lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No539€399€
Decembris 21, 2024
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija 399 €
 • Viena vieta 539 €
 • Ar papildvietu 699 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

1871

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

(21.12.24-28.12.24) ZIEMASSVĒTKI STARP LEDĀJIEM UN PALMĀM PIE ZILAJIEM EZERIEM ALPU KALNOS: Amberga, Garda un Komo ezeri, Sirmione, Milāno, Tirāno, St. Moritz, Alpu ekspresis, Chur, Lihtenšteina, Elbas upes ieleja, Bastei klintis

 • 8 dienas | Itālija
 • Ekskursijas lielums: 44
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 21. - 28. decembris
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: IT24OZO2004

Valstis: Itālija, Šveice, Lihtenšteina
ZIEMASSVĒTKI STARP LEDĀJIEM UN PALMĀM PIE ZILAJIEM EZERIEM ALPU KALNOS
GARDAS EZERS – SIRMIONES PUSSALA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – SONDRIO – BERNINA ALPU EKSPRESIS – TIRANO – ST.MORICA – LOMBARDIJA – MILĀNA – KOMO EZERS – LUGANO – ŠVEICES PILSĒTA CHUR – LIHTENŠTEINA – VADUCA – AMBERGA – SAKSIJAS ŠVEICE –
BASTEI KLINTIS
21.12. – 28.12.2024.
8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 539.

1.diena. 21.12. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 22.12. „Alpu kalni…”
Brokastis*. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Lieliskā Austrija un majestātiskie Alpi pie Tarviso. Fotopauze. Ceļš līdz Itālijai. Nakts 3*viesnīcā Itālijas teritorijā, Treviso apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 23.12. „Lielākais Itālijas ezers…”
Brokastis*. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs – desmitiem kilometru garš, klinšu ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens – zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena. Sirmione – fascinējoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Gardas ezers atrodas subtropu klimatiskajā joslā. Tāpēc neskatoties uz ziemas vidu Eiropā, Jūs šeit jutīsieties kā vasarā. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai. Vīna un Itālijas produkcijas degustācija ekoloģiskā vīna darītavā. Degustācija tiek organizēta vīnogu dārzā. Pārbrauciens uz viesnīcu Sondrio apkaimē. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Sondrio apkaimē.
4. diena. 24.12. „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina…”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Tirano, Sv. Baziliku (16.g.s.) un Bernina Šī diena paies baudot neaizmirstamus Šveices un Itālijas Alpu skatus. Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus…..un no palmām Tirano pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz.(no 750 m līdz 2500m). Brīvs brīdis St.Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sondrio apkaimē. Ziemassvētku vakars Alpu kalnu ieskautā viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Sondrio apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. diena. 22.12.„Komo ezera idille un modes meka – Milāna…”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lugano un Komo ezera idille, modes meka – Milāna” (par papildus samaksu 45 €). Lombardijas centrs – Milāna – mākslas, kultūras un modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Braucot pa Šveices ceļiem baudīsim aizraujošas Alpu kalnu ainavas.
Pietura smaragdzaļā Lugano ezera krastā slavenākajā Tičīno kantona kūrortā Lugāno. Pastaiga pilsētas centrā. Tālāk izbraukšana Uz Komo ezeru. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās 3* viesnīcā Sondrio apkaimē.

6 diena. 26.12. „Vissenākā Šveices pilsēta…”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Ekskursija “Pasakainā Lihtenšteina” (par papildus samaksu 20 €). Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina – tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Laiks suvenīru iegādei. Pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā Vācijas teritorijā, Nirnbergas apkārtnē.
7. diena. 27.12. „ Brīnumjauka Bavārija un Elbas upes ieleja…”
Brokastis*. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru.
Dodamies uz Saksijas Šveici – Bastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu…. Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkārtnē.
8. diena. 28.12. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 175
• piemaksa par papildvietu autobusā € 160
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65 – 69 gadu vecumā 14.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 22.80 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 19.60 € (65 – 69 gadu vecumā 33.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 52.00 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 24.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirano, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” 45 €; Izbraukuma ekskursija Lugano un Komo ezera idille, modes meka – Milāna” 45 €; Ekskursija “Pasakainā Lihtenšteina” 20 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām
Bernina Alpu ekspresis – 2.klase 31CHF; vīna degustācija ar Itāļu tradicionālām uzkodām 25 €, Ekskursijas vilcieniņš 11 CHF, Ziemassvētku vakariņas 30 €, pilsētu nodokļi.
1 CHF ~ 0.96 EUR. 2023.gada izmaksas

Operators: SIA Ozolciems Tūre

Galerija