šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Etrusku zemē – Dienvidtoskānas vīna tūre

 • MORAVSKY KRAS – FLORENCE – MONTEPULČĀNO – PIENZA – MONTALČĪNO – VĪNU DEGUSTĀCIJA – ORVJETO – MARTA – CAMPO DI MONTE – MONTEFJASKONE – SJĒNA – SAN GIMIGNANO – ARECO – KORTONA – PAZEMES EZERS HINTERBĪLĒ
 • 9 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 399 €

Pilns apraksts:

ETRUSKU ZEMĒ – DIENVIDTOSKĀNAS VĪNA TŪRE

MORAVSKY KRAS – FLORENCE – MONTEPULČĀNO – PIENZA – MONTALČĪNO – VĪNU DEGUSTĀCIJA – ORVJETO – MARTA – CAMPO DI MONTE – MONTEFJASKONE – SJĒNA – SAN GIMIGNANO – ARECO – KORTONA – PAZEMES EZERS HINTERBĪLĒ

03.10.2014. – 11.10.2014.

9 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena

€ 495

Ls 347,89

Agrās rezervēšanas 3. etapa akcijas cena

€ 435

Ls 305,72

1. diena. 3.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”
           
6.00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 4.10. „ Pazemeses valstībā....”
           
Brokastis. Dodamies uz gadsimtiem veidoto dabas brīnumu Čehijas teritorijā – Moravsky Kras. Apmeklēsim Punkvas alas, kurās skatīsim fantastisku formu stalaktītus un stalagmītus, ekskursijas laikā brauksim ar laivu pa Punkvas pazemes upi un noslēgumā ielūkosimies 138 m dziļā Macohas aizā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā. 

3. diena. 5.10. Florence – mākslas Meka.”
           
Brokastis. Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Iepazīšanās ar pilsētu: Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

4. diena. 6.10. Renesanses laika dārgakmens.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Montepulčāno. Montepulčāno atrodas vairākas renesanses pilis, šī ir viena no Toskānas augstākajām pilsētām, no tās paveras brīnisķīgs skats pār Umbriju, Toskānas dienvidiem un vīna dārziem, no kuriem iegūst Vino Nobile, kas padarījis tās vārdu slavenu. Jums būs iespēja nobaudīt autentisko Vino Nobile no Montepulčāno. Tālāk dodamies uz Pienza, tas ir apburošs ciematiņš, kuras mazo centru 15.gs gandrīz pilnība pārveidoja pāvests Pijs II, romantiska apkārtne, pasakai līdzīgs reljefs, un tā visa centrā lieliskas ēkas. Brauciens līdz Montalčīno. Montalčīno atrodas kalna galā, vīna dārzu ieskauta, šeit ražo Brunello, vienu no Itālijas lieliskākajiem sarkanvīniem. Pēc vēlēšanās iespēja nobaudīt lielisko vīnu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

5. diena. 7.10. Itālijas zaļā sirds.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Orvjeto. Orvjeto no visiem skatpunktiem izskatās burvīga. Atrodoties uz 300 m augstā plato, tā noraugās uz vīna dārziem klāto līdzenumu. Pilsētā atrodas viena no Itālijas lieliskākajiem romānikas un gotikas baznīcām. Jums būs iespēja kādā no vēsturiskajiem vīna pagrabiem nobaudīt Orvieto Classico vīnu. Pārbrauciens līdz Bolsena ezeram, piekrastes pilsētiņai Marta. Pēc vēlēšanās varat nobaudīt tipisko reģionālo virtuvi, nogaršot tradicionālo zivju zupu „Sbrosicia”. Braucot apkārt ezeram uz īsu brīdi piestāsim Campo di Monte. Talāk mūsu ceļš ved uz Montefjaskone. Montefjaskones pilsētiņa atrodas aprimuša vulkāna krātera malā. Tā ir kādreizējā pavestu vasaras rezidences vieta. Atgriešanās pilsētā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

6. diena. 8.10. Toskānas spožākās pērles.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu no 30 €) uz Sjēnu. Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”...
           
Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm.
            San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13.gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Piedāvājam dienas noslēgumā doties uz vīna degustāciju. Atgriešanās pilsētā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

7. diena. 9.10. Viduslaiku ieliņu labirintos.”
           
Brokastis. Brauciens līdz gleznainajai etrusku dibinātajai, Petrarkas dzimtajai pilsētai – Areco. Tā ir viena no turīgākajām Toskānas pilsētām. Iepazīšanās ar pilsētu: San Francesco, Corso Italia, Pieve di Santa Maria, Piazza Grande, Palazzo della Fraternita. Tālāk mūsu ceļš ved uz vienu no vecākajām un gleznainākajām Toskānas kalnu pilsētām Kortonu. Kortonā vēstures atstatās pēdas izjutīsiet  staigājot pa jaukajem, vecajem ieliņu labirintiem ar viduslaiku celtnēm. No Margaritas baznīcas paveras lieliska panorāma līdz pat Trasimeno ezeram. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

8. diena. 10.10. Pazemes ezera burvība.”
           
Brokastis. Pārbrauciens līdz Austrijai. Apmeklēsim lielāko Eiropas pazemes ezeru Hinterbīlē. Mūs sagaida romantiska vizināšanās ar laivu pa pazemes ezeru. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. 

9. diena. 11.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!”
           
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165 / Ls 115,96
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120 / Ls 84.34
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (pēc 65 gadu vecuma 16.20 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Moravsky Kras 170 Kč ; Pazemes ezers Hinterbīlē 9 €; Izbraukuma ekskursija uz Montepulčāno, Pienzu, Montalčīno 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Orvjeto, Marta, Campo di Monte, Montefjaskone 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Sjēnu + vīna degustācija no 30  €; Audio austiņas Florencē 5€; Santa Kročes baznīca 5 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20 PNL

2013. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: