lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No670€559€
Augusts 17, 2024
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija 559 €
 • Viena vieta 670 €
 • Ar papildvietu 950 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 839 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

2325

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

LIELAIS ŠVEICES PIEDZĪVOJUMS: Reinas ūdenskritums, Šteina pie Reinas, Cīrihe, Lucerna, Āres aiza, Berne, Grijēra, Šijonas pils, Montrē, Ženēvas ezers, Šamonī, Monblāns, Aiguille Du Midi, Milāna, Alproses šokolādes muzejs, Lugāno, Šveice Miniatūrā

 • 9 dienas | Šveice
 • Ekskursijas lielums: 40
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 17. - 25. augusts
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: CH24OZO2076

Valsts: Šveice
LIELAIS ŠVEICES PIEDZĪVOJUMS
ULMA – REINAS ŪDENSKRITUMS – ŠTEINA PIE REINAS – CĪRIHE – LUCERNA – ĀRES AIZA – BERNE – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – ŠIJONAS PILS – MONTRĒ – ŽENĒVAS EZERS – ŠAMONĪ – MONBLĀNS – AIGUILLE DU MIDI – MILĀNA – ALPROSES ŠOKOLĀDES MUZEJS – LUGĀNO –
ŠVEICE MINIATŪRĀ – KASTANJOLA
17.08. – 25.08.2024.
9 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: 670 €. 
1.diena. 17.08. „Un ceļojums sākas…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas, laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polija teritorijā pie Zgorzelecas. Nakts viesnīcā.
2.diena.18.08. „Einšteina auras meklējumos.”
Brokastis*. Izbraukšana uz Bavāriju – Ulmu. Ulma atrodas pie Donavas. Tā ir Alberta Einšteina dzimtā pilsēta. Ulmas katedrāle ir īsts Eiropas gotikas stila meistardarbs. Tās tornis ir augstākais baznīcas tornis pasaulē. Pastaiga pilsētā. Nakts 2* viesnīcā Francijas – Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.
3.diena. 19.08. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Reinas ūdenskritumu, Šteina pie Reinas un Cīrihi (par papildus samaksu 40 €). Reinas ūdenskritums – dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Šteina pie Reinas. Šteina ir viena no Šveices skaistākajām pilsētiņām ar daudzām viduslaiku pildrežģu ēkām un 16.gs. namiem, kuri rotāti ar burvīgām freskām. Pastaiga pilsētā. Laiks ceļā. Cīrihe – Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodas gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.
4.diena. 20.08. „Lucernas un Bernes rapsodija.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lucernas un Bernes rapsodija” (par papildus samaksu 40 €). Firvaldštates ezers (četru mežaino kantonu ezers), kas no putna lidojuma atgādina krustu, ir slavens ar nepārspējamu dabas skaistumu un burvīgiem šveiciešu stila ciematiņiem, kas izkliedēti ezera krastos. Lucerna – tūristu visvairāk apmeklētākā pilsēta Šveicē. Lucerna – gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu.
Ceļš līdz Āres aizai. Neliela atpūta no pilsētas kņadas. Ūdens izgrauztā Āres aizas apmeklējums. Āres aiza ir 1400 m gara un 200 m dziļa. Šis dabas brīnums sācis veidoties ledus laikmetā, bet vēlāk šo procesu turpinājuši oļi un ūdens. Gar aizas malu ierīkota gājēju taka, kura nodrošina ērtu un vieglu pastaigu. Skatu platformas ļauj mums ieskatīties aizas dziļumā un jūsmot par pasakainajiem skatiem un dziļumā plūstošo apbrīnojami piena balto upi.
Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Neliela vakara pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Miluzas apkaimē.
5.diena. 21.08. „Ezeru paradīze…”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Dodamies uz slaveno Grijēras siera ražotni, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinām braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Tālāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos – Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Nakts 2* viesnīcā Annemase apkaimē.
6.diena. 22.08. „Kalnu burvības skavās.”
Brokastis*. Izbraukšana uz Francijas ziemas sporta centru – Šamonī pie Monblāna. Šamonī — viens no gleznainākajiem un labākajiem Francijas kalnu slēpošanas kūrortiem Augšsavojā. Bet vasarā – ļoti īpaša un neticami skaista vieta pašas augstākās Rietumeiropas smailes – Monblāna (4807 mvjl) pakājē. Pēc vēlēšanās uzbraukšana kalnā Aiguille du Midi (3777mvjl). Elpu aizraujošs skats uz Monblānu. Laiks ceļā. Ierašanās Milānā. Vakara pastaiga pa pilsētu. Tiek piedāvāta vakara ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 20 €). Nakts 2*viesnīcā Milānas apkaimē.
7.diena. 23.08. „Lugāno ezera krāsas…”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Lugāno ezera krāsas” (par papildus samaksu 40 €). Dienu sākam “saldi” – ar Alproses šokolādes muzeja apmeklējumu. Tālāk dodamies uz atpūtas parku Šveice miniatūrā pie Lugano ezera. Lugāno – majestātiska un miera pilna, iecienītākā Šveices dienvidu pilsēta ezera krastā. Īss pieskāriens Kastanjolai – Raiņa un Aspazijas trimdas dzīves vietai. Atgriešanās viesnīcā pie Milānas. Nakts 2* viesnīcā pie Milānas.
8.diena. 24.08. „Alpu kalnu elpa…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Gleznainā Alpu panorāma. Pusdienu pauze Austrijā. Nakts 3* viesnīca pie Ostravas.
9.diena. 25.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 250 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 280 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10€ (65 – 69 gadu vecumā 16.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 25.65 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 22.05€ (65 – 69 gadu vecumā 37.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 58.50 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 27.00 €
Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Reinas ūdenskritumu, Šteinu pie Reinas un Cīrihi 40 €; Izbraukuma ekskursija „Lucernas un Bernes rapsodija” 40 €; Izbraukuma ekskursija „Lugāno ezera krāsas” 40 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 90 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Milānā 20 €; Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Šijonas pils ~ 17 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 45 CHF; Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF; atpūtas parks “Šveice miniatūrā” 21.00 CHF; šokolādes muzejs 8 CHF; Āres aiza 12 CHF; pacēlājs ~ 120 EUR. Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.
2023. gada izmaksas. Valūtas kurss 1 CHF = 1 €

Atcerieties, ka…

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS “BALTA”

Galerija