lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No430€359€
Decembris 15, 2023
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija 359 €
 • Viena vieta 430 €
 • Ar papildvietu 580 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

1839

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

(15.12.23-21.12.23) VĀCIJAS MAZPILSĒTU ŠARMS: Tangermunde, Līneburga, Vernigerode, Kvedlinburga, Goslāra, Hildesheima, Erfurte, Vircburga, Bamberga, termālie baseini, vīna degustācija, Rotenburga pie Tauberes

 • 7 dienas | Vācija
 • Ekskursijas lielums: 40
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 15. - 21. decembris
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: DE23OZO1830

Valsts: Vācija

VĀCIJAS MAZPILSĒTU ŠARMS
TANGERMUNDE – LĪNEBURGA – VERNIGERODE – KVEDLINBURGA – GOSLĀRA – HILDESHEIMA – ERFURTE – VIRCBURGA – BAMBERGA – BAD WINDSHEIM – TERMĀLIE SĀLS BASEINI – VĪNA DEGUSTĀCIJA – ROTENBURGA PIE TAUBERES
15.12. – 21.12.2023.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 430. Akcijas cena € 359

1.diena. 15.12 „Un ceļojums sākas…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 16.12 “…un iespaidu virpulis var sākties…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Tangermunde – neliela, bet ļoti skaista pilsēta Saksijas-Anhaltes zemē, kuras vēsture aizsākas jau 1009.gadā un ir izbaudījusi gan karaļu rezidences statusu, gan veiksmīgi pārcietusi Otro pasaules karu. Pilsēta pazīstama ar gandrīz pilnībā saglabājušos vecpilsētu, kur dominē tipiskās pildrežģu mājas un ķieģeļu gotika, tai skaitā cietoksnis un pilsētas nocietinājuma mūris. Laiks ceļā.
Līneburga – mājīga pilsētiņa ar dakstiņa jumtiem, kas pievilcīga jebkurā gadalaikā un diennakts laikā. Līneburga kādreiz bija viena no Vācijas bagātākajām pilsētām, ko nodrošināja Eiropā lielākā sāls ieguve jau kopš 10.gs. Līneburga – pilsēta, kas iedvesmoja un ietekmēja pat Johanu Sebastianu Bahu. Iegūsim arī mēs pozitīvus iespaidus! Laiks ceļā.
Nakts 2* viesnīcā Braunšveigas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 17.12 “Trīs spožas pērles UNESCO vainagā.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Trīs spožas pērles UNESCO vainagā” (par papildus samaksu 45 €). Laiks ceļā. Veltām dienu UNESKO pērlēm. Vernigerode – sena pilsēta ar akurātām pildrežģu ēkām, šeit tika uzņemta filma “Tas pats Minhauzens”. Pilsētā ir vairāk kā 1600 dažādu periodu pildrežģu ēku un tā ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Laiks ceļā. Kvedlinburga lieliska iespēja sekot laika atstātajām pēdām daudzu gadsimtu garumā. Vecpilsēta pārsteidz ar savu autentisko arhitektūras kvalitāti, kura celtas dažādos laikos, tehnikās un stilos un ne velti iekļauta UNESCO sarakstā. Brauciens līdz Goslārai. Goslāra, kas iegūlusies Harca kalnu pakājē, valdzina ar 1800 pildrežģu ēkām – tik daudz nav nevienā Vācijas pilsētā. Svētās Romas impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kas bija Hanzas savienības dalībvalsts un ko mēdza dēvēt par „Ziemeļu dārgumu lādi”. Pilsētas ainava ir saglabājusies gandrīz nemainīga joprojām. Laiks ceļā. Atgriešanās 2* viesnīcā Braunšveigas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 18.12. “Rozēm apvītie viduslaiki.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Hildesheimā – romānikas galvaspilsētā. Tās vēsture aizsākās jau 815. gadā. IX gadsimtā celtā Hildesheimas katedrāle un Sv.Mihaela baznīca, iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Hildesheima – rožu pilsēta, kuras galvenais simbols ir tūkstošgadīgs, leģendārs rožu krūms. Izstaigājam pa rožu ceļu pilsētas labirintus. Laiks ceļā. Erfurte – īsta viduslaiku pilsēta: ar šaurām ieliņām, kur ēkas gandrīz sakļaujas augšējos stāvos, ar baznīcām, kur blakus rotājas dažādi arhitektūras stili, ar snaudošiem tiltiņiem, kas savieno klusās upītes Geras krastus. Erfurtes vecpilsētu pielīdzina Prāgai – tik liela un … dažāda. Erfurte – Tīringenes galvaspilsēta, reģiona visvecākā pilsēta, kas saglabājusi unikālu viduslaiku atmosfēru. Līdzās neskaitāmajiem arhitektūras pieminekļiem pilsēta īpaši lepojas ar Tirgotāju tiltu, kas ir pats garākais Eiropā tilts-iela, pārspējot pat Florences Seno tiltu un Venēcijas Rialto. Dienas patīkams noslēgums – īstā franku vīna degustācija. