lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No419€289€
Jūlijā 18, 2023
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija 289 €
 • Viena vieta 419 €
 • Ar papildvietu 559 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

1680

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

(18.07.23-23.07.23) ČEHIJAS DĀRGUMI UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS: Prāga, Česki Krumlov, Hluboka, Česki Raj, Sihrov, viduslaiku ciemats, Meļņik, vīna degustācija.

 • 6 dienas | Čehija
 • Ekskursijas lielums: 44
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 18. - 23. jūlijs
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: CZ23OZO1959

Valsts: Čehija
ČEHIJAS DĀRGUMI UN
ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS
PRĀGA – ČESKI KRUMLOV – HLUBOKA – ČESKI RAJ – SIHROV – VIDUSLAIKU CIEMATS – MEĻŅIK – VĪNA DEGUSTĀCIJA
„Čehija – tā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze.”

18.07. – 23.07.2023. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 419. 

1.diena. 18.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3*Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 19.07. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..”
Brokastis*. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staromestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš…
Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu” (par papildus samaksu).
Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
3.diena. 20.07. “Hlubokas pils pasaku un Česki Krumlov leģendu skavās…”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Hlubokas pili un Česki Krumlov (par papildus samaksu 35 €). Laiks ceļā. Hlubokas pils apmeklējums. Jūs pārliecināsieties par to, ka šī pils pamatoti tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili, neogotikas stilā celta, kas izskatās kā no pasaku grāmatas. Tā ir viena no skaistākajām Čehijas pilīm, vieta, ko bieži sauc par “Čehijas Vindzoras pils kopiju”. Tādēļ arī te uzņemtas daudzas filmas par burvību, maģiju, prinčiem un princesēm, tajā skaitā arī pasaku filma “Trīs rieksti pelnrušķītei”. Laiks ceļā.
Česki Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot Gotikas, Renesanses un Baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas paraugs, kuras arhitektūras mantojums ir pateicību parādā tā mierīgai attīstībai vairāk kā 5 gadsimtu garumā. Ekskursija vietējā gida pavadībā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem, kas glabā sevī neskaitāmus noslēpumus un leģendas. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgā.
4.diena. 21.07.  „Čehijas Paradīzes skavās…”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Česki Raj un Sihrovas pili (par papildus samaksu 35 €). Laiks ceļā. Brauciens līdz romantiskā vēsturisma stilā celto Sihrovas pili, franču dinastijas – Roganu bijušo īpašumu. Pils interjera apskate: dinastijas portretu galerija, bagātīga ieroču kolekcija, vara, alvas, keramikas un stikla trauki, antikvāras mēbeles… Šī pils ar greznajiem kņazu apartamentiem neatstās Jūs vienaldzīgus. Laiks ceļā.
Pastaiga Českij Raj – Prahovas klinšu parkā – sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks – viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gadu garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Smags, bet patīkams pārgājiens 3,5 km garumā (~2,5h): skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas. Pēcpusdienā atgriešanās Prāgā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
5.diena. 22.07. “Vīna aromāts teiksmaino viduslaiku plīvurā…”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Viduslaiku ciematu un Meļņika pili (par papildus samaksu 25 €). “Botanicus” viduslaiku stila dārzs un ciematiņš. Iespēja spert kāju senatnē, izjust tradicionālo amatniecības atmosfēru, iepazīties ar sen piemirstiem arodiem, pašu rokām pagatavot suvenīrus pēc sentēvu metodēm. Seno arodu demonstrācija ar aizraujošu stāstījumu … podnieki, virvju vijēji, ziepju vārītāji, sveču veidotāji, zelta skalotāji u.t.t. Iespēja iegādāties dabīgo kosmētiku, suvenīrus, palutināt sevi ar atsvaidzinošu augu dzērienu un nobaudīt ķeltu pankūkas, kas pagatavotas no griķu miltiem… Laiks ceļā.
Ierašanās Meļņikā. Meļņiks – sens vīnkopības centrs, kur tradīcijas aizsākās jau 9.gs. Gleznaina ainava Vltavas un Labes upju satekas vietā, kur pakalnā, uz vīnogulāju fona, stalti izslējusies Meļņika pils. Pils pēdējie īpašnieki, kam Meļņiks pieder kopš 18.gs. līdz mūsdienām – grāfi Lobkovici, turpina senās tradīcijas. Pils apartamentu apskate. Zem pils atrodas vēsturiskie viduslaiku vīna pagrabi, kuru vēsture tiek datēta ar 14.gs. – Kārļa IV valdīšanas laiku. Iepazīšanās ar vīna darīšanu, vēsturi, tradīcijām. Vīna degustācija. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Vroclavas apkaimē.
6.diena. 23.07.„Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 120 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 140 €
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65 – 69 gadu vecumā 10.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 17.10 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 14.70 € (65 – 69 gadu vecumā 25.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 39.00 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 18.00 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Hlubokas pili un Česki Krumlov 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Česki Raj un Sihrovas pili 35 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 50 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Prāgā gida pavadībā 20 €; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar pusdienām „Zviedru galds” 25 €; Hlubokas pils 240 Kč; Česki Krumlov pils 220 Kč; Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu un Vaska figūru muzejs 200 Kč; Česki Raj 70 Kč; Sihrovas pils 360 Kč; Viduslaiku ciemats 150 Kč; Meļņika pils un vīna degustācija 295 Kč; Sabiedriskais transports Prāgā 30 – 40 Kč, pilsētas nodoklis
1 EUR ~ 25 Kč. 2022. gada izmaksas.

Atcerieties, ka…

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS “BALTA”

Galerija