lvruДля Вас, Вашей семьи, Ваших друзей и знакомых. Более 25 лет опыта.
Для Вас, Вашей семьи, Ваших друзей и знакомых. Более 25 лет опыта.

Политика конфиденциальности

Mājaslapa ozolciems.lv (turpmāk tekstā – vietne) tiecas ar visiem tai pieejamajiem līdzekļiem realizēt viesnīcu, transferu, ekskursiju un lidojumu rezervēšanas servisa atklātu un pieejamu darbību, kā arī vienlaikus nodrošināt augstu tā lietošanas drošības līmeni. Ar šo ozolciems.lv informē lietotājus par to, kāda informācija par lietotāju var būt pieejama mūsu vietnei un kā tā tiek izmantota.

Informācijas iegūšana

Lai klients reģistrētos kā vietnes teztour.lv lietotājs, mēs piedāvājam viņam aizpildīt reģistrācijas formu, kurā jānorāda personas vārds un uzvārds, mītnes zeme, e-pasta adrese, kā arī (nav obligāti) – telefona numurs. Šīs ziņas tiek saglabātas vietnes ozolciems.lv klientu bāzē un tiek izmantotas, lai rezervētu pakalpojumus, nosūtītu apstiprinājumus, vaučerus un citus ceļojumu dokumentus, kuri nepieciešami, lai būtu iespējams sniegt un saņemt tūrisma pakalpojumus, kā arī lai būtu nodrošināta atgriezeniskā saite ar vietnes apmeklētāju, kurš šos datus pats apzināti ir sniedzis. Personas dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek nodoti trešajām pusēm.

Ja pasūtījumu veic persona, kas nereģistrējas vietnē teztour.lv, mēs lūdzam norādīt klienta vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, kā arī (nav obligāti) – telefona numuru. Šie dati NETIEK saglabāti vietnes klientu datubāzē un tiek izmantoti tikai un vienīgi saistībā ar veikto pasūtījumu, lai nosūtītu apstiprinājumus, vaučerus un citus dokumentus, kuri nepieciešami, lai būtu iespējams sniegt un saņemt tūrisma pakalpojumus, kā arī lai būtu nodrošināta atgriezeniskā saite ar klientu. Personas dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek nodoti trešajām pusēm.

Sīkdatnes

Sīkdatnes (angļu val. – Cookies) – tie ir neliela apjoma teksta faili, kuri, kā likums, saglabājas lietotāja datorā līdz darba sesijas beigām pārlūkprogrammā, taču atsevišķos gadījumos arī ilgāk. Lietotājam apmeklējot teztour.lv, šī vietne nosūta vienu vai vairākas sīkdatnes uz lietotāja datoru vai citu viedierīci.

Sīkdatnes tiek izmantotas:

 • lai vienkāršotu vietnes izmantošanu un celtu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, piemēram, lai saglabātu lietotāja izmantotos uzstādījumus;
 • lai pārraudzītu rezervēto pakalpojumu apmaksas faktisko gaitu. Pēc tam, kad lietotājs izvēlējies pakalpojumus, kuri viņu interesē, kā arī apmaksas veidu, vietne novirza lietotāju uz teztour.lv partnera vietni, kurā tiek veikta pasūtījuma (rezervācijas pieteikuma) apmaksa. Vietne teztour.lv nesaņem tā lietotāja personas datus, kurš veic maksājumu (proti, viņa bankas kartes datus), — mūsu vietnes servisam tiek nodota vien informācija par maksājuma operācijas rezultātu, pamatojoties, uz kuru tiek veikts pasūtījuma apstiprinājums vai atteikums;
 • analīzei reklāmas nolūkos.

Sīkdatņu un citu rīku izmantošana reklāmas nolūkos

Vietnē teztour.lv tiek izmantoti trešo pušu pakalpojumi, lai pārraudzītu vietnes apmeklētības statistiku, gūtu informāciju par reklāmas kampaņu konversiju un citiem procesiem. Ar šo servisu un rīku palīdzību teztour.lv neievāc datus par konkrētiem lietotājiem, bet izmanto vien vispārējus statistiskos datus par vietnes apmeklētību un efektivitāti, kā arī par reklāmas kampaņu efektivitāti. Tālāk sniedzam to trešo pušu papildu servisu sarakstu, kuri tiek izmantoti vietnē teztour.lv, kā arī saites uz šo servisu privātuma politikas noteikumiem.

Google Analytics – kompānijas Google Inc. (Google) analītiskais web dienests

 • Google AnalyticsGoogle bezmaksas analītiskais web dienests, kurš ļauj interneta vietņu īpašniekiem uzzināt, kā lietotāji sadarbojas un mijiedarbojas ar viņu lapām. Informācijas ievākšana Google Analytics notiek anonīmi. Lai pārraudzītu lietotāju darbības vietnē, Google Analytics izmanto savas sīkdatnes. Tās ļauj fiksēt, vai lietotājs web resursu ir apmeklējis jau iepriekš, no kurienes ir “pārcēlies” uz tā lappusēm un cik laika tajā pavadījis.
  Vietne teztour.lv izmanto Google Analytics remārketinga funkciju.
  Google Analytics remārketinga funkcija, izmantojot lietotājiem speciāli paredzētus paziņojumus citās Google partneru vietnēs, atļauj atkārtoti vērsties pie lietotājiem, kuri iepriekš jau ir apmeklējuši konkrētu vietni. Piemēram, pēc vietnes teztour.lv apmeklējuma lietotājs, kurš nav pieņēmis lēmumu par kādu pakalpojumu iegādi, var ieraudzīt AdWords sludinājumus citās interneta vietnēs ar jau uzlabotiem teztour.lv vietnes piedāvājumiem. Turklāt vietnes teztour.lv reklāmai AdWords sistēmā tiek izmantotas: līdzīgas auditorijas, līdzīgas interešu auditorijas, demogrāfiskais un ģeogrāfiskais mērķadresējums.
  Lietotājam vienmēr ir iespēja atslēgt Google sistēmas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot sīkdatņu atslēgšanas lapu.
  Lai izmainītu un atslēgtu Google Analytics, lietotājs var izmantot arī:

Ar Google reklāmas servisu aprakstu un dokumentāciju par to izmantošanu var iepazīties, apmeklējot http://www.google.ru/intl/ru/services/, Google privātuma politika iepazīstama attiecīgā tās sadaļā.

Personiskā informācija

Jūsu personiskā informācija, kura ietver e-pasta adresi, nevar tikt nodota trešajām pusēm, saistītajiem uzņēmumiem, mārketinga kompānijām. Šo informāciju ar Jūsu piekrišanu drīkst izmantot tikai mūsu kompānija – mārketinga mērķos.

Izmaiņas privātuma politikā

Privātuma politika var mainīties. Visas izmaiņas, kas tiks ieviestas šajā dokumentā, tiks publicētas šajā vietnes ozolciems.lv lapā.

Lietotājam, gadījumā ja viņam rodas papildu jautājumi vai šaubas sakarā ar privātuma politikas nostādnēm, ir iespēja vērsties ar attiecīgu pieprasījumu pie teztour.lv administrācijas, rakstot uz e-pastu: ozolciems@ozolciems.lv