina baznīcai ar burvīgu baroka stila kapellu, kas veltīta Jaunavai Marijai – ceļotāju aizstāvei un Sv. Lavrenca baznīcai ar Sv. Fermina kapellu. Pastaiga noslēgsies Takoneras dārzos. Pēc pusdienām apskatīsima arī Pamplonas katedrāli.
( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)