lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No939€759€
Oktobris 7, 2024
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija 759 €
 • Viena vieta 939 €
 • Ar papildvietu 1319 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 1054 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

2085

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

LIELĀ BALKĀNU TŪRE: Pēča, Belgrada, Skopje, Vodno kalns, brauciens ar laiviņām, Matkas kanjons, Vevčani, Ohridas ezers, Ohrida, Berata, Tirāna, Kotora, Sarajeva, Jajce, Zagreba, Bādene pie Vīnes

 • 13 dienas | Albānija
 • Ekskursijas lielums: 44
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 7. - 19. oktobris
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: AL24OZO2088

Valstis: Ungārija, Serbija, Maķedonija, Albānija, Melnkalne, Bosnija Hercogovina, Horvātija
LIELĀ BALKĀNU TŪRE
UNGĀRIJA – SERBIJA – MAĶEDONIJA – ALBĀNIJA – MELNKALNE – BOSNIJA HERCOGOVINA – HORVĀTIJA
PĒČA – BELGRADA – SKOPJE – VODNO KALNS – BRAUCIENS AR LAIVIŅĀM – MATKAS KANJONS – VEVČANI – OHRIDAS EZERS – OHRIDA – BERATA – TIRĀNA – KOTORA – SARAJEVA – JAJCE – ZAGREBA – BĀDENE PIE VĪNES
07.10. – 19.10.2023. / 13 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 939. 