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vircburgas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5.diena. 19.12 “Bavārijas ziemeļu rota.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Bavārijas ziemeļu rota” (par papildus samaksu 40 €). Laiks ceļā. Izbraukšana uz Vircburgu – nelielu pilsētiņu Vācijas centrā, gleznainajos Bavārijas ziemeļos. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrūnas vai Versaļas. No vecpilsētas, pārejot pāri akmens tiltam, Jūs nokļūstat kalna pakājē, uz kura, kā pilsētas sargs, stāv cēlais Marienbergas cietoksnis. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Neaizmirstiet nopirkt kā suvenīru brīnišķīgu vīnu. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Bambergai. Henrihs II – Svētās Romas impērijas imperators Bambergu nosauca par „pasaules galvaspilsētu” – „Franku valsts Romu”, „vācu Romu”, jo patiesi, tāpat kā Senā Roma arī Bamberga atrodas uz septiņiem pakalniem. Daudzi pamatoti Bambergu dēvē arī par „Mazo Venēciju”, pateicoties Regnicas upei, attekai un daudzajiem tiltiņiem. Iepazīšanās ar pilsētu. Bamberga – sena karaļu un bīskapu pilsēta, viena no nedaudzām Vācijas pilsētām, kas necieta II pasaules karā. Centrs saglabājis viduslaiku elpu, neskatoties uz valsts trauksmaino vēsturi. Dienas turpinājumā patīkama relaksācija Bad Windsheim.
Baseinu un relaksācijas komplekss ar kopējo platību 1750 m2. Termālie sāls baseini ar sāls koncentrāciju no 1,5% līdz 12%, ūdens temperatūru 32o-36oC, unikāls sāls ezers, kur koncentrācija sasniedz pat 26,9%, aromātiskas tvaika pirtis, sāls tvaika pirts, masāžas strūklas, džakuzi… un viss tas maigas mūzikas un zemūdens apgaismojuma pavadībā. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vircburgas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6.diena. 20.12. “Vācijas romantiskās pasakas skavās.”
Brokastis* Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Vācijas romantiskās pasakas skavās” (par papildus samaksu 20 €). Laiks ceļā. Brauciens pa vācu romantisko ceļu – Rotenburga pie Tauberes. Ja ir pasaka virs zemes, tad tā ir šeit… kur Ziemassvētki mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk nākotnē… Rotenburga pie Tauberes ir maza pilsēta ar diženu slavu. Nekur citur viduslaiku vide nav saglabājusies tik lielā mērā kā šeit. Vai šeit ir apstājies laiks? Tāds iespaids varētu rasties tiem, kuri klaiņo pa vecpilsētu ar tās mūžsenajām ēkām, nomaļajiem laukumiem un nostūriem, torņiem, strūklakām, aizsargvaļņiem, noliktavām un vīna pagrabiem. Laiks ceļā.
Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7.diena. 21.12. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 185 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 150 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (65 – 69 gadu vecumā 12.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 19.95 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 17.15 € (65 – 69 gadu vecumā 29.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 45.50 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 21.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Trīs spožas pērles UNESCO vainagā” 45 €; Izbraukuma ekskursija “Bavārijas ziemeļu rota” 40 €; Izbraukuma ekskursija “Vācijas romantiskās pasakas skavās” 20 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Termālais baseins 14,50 €, vīna degustācija 15 €, pilsētu nodoklis.
2022. gada izmaksas

Galerija