1.diena. 07.10. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 08.10. „Pēča – „pilsēta bez robežām…” ”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ungārija. Pēča – vārti uz Balkāniem. Pilsētas vaibstos var atrast romiešu, Rietumu un Austrumu kultūras nianses. Pēča ir kulturāli bagāta, tai ir bezrobežu īpašības un multikulturāls gars – tas piesaista tūristus. Pilsētā valda Vidusjūras noskaņa un klimats, lai gan Ungārijai nav izejas uz jūru. Pilsētai ir kolorīta vēsture – tajā iemiesojies gan eiropeiskais, gan arī arhitektūrā vērojama Austrumu ietekme. Kā nekā 150 gadus Pēča bija Osmaņu impērijas sastāvdaļa – kopš tiem laikiem pilsētu iekrāso mošeja, kura pēc osmaņu padzīšanas tika izmantota kristiešu vajadzībām. To, ka dažādas kultūras var sadzīvot, simbolizē pusmēness un katoļu krusts uz mošejas. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Serbijai. Nakts 3* viesnīcā Suboticas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 09.10. „Serbijas daile…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Belgrada – „Serbijas sirds”. Piedāvājam iepazīties ar pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Pilsēta pie Savas un Donavas upju satekas vietas ir ieskauta ar 18. un 19. gadsimta arhitektūru, cietokšņiem, restorāniem, kafejnīcām un brīnišķīgu ainavu. Belgrada – viena no senākajām Eiropas pilsētām, bet, kā tiek teikts – 39 reizes gandrīz pilnībā nopostīta, nav zaudējusi savu lepnumu un šarmu. Laiks ceļā. Serbija. Maķedonija. Nakts 3* viesnīcā Skopjes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 10.10. „Maķedonija – dzidru ezeru, krāšņu kalnu un trauksmainas vēstures valsts…”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz visu dienu (par papildus samaksu 50 €) Skopje, Vodno un Matkas kanjons. Laiks ceļā, baudot lieliskus dabas skatus. Skopje – Maķedonijas galvaspilsēta. Pilsētas centrs, vecais turku tirgus, kas ir vairāk nekā 500 gadus vecs. Skopje – tiltu pilsēta, kas sevī slēpj neskaitāmus senus noslēpumus un minējumus. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Vodno kalns ar „Mileniuma” krustu. „Mileniums” – metāla krusts, kuru šajā gleznainajā vietā uzstādīja pareizticīgā baznīca 2002.gadā par godu kristietības 2000 gadadienai. Iespaidīgais 66 metrus augstais krusts, kurš naktī ir dāsni izgaismots, redzams no liela attāluma. Skopjes apskate no augšas. Skopjes apkaimes skaistākā vieta – kanjons Matka. Vieta, kas aizrauj elpu. Neskarta daba. Laivu brauciens līdz alām, kuras dziļumu „pats Dievs vien zina”, jo zinātnieki vēl joprojām nav izmērījuši, stindzinošā ūdens dēļ. Unikāla vieta, kur smelties pozitīvas emocijas. Svaigs kalnu gaiss, dzidrais kanjona ūdens, zaļās klinšu nogāzes – piemērota vieta relaksācijai. Tuvumā atrodas arī Matkas sieviešu klosteris. Atgriešanās 3* viesnīcā Skopjē.
5.diena. 11.10. „Maigā Maķedonijas pērle – Ohridas ezers…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Pa ceļam apmeklējam Vevčani ciemu. Šajā ciemā ir fantastiski ūdens avoti. Vienīgais ciems, kurā dzīvo tikai maķedonieši. Ohrida – Maķedonijas Jeruzaleme. Pilsēta ar 365 baznīcām. Ohridā jāiegādājas Ohridas pērles. Viens no slavenākajiem dārgakmeņiem, kurus pat nēsā Elizabete II. Laiks ceļā līdz Albānijai, Vlorai. Vlora – vieta, kur robežojas Adrijas un Jonijas jūras. Nakts 3* viesnīcā Vloras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6.diena. 12.10. „Ērgļu zemes daudzveidība.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Beratu (par papildus samaksu 35 €). Pa ceļam baudām pievilcīgas „Ērgļu zemes” ainavas. Berate – 1001 logu pilsēta, jeb vēl tā tiek dēvēta par Balto pilsētu. Osmaņu impērijas laika pilsēta, kura, joprojām, šodien ir apdzīvota un iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Apmeklētākā vieta Balkānos. Ieiesim arī klosterī, kurā ir izvietotas slavenā ikonista Onufri, viņa dēla un citu slavenu ikonistu darbi. Piedāvājam ieturēt pusdienas, baudot albāņu nacionālos ēdienus, kuru laikā vērosim folkloras priekšnesumu. Atgriešanās 3* viesnīcā Vloras apkaimē.
7.diena. 13.10. „Viena diena – divas jūras un pludmales!”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Diena lai baudītu jūru, skaistās pludmales un sauli. Izbraucienā ar kuģīti vērosim skaistos skatus, atpūtīsimies, peldēsimies un izsalkumu remdēsim ar gardu ēdienu un dzērienu uz kuģīša. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Brauciena laikā skatīsim Karaburn pussalu, Sazan salu un Zvërnec. Ja ir paradīze zemes virsū, tad tā ir Karaburn pussala. Karaburna ir vieta, kas būtu jāredz ikvienam, kas apmeklē Albāniju, ne tik senā pagātnē tā tika atvēlēta apmeklējumam. Sazan sala ir Albānijas rietumu punkts, tā ir lielāka sala Albānijā un atrodas starp Otranto jūras šaurumu un ieeju Vloras līcī, veido robežu starp Adrijas un Jonijas jūru. Zvërnec ir sala, kas atrodas Narta līcī. Salu ar kontinentu savieno 270 m garš koka tilts. Sala piesaista tūristus ar labi saglabājušos 13.-14.gs. bizantiešu klosteri. Atgriešanās 3* viesnīcā Vloras apkaimē.
8.diena. 14.10. „Albānijas sirds….”
Brokastis*. Krāsainā un kontrastainā Albānijas galvaspilsēta Tirāna, kurā apskatīsim pilsētas izaugsmi sākot no tās pārtapšanas pilsētā (agrāk Tirāna bija ciems) un diktatora Enveras Hodžas mantojumu, viens no tiem – piramīda. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 25 €). Ekskursijas laikā apmeklēsim savulaik slepeno pazemes bunkuru, kas tika uzbūvēts septiņdesmitajos gados bailēs no kodoluzbrukuma. Slepenais bunkurs atrodas 100 metrus zem zemes, tajā ir 106 istabas piecos stāvos. Tagad tas ir kļuvis par mājvietu muzejam. Ekskursijas noslēgumā dosimies uz Dajiti nacionālo parku, kur piedāvājam ar pacēlāju nokļūt līdz Fuša a Dajiti virsotnei (1050 m), no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Tirānu. Tas ir garākais pacēlājs Balkānos. Nakts 3* viesnīcā, Albānijas teritorijā, Velipolje apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
9.diena. 15.10. „Melnkalnes pērle…”
Brokastis*. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Melnkalni. Apmeklēsim Kotoru. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €) iepazīties ar Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Nakts 2* viesnīcā, Bosnijas Hercogovinas teritorijā, Mostaras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
10.diena. 16.10. „Leģendārā galvaspilsēta – Sarajeva…”
Brokastis*. Piedāvājam izbraukumu ekskursiju uz leģendāro galvaspilsētu – Sarajevu (par papildus samaksu 50 €). Bosnijas Hercogovinas leģendārā galvaspilsēta Sarajeva – pilsētas apskate – no erchercoga Ferdinanda slepkavības vietas līdz nesenā Bosnijas kara pēdām, līdz skaistajai vecpilsētai (Turku kvartāls), ar pārsteidzoši austrumnieciskiem tirgiem, tepiķu, ar otomāņu turku tradicionālo rotājumu, un tupelīšu tirgoņiem, jaukām kafejnīcām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā, Bosnijas Hercogovinas teritorijā, Mostaras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
11.diena. 17.10. „Karaliskā pilsēta – Jajce.”
Brokastis.* Brauciena laikā līdz karaliskajai pilsētai vērosim aizraujošus dabas skatus, tie ir kanjoni, aizas, kalnu ezeri, ielejas, kalnu pārejas un kalni, kalni, kalni…. Jajce ir pēdējā Bosnijas Karalistes galvaspilsēta. Pilsētā savulaik tika kronēts pēdējais Bosnijas karalis. Krāšņākā pilsētas vieta ir Plivas ezera ūdenskritums, šajā brīnumjaukajā vietā jutīsieties kā pasakā. Mlinčiči kompleksā ir desmitiem mazas koka ūdens dzirnavas uz pāļiem. Tie, kas vēla, būs iespēja nobaudīt gardāko ezera foreli ceptu uz grila, vienlaicīgi baudot mierpilno ainavu. Tālāk seko pārbrauciens līdz Horvātijas galvaspilsētai Zagrebai. Piedāvājam vakara apskates ekskursiju Zagrebā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Zagreba. Svētā Stepana Katedrāle ar XIII gs. freskām, Zagrebas simbols – Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaīkas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu, pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Nakts viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
12.diena. 18.10. „Kūrortpilsēta Bādene.”
Brokastis.* Laiks ceļā. Austrija. Ierašanās Bādenē pie Vīnes. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Tas ir Austrijas populārākais kūrorts, kurš iedvesmoja daudzas populāras personības, tajā skaitā Mocartu, Šūbertu, Štrausu un Bēthovenu, kurš tieši šeit sarakstīja Devīto simfoniju. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un promenences, gan tūristus no visas Eiropas. Brīvais laiks pilsētā vai relaksācija Römertherme Baden termālajos baseinos. Tā būs lieliska atpūta, kur katrs varēs atrast sev atbilstošu baseinu peldei, pasildīties kādā no pirtīm. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Ostravas apkaime. Ierašanās viesnīcā.
13.diena. 19.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas; • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 295 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 380 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 11.70 € (65 – 69 gadu vecumā 23.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 37.05 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 31.85 € (65 – 69 gadu vecumā 54.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 84.50 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 39.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Maķedonija dzidru ezeru, krāšņu kalnu un trauksmainās vēstures valsts” 50 €; Izbraukuma ekskursija „Ērgļu zemes daudzveidība” 35 €; Ekskursija Tirānā 25 €; Izbraukuma ekskursija „Leģendārā galvaspilsēta – Sarajeva” 50 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 160 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 €, bērniem līdz 14g. 130 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija ar vietējo gidu Belgradā 15 €; laiva Matkas kanjonā ~ 20 €; pacēlājs Vodno kalnā ~ 10 €; Izbraukums ar kuģīti 45 €; ieejas biļete cietoksnī Beratā 200 ALL; ieejas biļete Onufrija muzejā 200 ALL; pusdienas ar nacionālo priekšnesumu 45 €; pacēlājs Daijiti 6 €; bunkura apmeklējums 6 €; apskates ekskursija ar vietējo gidu Kotorā 15 €; Apskates ekskursija ar vietējo gidu Zagrebā 15 €; Römertherme Baden 23,00 €. 

Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.

 2023. gada izmaksas.

Atcerieties, ka…

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS “BALTA”

Galerija